Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

no niezła okazja, player już całkiem sprawny, więc nie ma się co zastanawiać ;)

 

sony a808

http://allegro.pl/item420701276_sony_a818_...e_jak_nowy.html

 

edit: racja, to a808 i racja, to mój e10 ;)

 

Oj, bedzie wysoko...

oby :D

 

Ładnie zrobiona aukcja (duże, wyraźne, 'czyste' zdjecia)

dzięki, staram się ;) ale i tak na drugim foto zrobił się odblask przy napisie iriver ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To macie Irivera E10 od złotówki:

(sob 23 sie 2008 17:40:00 CEST)

http://www.allegro.pl/item421198972_iriver...od_1zl_bcm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła okazja, player już całkiem sprawny, więc nie ma się co zastanawiać ;)

 

sony a818

http://allegro.pl/item420701276_sony_a818_...e_jak_nowy.html

To na zdjęciach, to nie jest przypadkiem A808? (oznaczenie na foto z tyłem obudowy).

 

Były w ogóle A818 w bieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to ceny większości sprzętów eletronicznych i muzyki są chore w porównaniu do tych z usa ... Dlatego amerykańce uwarzani są za bogatych - bo na wszystko ich stać, co nie dziwi przy takich cenach XD Swego czasu sprawdzałem regularnie ceny tv w ameryce i u nas. Był moment, że tv, który tam kosztował 700 dolców, kurs była ~3,15 za dolca u nas kosztował 7999zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, jest, ale cena już nie aż tak atrakcyjna :D

 

Kwestia perspektywy. W serii NWZ-A81x jest menu serwisowe i można ponoć dość mocno zaingerować w dźwięk. Słuchałem tych odtwarzaczy w MM (wiem, warunki odsłuchowe żadne) gdy były jeszcze dużo droższe i muszę przyznać, że jakość dźwięku wydała mi się wtedy więcej niż przyzwoita. Jeśli się okaże, że można w menu serwisowym okiełznać nieco bas (a takie wnioski można wyciagnąć czytająć choćby fora anythingbutipod.com - Gain Bas jest domyślnie podbity w ustawieniach DAC-a), to 265-350 zł za 4GB, a 450 zł za 8GB fabrycznie nowego, bardzo dobrze brzmiącego playera, z wygodną obsługą, dobrymi słuchawkami, dobrą autonomią i świetnie wykonanego to niewygórowana cena. Zwłaszcza, że większość playerów w komplecie posiada śmieciowe słuchawki, a w tym przypadku jest inaczej i można je zawsze sprzedać. MDR-082 schodzą w komisie za 80-100 i wtedy realna cena playera maleje.

 

Wogle w pl jakieś chore te ceny soniaków... NWZ-A816 w pl ~450pln a w usa ~$100...

 

Rzeczywiście ceny Soniaków do najniższych nie należą. W tym momencie jednak, bez peoblemu można znaleźć oferty sklepowe za około 375 zł za NWZ-A816, a nie jak piszesz 450. Za 450 zł to można dostać w sklepie NWZ-A818 i to bez większego wysiłku. Wystarczy wejść na skapiec.pl lub ceneo.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serii A81x już zdaje się w ogóle nie produkują, więc na wersję 16GB nie ma co liczyć. Mi też się nie podoba tendencja wrzucania do playerów coraz większych ekranów. Nowa seria ma ekrany 2,4" a starsza 2". IMO najfajniej pod tym względem wygląda NWZ-S61x - 1,8". Mam tyle w komórce i uważam, że w zupełności wystarcza - poza tym jest na tyle mały, że ciężko mu coś zrobić.

 

Natomiast co do miejsca, to im więcej muzyki na grajku przenośnym, tym mniej się słucha. Wiem z własnego doświadczenia - im mniej miejsca, tym dokładniej selekcjonuje się muzykę i w konsekwencji wrzuca tylko to co najlepsze - ja tak w każdym bądź razie mam. Oczywiście byłoby fajnie móc wrzucić sobie większość fajnych albumów na grajka, ale po co w sumie? Przy 8GB zmieści Ci się ponad 80 albumów w dobrej jakości mp3. AAC jeszcze więcej. Czy to mało? Kiedy tego wszystkiego przesłuchasz? Prędzej podczas jakiegoś z kolei ładowania wymienisz część muzyki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast co do miejsca, to im więcej muzyki na grajku przenośnym, tym mniej się słucha. Wiem z własnego doświadczenia - im mniej miejsca, tym dokładniej selekcjonuje się muzykę i w konsekwencji wrzuca tylko to co najlepsze - ja tak w każdym bądź razie mam. Oczywiście byłoby fajnie móc wrzucić sobie większość fajnych albumów na grajka, ale po co w sumie? Przy 8GB zmieści Ci się ponad 80 albumów w dobrej jakości mp3. AAC jeszcze więcej. Czy to mało? Kiedy tego wszystkiego przesłuchasz? Prędzej podczas jakiegoś z kolei ładowania wymienisz część muzyki..
nie ma co ludziom wmawiac ile miejsca potrzebuja. ja wlasnie z tego powodu do tej pory z mp3playera nie korzystam, tylko uzywam leciwego discmana. karma jest najblizej moich oczekiwan - ze wzgledu na pojemnosc i rowniez dzwiek, ale dostanie jej w dobrym stanie graniczy z cudem... mniej miejsca to dla mnie po prostu za malo - lubie miec wszystko zawsze ze soba :)
O_O

szok ;d

 

super cena. ludzie kupujta xd

 

 

to się utrzyma na jakiś czas tylko, czy Koss obnizył ich cene na wyjściu z fabryk? ;]

pewnie obnizyli cene, bo teraz jest moda na ksc 75 i porty nie schodza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności