Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje ktoś jeszcze, bo wziąłbym jedną parę. A jeżeli chodzi o zakupy zagraniczne, to tego nie ogarniam, nie mam karty itd.

Za tyle to też bym wziął, i też zagranicy nie ogarniam ;)

 

 

 

 

48 z szipem do PL o.O :) co to sie porobilo, takie sluchawki w takiej cenie :) chyba znowu wezme tylko po to zeby lezaly :)

 

To może kolejna zbiorówka?

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kupuje ktoś jeszcze, bo wziąłbym jedną parę. A jeżeli chodzi o zakupy zagraniczne, to tego nie ogarniam, nie mam karty itd.

Za tyle to też bym wziął, i też zagranicy nie ogarniam ;)

 

 

 

 

48 z szipem do PL o.O :) co to sie porobilo, takie sluchawki w takiej cenie :) chyba znowu wezme tylko po to zeby lezaly :)

 

To może kolejna zbiorówka?

 

Dostępnych 9, jak kupowałem 30 minut temu było 24 :woot: Chyba nie dacie rady się zorganizować tak szybko żeby coś się ostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to i ja bym kupiła :) Tylko kto to zorganizuje. Ja nie znam języka.

potrzebna tylko karta kredytowa i żółty przycisk klikasz ;)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Po ptokach :unsure:

 

Edit: status jest "lieferbar ab dem 14. Juli" czyli wysyłka po 14 lipca

 

No tak trochę w bardzo dowolnym przekładzie. Bo to akurat znaczy dostępne/osiągalne po 14 lipca. O wysyłce tam nic nie ma.

A tak w ogóle to mogę pomóc jak ktoś ma problem z helmutowym językiem :)

 

A tak w ogóle, to sprzedawcą jest firma Numerique Mondiale, a Amazon tylko pośredniczy i rozsyła. Tak tam stoi napisane. Siakaś francuska firma zdaje się to sprzedaje.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że wysyłka nie nastąpi zanim będą dostępne

Ale tam chyba chodzi o to że te zamawiane teraz będą dostępne wtedy. Bo wcześniej była podana ilość jaka jest aktualnie dostępna na magazynie. Czyli zbiorówkę można by wstępnie zorganizować teraz, a jak już będą to zapłacić. Aby nie skończyło się jak z rtv czy innymi tutejszymi promocjami na samsungi w morelach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że wysyłka nie nastąpi zanim będą dostępne

 

 

No zapewne, ale nie oznacza to też że wysyłka nastąpi natychmiast jak będą dostępne. I generalnie o to mi chodziło w uściśleniu, jakby ktoś jakieś plany w związku z powyższym miał. Ale to i tak nieistotne, bo na moje oko, to coś nie tak z tą ofertą. Wszystkie inne Amazony, które zresztą też sprzedają sprzęt firmy Numerique Mondiale mają te słuchawki już w cenie standardowej. Więc albo to jakiś "hokus pokus" albo pomyłka.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności