Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=3255597341 Video 5.5g w stanie perfekcyjnym(tył nietkniety) +kabel+pokrowiec = KT 250 zł.

Chiński refurb.

 

Powystawowe AKG K550 24GW

Cena Kup Teraz 599,99 zł

 

http://allegro.pl/akg-k550-24gw-audiofilskie-warszawa-powystawowe-i3255555753.html

Trochę bez sensu, u Thomanna nówki kosztują ~640 zł i masz lepszą gwarancję.

Nie rozumiem, rozwiń. Tutaj masz pełną gwarancję 24 miesiące. Sam kupiłem od nich 2 pary. Obydwie były NOWE. Po prostu, żeby sprzedawać na niskiej marży, muszą pisać o powystawowości. Inaczej będą mieli kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chiński refurb"

Możesz rozwinąć temat?

 

K 550

1. Skoro piszą: "posiada drobne ślady używania, otwarte pudełko", to ja bym się mimo wszystko spodziewał takiego właśnie stanu.

2. Nie bardzo rozumiem, jakie mieliby mieć kłopoty?

3. U Thomanna masz trzy lata ich kapitalnej gwarancji + pewnie możesz przez dwa lata skorzystać z polskiego serwisu AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPod ma obudowe od chińczyka, znaczy ktoś zregenerował ją - nie jest ona fabryczna.

 

A pamiętasz, jak w Polszy kiedyś kosztowały Sennheisery ? Były zbyt tanie, i importer miał problemy. Na AKG z tego co się orientuję również podana jest rekomendowana cena.

 

Z Thomannem jest jeden problem - nie są z naszego kraju. Zapominasz, że trzeba to wysłać. A skoro robicie grupowe zamówienia z Thomanna, znaczy to, że wysyłka nie jest pomijalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwarancyjne wysyłka też jest gratis ?

ps. moge prosic o wydzielenie do innego tematu tej dyskusji ?

 

ps.2. Na razie mamy 199E za zakup w thomanie > 599pln w Midasie - naprawdę ciekawa matematyka nam się kroi...

 

ps3. @ down - zadzwoniłem i dowiedziałem się, że nic takiego nie ma napisanego w warunkach gwarancji. Dostajesz numer autoryzacji i adres do wysyłki. Odsyłają już na swój koszt.

Edytowane przez Fatso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja z Tablicy: Wharfedale Crystal 10 - 110 zł !

 

Przypalona maskownica (ale są dosyć gęste, więc lepiej bez) - wystawione również na Allegro (licytacja).

 

http://tablica.pl/oferta/wharfedale-crystal-10-swietne-monitorki-stereo-ID2TyG5.html#16290f6a71

 

Śmieszne pieniądze, jak za tak dobre granie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta.

Nie będę świrował i kupował kolejnych gratówe, ale lepiej się nimi szybko zajmijcie :)

 

Podobno ogólny stan jest bardzo dobry, a nie tak jak napisał - dobry poza jedną maskownicą która niestety została lekko przypalona. Pytałem o pudełka i papiery.

przesyłka pobraniowa ekonomiczna 28zł , priorytet 32zł , niestety takich rzeczy nie mam bo miałem cały zestaw 5.0 tych wharfedale i papiery dałem osobie która kupowała odemnie frontowe kolumny i centralny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ipod-touch-4g-64gb-i3259337974.html

 

ipod touch 4g 64gb 400zł

 

 

czytajcie aukcje , jak wystarczy restore to dobry sprzęt za taką kase

Ta, 2 sztuki tak uwalił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ipod-touch-4g-64gb-i3259337974.html

 

ipod touch 4g 64gb 400zł

 

 

czytajcie aukcje , jak wystarczy restore to dobry sprzęt za taką kase

 

Na moje oko wyglada to na niewłaściwą zabawę cydia i wygranie paczek pod zły ios.

 

Nie jest tak łatwo wejść w dfu bo iPod CAŁY czas sie sam z siebie włącza i trzeba troche sie napocic, zeby znaleźć ten moment. Nr każdy ma cierpliwość.

 

W sumie wystarczy tryb safe mode volume up + power. Oczywiście jeśli to przez cydie.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zasada to nie ufaj komu kto pisze e si꠮ie zna, cz곴o jest to dobra wym by sprzeda栺om i mie栣zyste r꣥. Zdaje sobie spraw꠿e nie zawsze, ale w wieku przypadkach tak jest niestety.

 

Swoj drog duo mms sprz괵 w niskich cenach. T taczke za 300 bym sobie wzi, 400 za niewiadomo co raczej bym nie da ;-)

 

Wysyane z mojego Pentagram Monster za pomoc Tapatalk 2

 

Edytowane przez drake29a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności