Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Sundary Closed Back na amazon.pl za 799 pln, to prawie 5 stów taniej niż gdzie indziej w Polsce 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pandor Vi za tą samą cenę - 4990 jest Hifiman 1000 v2 na olx - to już znacznie lepsza oferta i adekwatna cena.

Pomijam już to co gość od Vi w opisie nabajerował - - że dorównują D8000 .  .  .(16k)

 

Są typy co nie wiadomo skąd  mocno przeceniają swe produkty -  parę mies temu był też jakiś pan który za Astell Kerna Ak 240 życzył sobie 4tys z hakiem - podczas gdy normalne ceny tego grajka oscylują gdzieś 2-2,5tys, nawet niżej.

Póżniej już nie widziałem tej oferty . . . być może trafił na frajera nieobeznanego w temacie.

 

Pandory Vi też widziałem że poszly kiedyś na ebayu za ok tys choć mocno poszarpane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Qaz12 napisał(a):

Gdzie można kupić Aur Audio - Neon Pro?

 

1. Złożyć zamówienie bezpośrednio u singapurskiego producenta i czekać parę tygodni na realizację oraz wysyłkę.

 

2. Z drugiej ręki - tu jakąkolwiek sztukę uda się wyrwać może raz na kwartał, nawet jeśli spogląda się też na rynek europejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HappyBlack napisał(a):

 

1. Złożyć zamówienie bezpośrednio u singapurskiego producenta i czekać parę tygodni na realizację oraz wysyłkę.

 

2. Z drugiej ręki - tu jakąkolwiek sztukę uda się wyrwać może raz na kwartał, nawet jeśli spogląda się też na rynek europejski.

Nie mogę właśnie znaleźć ich strony, pewnie cło i VAT trzeba opłacić z Singapuru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

2. Z drugiej ręki - tu jakąkolwiek sztukę uda się wyrwać może raz na kwartał, nawet jeśli spogląda się też na rynek europejski.

Bez przesady, na Head-Fi ostatnio całkiem sporo się ich pojawia, tylko fakt, trzeba się spieszyć, bo zainteresowanie jest duże - dodam, że jak najbardziej uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje promocja na IEM Sennheisera:
 
IE600: 2 399 zł
https://sennheiser.pl/o/ie-600
 
IE900: 4 599 zł
https://sennheiser.pl/o/ie-900
A propos - wiecie może co się stało z IE300?
Najpierw wielkie odkrycie itp. a teraz ciężko w dystrybucji znaleźć?
Nadal trapią tą serię problemy z QC?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RIH napisał(a):

A propos - wiecie może co się stało z IE300?
Najpierw wielkie odkrycie itp. a teraz ciężko w dystrybucji znaleźć?
Nadal trapią tą serię problemy z QC?

Nie wiem jak teraz ale jak kupiłem dobry rok temu nowe IE300 to po tygodniu zaczęło przerywać za wtykach MMCX.
Później miałem IE600 i IE900 i nie było z nimi żadnych problemów.

Ceny w tej przecenie są OK i mogłyby być takie od samego początku bo są bardziej adekwatne do tego co oferują te słuchawki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Squeezbox Touch za 350 zł na OLX - jak to OLX zawsze warto odebrać osobiście. Cena śmiesznie niska jak na jakość dźwięku.

Po dokupieniu do tego streamera zasilacza liniowego naprawdę robi robotę. Znacznie lepsze źródło niż komórka (Galaxy Note 10+) przez UAPP lub Fiio M11 pro (samo źródło) z Qobuz. 


https://www.olx.pl/d/oferta/odtwarzacz-sieciowy-logitech-squeezbox-touch-CID99-IDXRAJy.html 

Najpierw jednak sprawdźcie czy spełnia Wasze oczekiwania co do obsługi różnych serwisów i jak działa samo urządzenie. 
U mnie działa z Qobuz przez LMS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, greg_jg napisał(a):

Może kogoś zainteresuje promocja na IEM Sennheisera:

 

IE600: 2 399 zł
https://sennheiser.pl/o/ie-600

 

IE900: 4 599 zł
https://sennheiser.pl/o/ie-900

Promocja bo nie schodzą. Wcale się nie dziwie, jak znacznie tańsze fiio fh9 stoją na tym samym poziomie, a nawet są ciut lepsze (przestrzeń) wg znanego recenzenta.  Kiedyś myślałem, że to taka dokanałowa wersja hd 800..., ale po recenzji fiio fh9 się odczarowałem od wszelakich ie sennheiserów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Filip77 napisał(a):

Nie wiem jak teraz ale jak kupiłem dobry rok temu nowe IE300 to po tygodniu zaczęło przerywać za wtykach MMCX.
Później miałem IE600 i IE900 i nie było z nimi żadnych problemów.

Ceny w tej przecenie są OK i mogłyby być takie od samego początku bo są bardziej adekwatne do tego co oferują te słuchawki.

 

16 minut temu, m3l0st napisał(a):

Promocja bo nie schodzą. Wcale się nie dziwie, jak znacznie tańsze fiio fh9 stoją na tym samym poziomie, a nawet są ciut lepsze (przestrzeń) wg znanego recenzenta.  Kiedyś myślałem, że to taka dokanałowa wersja hd 800..., ale po recenzji fiio fh9 się odczarowałem od wszelakich ie sennheiserów.

 

Swego czasu testowałem w tym samym czasie zarówno IE600, jak i FH9 z nastawieniem, aby „koniecznie” kupić coś nowego, w budżecie do ok. 3 tys. zł i zamienić FH3 (+Fiio LC-RC, +Spinfit 145), które użytkuję w zasadzie od premiery (nabyte jeszcze w preorderze, gdzieś w IIIQ.2020 roku).

 

Efekt odsłuchów był taki, że zrezygnowałem z zakupu któregoś z tych modeli, nie widząc sensu wydawania dodatkowych pieniędzy, ponieważ zarówno FH9, jak i IE600 „nie broniły się” w stosunku do tego, co słyszałem z FH3 (z w/w kablem i tipsami). Wiem, może wydać się to dość kontrowersyjne...

Powiem więcej, myślę że w „ślepych testach”, w każdym przypadku ceniłbym wyżej FH3, niż FH9 (głównie z uwagi na sygnaturę).
Jeśli chodzi o IE600, to one były znacznie bliżej tonalność FH3, jaka mi pasuje, ale miały swoje problemy użytkowe, nie wspominając o nieuzasadnionej kilkukrotnej różnicy w cenie, której nie było słychać. Dodatkowo zestaw, w jakim przychodziły FH9 robił znacznie lepsze wrażenie, niż ten z IE600.
Efekt jest taki, że nadal siedzę z FH3 i straciłem chyba sens, by sięgać „wyżej” :rolleyes:
Pewnie gdybym nie słyszał wcześniej FH3, skusiłbym się na zestaw z IE600 + jakieś źródło, które przygasi nieco górne pasmo… i byłbym zadowolony.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii, dla mnie np. FH3 były w zasadzie niesłuchalne, a FH9 wspominam bardzo dobrze ;)

 

Jeśli chodzi o Sennki, to IE900 wg mnie są bardzo dobre, o ile słuchamy ich na piankach. Na tipsach mi nie podeszły, głównie przez zbyt agresywną górę. Pianki ją fajnie, ale nie jakoś mocno, tonowały. Udane słuchawki, chociaż na pewno nie warte oryginalnej ceny. Za tą promocyjną to bym się zastanowił, nadal trochę drogo, ale jeszcze do przełknięcia. Szkoda, że ten kabelek z zestawu jest jaki jest, a żeby podpiąć inny to trzeba często kombinować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał(a):
1 godzinę temu, m3l0st napisał(a):

po recenzji fiio fh9 się odczarowałem od wszelakich ie sennheiserów.

Nie lepiej wierzyć swoim uszom niż przepłaconym (zwykle) recenzentom z sieci?

Akurat tego recenzenta cenię za zrównoważenie, dokładność, doświadczenie i nie uleganie emocjom. Jak wyszedł Fiio M15s jakoś nie bał się ujawnić, że stara wersja jest lepsza, podobnie było z Sennheiserami Hd 800 względem 800s. No nie powiesz że to byłoby opłacalne dla sponsorów, a śledzę drobny wycinek audio więc przykładów byłoby więcej.

 

Są kłopoty z testowaniem doków w sklepach więc uwzględniając też ich ceny i jak na razie słabe dochody pozostaje w tym dziale dużo czytać.

 

Chyba, że ktoś zna jakieś sklepy, które pozwalają na testy dokanałówek to bardzo proszę o namiary. Choć wątpię czy będzie tam choć z połowa tych co są w kolejce do testów . . . 

 

Godzinę temu, greg_jg napisał(a):

ponieważ zarówno FH9, jak i IE600 „nie broniły się” w stosunku do tego, co słyszałem z FH3 (z w/w kablem i tipsami). Wiem, może wydać się to dość kontrowersyjne...

Może ten kabel wszystko ujednolica . .

Godzinę temu, greg_jg napisał(a):

Powiem więcej, myślę że w „ślepych testach”, w każdym przypadku ceniłbym wyżej FH3, niż FH9 (głównie z uwagi na sygnaturę).

 

Chyba kolega pomylił Fiio Fh9 z Fiio F9, ale jeśli nie to to nie może być jedynie 'dość kontrowersyjne' ale wręcz wywrotowe. Jednak nie dam wiary tej sensacji, jako że również Fiio Fa9 - bliższe sygnaturze do Fiio Fh3 pokonują je wg pana recenzenta wyrażnie w kontestacji w podstawowych aspektach. I nigdzie nie słyszałem by ten model wchodził w szranki z klasą >2k.

 

No jeśli znajdę z przynajmniej 2 opinie że Fh3 dorównują czy przewyższają raptgo hook-x to chyba uznam, że czas na poważną rekapitulację swoich poglądów i probierzy, choć poniekąd to już powoli  trwa, ale jeszcze nie tak forsownie . . .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dirian napisał(a):

Ile ludzi tyle opinii, dla mnie np. FH3 były w zasadzie niesłuchalne, a FH9 wspominam bardzo dobrze ;)

 

Dokładnie, dlatego jeśli jest możliwość zawsze warto samemu posłuchać i zdecydować.

 

15 minut temu, m3l0st napisał(a):

Chyba kolega pomylił Fiio Fh9 z Fiio F9, ale jeśli nie to to nie może być jedynie 'dość kontrowersyjne' ale wręcz wywrotowe. Jednak nie dam wiary tej sensacji, jako że również Fiio Fa9 - bliższe sygnaturze do Fiio Fh3 pokonują je wg pana recenzenta wyrażnie w kontestacji w podstawowych aspektach. I nigdzie nie słyszałem by ten model wchodził w szranki z klasą >2k.

 

No jeśli znajdę z przynajmniej 2 opinie że Fh3 dorównują czy przewyższają raptgo hook-x to chyba uznam, że czas na poważną rekapitulację swoich poglądów i probierzy, choć poniekąd to już powoli  trwa, ale jeszcze nie tak forsownie . . .

 

Nie, to były FH9. Decydująca była sygnatura. O aspektach technicznych się nie wypowiem - nie widziałem sensu dalszego odsłuchu.

Nie zawsze "drożej" znaczy lepiej...ba nie zawsze lepiej, znaczy "lepiej" lub jak kto woli odwrotnie ;) Mnie chyba po prostu tonalność FH3 trafiła "w punkt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, RIH napisał(a):

A propos - wiecie może co się stało z IE300?
Najpierw wielkie odkrycie itp. a teraz ciężko w dystrybucji znaleźć?
Nadal trapią tą serię problemy z QC?

Wygląda na to, że już niedostępne w dystrybucji. To były moje pierwsze "poważne" IEMy, używałem dość intensywnie przez ponad rok, w różnych warunkach i nigdy nie miałem najmniejszych problemów... Chętnie się pozbędę i wskoczę w ie600 lub ie900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, greg_jg napisał(a):

CIACH

Pewnie gdybym nie słyszał wcześniej FH3, skusiłbym się na zestaw z IE600 + jakieś źródło, które przygasi nieco górne pasmo… i byłbym zadowolony.

Miałem FH3, może tydzień od premiery... testowałem z różnymi tipsami/kablami - często zestawienie, było pozbawione sensu ekonomicznego :) . Niczym mnie nie ujęły, pozbyłem się po tygodniu posiadania. IMVHO ie600 to zupełnie inna bajka, sub-bass, detal, koherencja pojedynczego DD. ConX z EA, bez kombinowania pasują 🆗 Ale wiadomo, gust jest jak d., nikogo nie będę ewangelizować :P  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibood.pl zestaw 2x Yamaha TW E3B za 179,95 pln plus 29,95 pln wysyłka. 

Czytałem recenzje i całkiem dobrze się zapowiadają 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności