Skocz do zawartości

Metal


Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Po 37 latach słuchania muzyki stwierdzam, że (nie liczę Ironów, są dla mnie poza klasyfikacją, bo od nich się wszystko zaczęło choć teraz mnie wkurzają), że Wielka Trójca metalu to (kolejność alfabetyczna): Celtic Frost, Coroner, Voivod.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Noż k***a. Takie materiał, a tu się godzillami czy innymi mastodontami zachwycają?

 

Ale pedałówa 😁 koło Mastodona to nawet nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to tak żeby może podzielić się różnymi punktami widzenia, jakie są według was 3 najlepsze albumy nagrane kiedykolwiek z szeroko pojętego metalu?

 

Jeśli o mnie chodzi:

1. Deathspell Omega - Paracletus

spacer.png

 

2. Anaal Nathrakh - In The Constelation of the Black Widow

spacer.png

 

3. Azarath - Blasphermer's Maledictions

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 to by dało radę, ale trzy? Spróbuję chociaż może potem będę zmieniał zdanie.

Iron Maiden-Seventh son ..

In The Woods-Omnio

Voivod-Killin Technology (zmiana zdania)

Tylko gdzie Celtic Frost i Coroner? A gdzie...

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał(a):

Powaga? Jakby to było choćby Non Serviam.

Powaga. Te wybory są obarczone zawsze jednak emocjami i jakimś tam kontekstem... Równie dobrze mógłbym zapytać "Seventh Son" ? powaga?, "Somewhere in Time" to jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karkolomny napisał(a):

Równie dobrze mógłbym zapytać "Seventh Son" ? powaga?, "Somewhere in Time" to jeszcze...

No chyba ten album Rotting Christ nie był tym który cię ostatecznie do metalu przywiódł, gdy miałeś 14 lat?? Także nie mógłbyś...

 

Jeśli chodzi o Rotting Christ to płyta Dead Poem zakończyła moją fascynację tą kapelą. Tam były dwa wspaniałe utwory, ale reszta była do niczego.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał(a):

No chyba ten album Rotting Christ nie był tym który cię ostatecznie do metalu przywiódł, gdy miałeś 14 lat?? Także nie mógłbyś...

Było z czego wybierać: https://www.albumsthatrock.com/2016/03/14/best-hard-rock-and-heavy-metal-albums-of-1986/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tu chyba można swobodnie pisać o metalu żeby nie wpadł jakiś mod i nie zarzucił człowiekowi spamu? Bo c**j wie o co mu chodziło.

1 minutę temu, Karkolomny napisał(a):

Było z czego wybierać:

O tak. Może to nie modne, ale uwielbiam Seventh Star.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Swoją drogą tu chyba można swobodnie pisać o metalu żeby nie wpadł jakiś mod i nie zarzucił człowiekowi spamu? Bo c**j wie o co mu chodziło.

O tak. Może to nie modne, ale uwielbiam Seventh Star.

 

Gdybym kierował się modą to bym chodził w pomarańczowych rurkach, a chodzę w bojówkach ... Glenn Hughes jednak nie do końca mi pasuje na wokalu. Za bardzo piją w kroku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał(a):

Dla mnie w tym albumie wszystko jest idealne. Nie rozumiem kiepskich opinii. Tak samo zresztą jak tych dotyczących Eternal Idol.

Trzeba utworzyć jakiś temat dotyczący tylko Black Sabbath 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest nawet jakieś forum gdzie sobie można wypruć flaki dyskutując Ozzy czy Dio 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności