Skocz do zawartości

2008.09.09 San Francisco: Let's Rock


Adrian4

Rekomendowane odpowiedzi

nowy nano wygląda apetycznie :)

co do toucha to dziś był na agito dostępny za 595 zł ( 8gb ) 1generacja :P

ale juz zniknął z oferty a szkoda... :P za taką cene bym się pokusił :D

co do 2G moze i dobrze ze ma głośniczek :) lecz cena pewnie będzie ponad 1000 za 8 gb :/

 

najwyżej oblukam nano :P bo planuje kupić sobie coś nowego na święta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Volume Boost. W dodatku dostępny jest tylko pod soft 1.1.2-1.1.4.

O jailbreaku na nowym Touchu również możesz zapomnieć. :)

 

Avenger, czyli sluchaj jakbys radzil, ja z glosniczka na pewno nie bede korzystal, co do baterii no to akurat to jest ok ze dziala dluzej. Natomiast gdybys mial wybierac pomiedzy wersja 32gb 1 gen. (soft 2.1) za 1000zl a 2 gen. za 1250zl (obie USA) to ktora bys kupil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avenger, czyli sluchaj jakbys radzil, ja z glosniczka na pewno nie bede korzystal, co do baterii no to akurat to jest ok ze dziala dluzej. Natomiast gdybys mial wybierac pomiedzy wersja 32gb 1 gen. (soft 2.1) za 1000zl a 2 gen. za 1250zl (obie USA) to ktora bys kupil?

Nie ważne ile kosztowałyby odtwarzacze, kupiłbym 1G.

Poza tym dla mnie spokojnie wystarczy wersja z 8GB pamięci. Mam wgranych z 10 albumów w ALAC, i z drugie 10 które są bardziej "popowe" i skompresowane do mp3@VBR.

 

Kilka albumów z fotkami, typu zdjęcia z wakacji.

Oraz kilkanaście filmików ściągniętych z YouTube, typu "Rozmowy w toku"... tak, żebym się na białoruskim nie nudził. :D

 

iPhone 3G wcale nie gra gorzej nic Touch 2G

I nie gra lepiej niż Touch. Nie możemy powiedzieć tutaj także, że gra inaczej.

Nawet nie mając doczynienia z dwoma modelami, można wywnioskować z opinii forumowiczów, że jednak playerem, to jest Touch. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe słuchawki do iPoda zdają się być ciekawe... podwójna armatura, regulacja głośności na kablu i mikrofon(oczywiście te ostatnie działają tylko z najnowszą generacją, więc używanie ich do innych playerów mija się z celem), nawet jest wykres podany na ich stronie:

chart20080909.jpg

 

Czyżby Apple chciało wypuścić w końcu słuchawki, które będą konkurencją dla innych dokanałówek i będą dobrze grać z iPodami (ta podwójna armatura w końcu o czymś świadczy), czy po prostu chce mieć w garści kasę tych, którzy chcą dokupić "jakieś lepsze słuchawki pasujące do mojego nano/toucha"?

 

Ktoś wie, jaka może być ich cena? Jeśli byłaby niska, a grałyby dobrze, to mogłoby się okazać, że ludzie będą słuchać odtwarzaczy Apple'a tylko z ich słuchawkami...

 

Artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności