Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Soundcore Liberty za 139 pln do niedzieli na Denon store 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cpu1 napisał:

Tak ? Jakbyś widział gdziekolwiek HE-6 wersję na 4 lub 6 śrub za ok 700 EUR to wrzuć proszę tutaj linka.

Jakbyś widział paliwo za ok 5 zł/l, to podrzuć tutaj linka. ;) 

Czemu nie brałeś HE-6 jak chodziły u nas po 3-3,5kzł z customowymi kablami + kilka dodatkowych padów?

Teraz to można sobie marzyć ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Compton napisał:

Jakbyś widział paliwo za ok 5 zł/l, to podrzuć tutaj linka. ;) 

Kolega @Blizniak pisze że są do wyrwania to ładnie poprosiłem o linka jak taka okazja się pojawi :) Ja widziałem co innego i pisałem na poprzedniej stronie że nawet oferty po 2000 USD. 

23 minuty temu, Compton napisał:

Czemu nie brałeś HE-6 jak chodziły u nas po 3-3,5kzł z customowymi kablami + kilka dodatkowych padów?

Jeszcze mnie w świecie tak fajnych słuchawek nie było ;)

25 minut temu, Compton napisał:

Teraz to można sobie marzyć ;) 

Jestem tego świadom dlatego łyknąłem też Ether Flowy, które powoli znikają z rynku używek i podejrzewam, że za jakiś czas podzielą los pierwszych HE-6 :) Nie wiem czy mi przypasują ale pozycja na liście koniecznie do odhaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prolim napisał:

Oferta nawet spoko, tylko sprzedawca podejrzany. ;)

Capture+_2021-10-23-01-02-52(1).png

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Compton napisał:

Dobry ruch.

Ether Flow (szczególnie 1.1) są w moim audiofilskim kręgu zainteresowań.

Jeżeli do niego wrócę, to EF będą pierwszymi słuchawkami na jakie się szarpnę (miałem je dwa razy, OG i i 1.1) i to bez dwóch zdań.

Drugie to będą TH900 ;)

Posiadam Ether Flow kupione na forum od kolegi Jawora , i za cholerę nie wiem która to wersja jak rozpoznać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audictus explorer 20 można znaleć na allegro w cenie od 40 zł. dlaczego ktoś może nie chcieć tych słuchawek dobrze opisał łukasz łopatko w swojej recenzji.

osobiście polecam, sam używam do słuchania podcastów i okazjonalnie, na odpowiednich tipsach, do muzyki. moim zdaniem to dużo lepszy wybór od np takich kwarków moondrop jeżeli rozmiar nie jest priorytetem.


poza tym niedystrybuowane już fa1 w wyprzedaży na ali

 

https://pl.aliexpress.com/item/32973135246.html

Edytowane przez fero415
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 14:59, prolim napisał:

Minęły ponad 24godz od czasu gdy zapłaciłem. Do tej pory sprzedawca nie potwierdził sprzedaży pod wysyłkę. Ogloszenie zniknęło z olx.

Zobaczymy, co będzie dalej, ale narazie słabo to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waski napisał:

Minęły ponad 24godz od czasu gdy zapłaciłem. Do tej pory sprzedawca nie potwierdził sprzedaży pod wysyłkę. Ogloszenie zniknęło z olx.

Zobaczymy, co będzie dalej, ale narazie słabo to wygląda. 

To może zadzwoń/napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał:

Jak przez 24h nie potwierdził, to kasa powinna być już do ciebie w drodze - zwrot od OLX.

 OlX to tylko pobranie DPD lub PP z dodatkową opcją spr zawartości ( DPD ma to w cenie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności