Skocz do zawartości

Phonak Audeo PFE 112 Perfect fit.


piotrus-g

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radical

Ja też nie dostałem, dlatego się zdziwiłem, że wy tutaj coś mówicie o karcie gwarancyjnej. ;)

 

@Radical, karta gwarancyjna była jako 'akcesorium' czy dali Ci ją luzem?

 

To nie była karta phonaka a sklepu w którym kupowałem więc wychodzi że pewnie zależy gdzie się kupiło i jedni wymagają inni nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dystrybutor, czyli Phonak Polska, dostarcza sklepom słuchawki dołączając do nich kartę gwarancyjną i instrukcję obsługi w języku polskim.

Tak jest przynajmniej od końca stycznia 2010, kiedy to wprowadziłem słuchawki do sprzedaży w swoim sklepie. Polska instrukcja obsługi znalazła się w druku niejako na moją prośbę, natomiast karta gwarancyjna istniała już wcześniej.

Wklejam plik z warunkami gwarancji, które są wydrukowane na odwrocie karty gwarancyjnej.

Warunki gwarancji.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radical

A spotkał się ktoś z tym, że lewa słuchawka zaczyna grać ciszej ? :(

U mnie właśnie tak jest i chyba będę słał na gwarancje bo nie wiem co się stało :(

 

Po jakimś czasie filtry się brudzą i przez to któraś słuchawka może grać ciszej. Wymień filterek i będzie ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpośrednio nie sprawdzalem ale powinno być conajmniej dobrze :)

Dzięki za odpowiedź... ;) Zastanawiałem się tylko czy to możliwe, żeby odtwarzacz w tym przedziale cenowym zgrał się fajnie ze sporo droższymi słuchawkami. Dzięki jeszcze raz za odpowiedź. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bezbasie oraz męczący bardzo jasny dźwięk.

totalna bzdura...

Ani nie jest bezbasie, ani nie jest bardzo jasno a tym bardziej męcząco. Na 2g dźwięk jest całkiem fajny, mnie się osobiście podobał.

Edytowane przez piotrus-g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem skrzywiony, bo basu raczej unikam :D, ale P3 z audeo moim zdaniem zgrywają się świetnie. Jest klarownie, z dobrze zaznaczonym basem, który po prostu nie dudni po uszach. Poza tym 'dnse' w P3 działa bardzo sprawnie i w sposób dosyć bezinwazyjny można sobie ten bas nieco uwypuklić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

mogłeś to napisać zanim kupiłem e2 :D rozważalem też p3

 

swoją drogą e2>s10 w połączeniu z audeo, to niewątpliwie bardzo przyzwoite połączenie :) <czeka na zielone filtry>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię bas, ale w specyficznej formie. nie lubię midbasu i tego górnego, twardego, który monotonie łupie i ma taki tekturowy tembr. takiego basu może nie być. musi być za to ten najniższy, ale miękki, żeby nie męczył, i żeby uderzał tak z dołu, spod głowy, a nie z okolic uszu :) .

 

niestety touch/iphone nie ma sensownego eq, poza presetami, i nic się nie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś to napisać zanim kupiłem e2 :D rozważalem też p3

 

swoją drogą e2>s10 w połączeniu z audeo, to niewątpliwie bardzo przyzwoite połączenie :) <czeka na zielone filtry>

 

A ja właśnie zamierzam dokupić 2gb E2 coby był do "niszczenia" typu rower, wczasy albo inne ekstremalne ******ły. Z resztą- dopiero teraz zauważyłem temat- było mnie molestować PMami :D, a tak- masz babo placek :D Ale nie masz czego żałować- P3 jest duży, ciężki, dotykowy, nie da się w nim ustawić EQ :) i w ogole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

nie no generalnie nie narzekam na e2, wprost przeciwnie jestem bardzo zadowolony, ale zastanawiam się czy z p3 nie byłbym jeszcze bardziej zadowolony :D

Jak kupisz e2 albo posłuchasz, to mógłbyś napisać co sądzisz o tym playerze w porównaniu do p3.

A co boli eq w p3? Kiedyś miałem t10 i eq działało normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Eq działa wyśmienicie... jak już je ustawisz. Nie mam jakiś przesadnie grubych paluchów, wręcz przeciwnie- to piękne smukłe (i męskie :D) dłonie, a ni cholery nie daję rady ustawić tego badziewia precyzyjnie. Po prostu rozdzielczość touchpada jest za mała, kolumny z suwakami ustawione są za blisko siebie i ciężko jest to ustawić tak jak się chce. Jedyna rzecz [prócz gaplessu], która mi się w P3 nie podoba.

Edytowane przez MatmaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności