Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Fluskys napisał:

Ojj chyba jednak tylko na wybrane modele ta przecena na HifiGo, Kato dalej w pełnej cenie 😕

Chyba tak bo nie widzę przeceny ani na Kinera Nanna ani Baldr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że są tylko ludzie z Hifigo wykorzystali sprytnie tych co kupują na Ali, bo na Ali kody trzeba wklepać zaraz po 9tej bo potem się skończą a w Hifigo to po 9tej oni dopiero zaczynają powoli przeceniać, sam widziałem jak dopiero około 10tej niektóre przedmioty dostały swoją przekreśloną cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, neonlight napisał:

Beyerdynamic DT250 (250Ω) w stanie idealnym za 250zł.

Kliknąłem, patrzę Łódź Bałuty. Przez rok, raz na miesiąc, w weekend, tam w hotelu robotniczym spałem, jak się dokształcałem...

I pomyślałem sobie, komuś te słuchawki musiały do samoobrony na ulicy służyć... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MrBrainwash napisał:

outlet (refubrished) na promocji u sennheisera

 

https://eu.shop.sennheiser.com/collections/outlet?glCountry=DE

 

HD560s są do wyrwania za 99€

 

 

 

Kurcze ceny fajne, chciałem kupić parę rzeczy ale wygląda na to, że do PL nie wysyłają  :(

 

 

20211113_232917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _salgado_ napisał:

 

Kurcze ceny fajne, chciałem kupić parę rzeczy ale wygląda na to, że do PL nie wysyłają  :(

 

 

20211113_232917.jpg

ajj... zawsze pozostaje mailbox i kilka euro które dojdzie. https://www.mailboxde.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wegiel21 napisał:

A czy nasze rodzime sklepy itp itd planują jakieś promki na black friday?

 

Raczej podwyżki cen przed Black Friday, jak co roku :) Pewnie coś tam w bardziej atrakcyjnej cenie niż zwykle da się upolować, ale takie Black Friday jak w USA z elektroniką za 50% czy 30% normalnych cen, to u nas nigdy nie było i raczej nie będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 23:46, Kuba_622 napisał:

Raczej podwyżki cen przed Black Friday, jak co roku :) Pewnie coś tam w bardziej atrakcyjnej cenie niż zwykle da się upolować, ale takie Black Friday jak w USA z elektroniką za 50% czy 30% normalnych cen, to u nas nigdy nie było i raczej nie będzie.

W Polsce od lat jest Black Frajer - najpierw podnoszenie cen po cichu, a potem robienie wielkiego show z obniżkami. Najgorsze są te dziady z x-komu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Wisting said:

W Polsce od lat jest Black Frajer - najpierw podnoszenie cen po cichu, a potem robienie wielkiego show z obniżkami. Najgorsze są te dziady z x-komu.

jak się nie wie co i gdzie kupować to może faktycznie...

a zarzutu dla dziadów z xkomu nie rozumiem. coś tam robią i ceny tego co sprzedają tego dnia są faktycznie niższe niż średnia z ostatnich kilku miesięcy przed listopadem w tym sklepie, z tym że rzucają średnio po trzy sztuki danego towaru. do tego regularnie mają jakiś produkt dnia i "promocje" gdzie jest taniej - niedużo po niedużo - ale jednak.

na konsumpcyjne rozpasanie jak za granicą nie ma co liczyć, zniżki poza pojedynczymi przypadkami rzadko przekraczają 5-15% w porównaniu do cen regularnych ale twierdzenie że wszędzie jest tak jak w dużych sieciówkach to przesada.

Edytowane przez fero415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2021 o 19:16, wegiel21 napisał:

A czy nasze rodzime sklepy itp itd planują jakieś promki na black friday?

 

U nas na pewno będzie sporo fajnych tematów, ale będą prawdopodobnie sukcesywnie włączane, nie na raz. Raczej też na wybrane produkty, a nie stały rabat na np daną markę - jest teraz sporo problemów z dostępnością niektórych modeli.
No i jak co roku - można pytać o ofertę na coś co nas interesuje. Czasem są pojedyncze sztuki i nie robimy na to promo żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności