Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=82124]FranticPhil[/mention] Tak z ciekawości - co takiego ciekawego było w poprzednim roku? Od pewnego czasu nie śledzę tych wyprzedaży, a może warto.

Były fajniejsze zestawy i dodatkowo można było wygrać w loterii zwrot wydatków do 500$.

https://www.linsoul.com/pages/11-11-sales-event#promo-lottery-b

Rzuć okiem :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie grzebie na Ali i szukam padów pod Ethery i trafiłem na mega deala (bo do swoich HEXów kupowałem zamienniki kilka razy drożej) : do HiFiMan Edition X, ew. Arya, Ananda :

https://www.aliexpress.com/item/1005003052593217.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.36022e0evEoWNW

 

Pojawiła się 1 para używanych HE-6se V2 od Adoramy w super cenie :
https://www.ebay.com/itm/234273391179?epid=18043179558&hash=item368bc8424b:g:4hQAAOSwOsFhhkDh

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cpu1 napisał:

Pojawiła się 1 para używanych HE-6se V2 od Adoramy w super cenie :
https://www.ebay.com/itm/234273391179?epid=18043179558&hash=item368bc8424b:g:4hQAAOSwOsFhhkDh

Edytowane przez cpu1

Shipping 180 dolarów ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hifigo 11.11 całkiem fajne -15% na asortyment typu IEM Moondropa, Kinery, TinHifi, SeeAudio. 

Wpis z bloga HifiGo

 

Blessing 2 wychodzą za 1077 PLN (pytanie czy przesyłka darmowa od 300 USD z opłaconymi podatkami wpada przed czy po zniżce)

Kato za 640 PLN

Aria za 270 PLN

Variations za 1750 PLN.

 

Chyba te Variationsy muszę w końcu zakupić w tym wypadku.

 

Na Shenzenaudio też podobne ceny, tylko tam się trzeba liczyć z dodatkowymi opłatami na granicy + B2D nie jest objęty promocją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 17:15, Undertaker napisał:

Tutaj nieco taniej D7200, niby do negocjacji więc te Amazonowe być może można by użyć jako "karty przetargowej" ;)

Ten Pan ma je z Amazona :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hifigo 11.11 całkiem fajne -15% na asortyment typu IEM Moondropa, Kinery, TinHifi, SeeAudio. 
Wpis z bloga HifiGo
 
Blessing 2 wychodzą za 1077 PLN (pytanie czy przesyłka darmowa od 300 USD z opłaconymi podatkami wpada przed czy po zniżce)
Kato za 640 PLN
Aria za 270 PLN
Variations za 1750 PLN.
 
Chyba te Variationsy muszę w końcu zakupić w tym wypadku.
 
Na Shenzenaudio też podobne ceny, tylko tam się trzeba liczyć z dodatkowymi opłatami na granicy + B2D nie jest objęty promocją
A jak jest z podatkiem od zakupu na HifiGo? Obiło mi się o uszy że nie trzeba się martwić?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

A jak jest z podatkiem od zakupu na HifiGo? Obiło mi się o uszy że nie trzeba się martwić?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka
 

Nie trzeba, w opcji wysyłki priorytetowej (darmowa od 300$, poniżej tej kwoty jest proporcjonalna do wartości przesyłki, ale rzędu 30-50 złotych do 1000 zł wartości) oni biorą wszystkie opłaty na siebie (a prawdopodobnie przesyłają przez jakiś swój magazyn europejski).

Dla mnie to jedyna sensowna opcja z Chin obecnie, linsoul i shenzenaudio jest niepewne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jak dla mnie ta promocja:

https://hifigo.com/collections/sales?page=1&sort_by=price-ascending&grid_list=grid-view

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lobuz1 napisał:

Przecież tam są ceny przed promocją jeszcze. Obniżone o 15% wejdą od jutra

28 minut temu, telemach napisał:

Aria za 316 ? gdyby obniżali tak jak w zeszłym roku to powinno kosztować nie więcej jak 280; sam przypuszczałem że na promce zjadą poniżej 300

Jak wyżej, ceny po promocji będą od jutra, więc Aria będzie kosztować ok 270 + wysyłka tak jak podawałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pylaczynski napisał:

Przecież tam są ceny przed promocją jeszcze. Obniżone o 15% wejdą od jutra

Jak wyżej, ceny po promocji będą od jutra, więc Aria będzie kosztować ok 270 + wysyłka tak jak podawałem wyżej.

Nie chodzi o ceny tylko nieliczne artykuły objęte promocją, które mnie nie interesują. Myślałem, że będzie stały rabat 15% na wszystkie produkty Toppnig, SMSL, Xduoo itp.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, lobuz1 napisał:

Nie chodzi o ceny tylko nieliczne artykuły objęte promocją, które mnie nie interesują. Myślałem, że będzie stały rabat 15% na wszystkie produkty Toppnig, SMSL, Xduoo itp.

Wg wpisu na blogu cały katalog poszczególnych producentów (SMSL, Topping itp) dostępny na stronie będzie objęty obniżka. Jak bym nie ufał tej podstronie "sales" bo ona nigdy nie działala dobrze i nawet przed 11.11 nie wyłapywała filtrem wszystkich przedmiotów "przecenionych".

Jutro zobaczymy ile z tego jest prawda :)

Edytowane przez pylaczynski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pylaczynski napisał:

Wg wpisu na blogu cały katalog dostępny na stronie będzie objęty obniżka. Jak bym nie ufał tej podstronie "sales" bo ona nigdy nie działala dobrze i nawet przed 11.11 nie wyłapywała filtrem wszystkich przedmiotów "przecenionych".

Jutro zobaczymy ile z tego jest prawda :)

Pojawiło się więcej. Zobaczymy jutro.

https://hifigo.com/collections/sales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności