Skocz do zawartości

2008.09.09 San Francisco: Let's Rock


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe jak u niego z dźwiękiem, mam nadzieję że 2 gen nie będzie gorsze od 1 gen.

 

BTW - sprzedaje swojego Toucha :> Robię to, nim lud się dowie, że 2gen wyszło :D

 

oparty jest na tym samym chipe wiec powinien grac bardzo podobnie ... troche sie spozniles bo np na allegro ceny 1G poszly o okolo 100-150 zl w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, nie wiem czy apple nie porobil ciecia kosztowz idacym za tym cieciiem bebechow. Ipod nowy bedzie tanszy od starego, mimo iz teoretycznie bedzie mial nowe funkcje. Stary kosztuje najtaniej 32gb 1500zl, Nie mowie o roznistych targach i handlach na allegro. Nowy bedzie napewno tanszy. Nikt nie jest mily bez przyczyny. Moim zdaniem ciachneli na jakosci wyswietlacza. Choc jak mial bym kupowac to i tak kupilbym 2 gen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz pojęcie postępu technologicznego?

Dokładnie ;)

 

Mimo wszystko sądzę, że nowy iPod Touch nie stracił na jakości, bo to napewno nie sprawiłoby, że sprzedaż nowych iPod'ów Touch wzrośnie. Dodano zatem te kilka bajerów (głośniczek build-in, inny kształt oraz Nike+) a oferują go w niższej cenie, bo to raczaj normalna rzecz jeżeli wchodzi jakaś nowość to muszą zjechać z kosztów, aby zyskać klientów, bo przecież iPod 1G byłby w tej samej cenie, a oczywiste jest co wybierze klient stając przed wyborem: nowe czy stare.

 

Ja już postanowiłem, że jeżeli do końca września wejdzie JailBreak na 2G, to kupuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest mily bez przyczyny. Moim zdaniem ciachneli na jakosci wyswietlacza.

Mam nadzieję, że tak jest. :D

 

to raczaj normalna rzecz jeżeli wchodzi jakaś nowość to muszą zjechać z kosztów, aby zyskać klientów, bo przecież iPod 1G byłby w tej samej cenie, a oczywiste jest co wybierze klient stając przed wyborem: nowe czy stare.

A gdzie zaobserwowałeś taki przebieg wydarzeń? Zazwyczaj jest tak, że to co wchodzi ma swoją cenę, a starsze rzeczy tanieją.

Gdybym miał wybierać drugi raz, pewnie znowu wziąłbym 1G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary kosztuje najtaniej 32gb 1500zl

 

wiesz ile rok temu kosztowały choćby dwie kości 16GB RAM? a ile kosztują dzisiaj? :)

 

jedyne o co w przypadku nowego Toucha można się martwić, to czy zmienił się DAC, a jeśli tak... to na jaki...

 

bo to może akurat zmienić się niezależnie od tego, czy zredukuje to czy podniesie koszta (np. Wolfson -> Cirrus jak w przypadku 5G/5.5G -> 6G)

 

http://blog.wired.com/music/2007/09/ipod-classics-s.html

 

Ukazuje to nowego iPoda Classic [w porównaniu do iPoda Video - KHRoN] jako krok wstecz w kategorii jakości dźwięku - przynajmniej dla "złotousznych audiofili"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.apple.com/de/browse/home/shop...uch?mco=MTE3MzI

Pytanie tylko takie czy oni wysylaja do Polski, jesli tak, to to jest 2 gen o 250 zl tansza niz u nas 1 gen 32gb.

 

z tego co wiem to zaden apple store nie wysle Ci nic poza granice kraju w ktorym dziala i nie jest to ich zla wola tylko ograniczenia przy logowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdybać sobie możemy a i tak wszystko się okaże jak to wyjdzie. Mnie by zdziwiło przeliczenie ceny z USD na złotówki po obecnym kursie, bo apple jak dotąd czegoś takiego nie praktykowało ... Przecież jeszcze niedawno ipod touche 16gb kosztowały w sklepach po 1300 zeta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznajesz, ze jest to 2 generacja? W zadnym opisie aukcji nie ma slowa o sec gen, co najwyzej jest napis NOWY albo zdjecie z apple store. Moze jakies linki do konkretnych aukcji? Tez na niego poluje.

 

 

Ok, znalazlem troche na niewyroznionych aukcjach, o ile sec gen to model MB376LL. Jak wam sie wydaje kiedy te ceny stana sie w miare rozsadne? Bo przy obecnych taniej wyjdzie samemu go sprowadzic. Interesuje mnie opcja 16GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznajesz, ze jest to 2 generacja? W zadnym opisie aukcji nie ma slowa o sec gen, co najwyzej jest napis NOWY albo zdjecie z apple store. Moze jakies linki do konkretnych aukcji? Tez na niego poluje.

 

2G za 700 zl (aukcja od 450)

2G za 949zl

 

Ok, znalazlem troche na niewyroznionych aukcjach, o ile sec gen to model MB376LL. Jak wam sie wydaje kiedy te ceny stana sie w miare rozsadne? Bo przy obecnych taniej wyjdzie samemu go sprowadzic. Interesuje mnie opcja 16GB.

 

na poczatku ceny zawsze sa wyzsze ... nano 3G z tego co pamietam zaraz po wejsciu do sprzedazy (kiedy jeszcze nie bylo go w Polsce) kosztowalo na allegro kilkaset PLN wiecej niz potem w iSpot ... choc osobiscie uwazam ze cena 700 zl nie jest przegieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności