Skocz do zawartości

Sluchawkowe Boomy i Przyplywy Radosci


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ogólnie to właśnie IEM'y mogą na początku najbardziej rozczarowywać, jeśli ktoś pierwszy raz spotyka się z taką konstrukcją.
mnie od razu q-jaysy rzucily na kolana. a jeszcze ta radosc, gdy sie dowiedzialem ile kosztuja - sadzilem ze cos pod se530... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możliwe. Q-jays są o tyle dobre, że łatwo je dobrze "zamontować" odpowiednio w uchu. Co przy iemach jest sprawą praktycznie priorytetową.

 

Ale jeśli ktoś jest "nauczony" dźwięku z KPP czy choćby epków i nie słyszał nic lepszego to takie jays w pierwszej chwili raczej nie porywają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no możliwe. Q-jays są o tyle dobre, że łatwo je dobrze "zamontować" odpowiednio w uchu. Co przy iemach jest sprawą praktycznie priorytetową.

Dokladnie. Q-Jaysy wlozy kazdy, i to bez zadnego problemu.

Zeby poprawnie wlozyc np. E500 to juz jednak trzeba sie troche nagimnastykowac. Nawet UM2 wklada sie znacznie trudniej.

Q-Jaysy po prostu sie wsuwa. That's all folks.... Niewatpliwa zaleta - zwlaszcza na poczatku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos to jak sobie radzic z zatkanymi uszami? przelykac sline czy co? :P aha no i co jak jest problem bo sie dobrze zassa tips? na chama ciagnac czy sa jakies techniki? :P nie chce po prostu zeby q-jaysy mialy zbyt krotki zywot, a wczensiej nie uzywalem zbyt dlugo zadnych dokanalowek ani iemow... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tak a propos to jak sobie radzic z zatkanymi uszami? przelykac sline czy co? :P aha no i co jak jest problem bo sie dobrze zassa tips? na chama ciagnac czy sa jakies techniki? :P nie chce po prostu zeby q-jaysy mialy zbyt krotki zywot, a wczensiej nie uzywalem zbyt dlugo zadnych dokanalowek ani iemow... :P

 

zatkać nos i dmuchać, same wylecą :lol:

 

Możesz zawsze pociągnąć ucho do tyłu, kanał się wtedy trochę prostujei jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć o tym, co się ma jeszcze do zrobienia.
:lol: nie no dobre :D

poradzilem sobie jzu z wyciaganiem - po prostu zmienilem tipsy na foamy i te nie dosc ze wygodniejsze to latwo sie sluchawki wyciaga. sylikony sie tak zasysaly ze szczerze mowiac balem sie ze urwe tulejke - zatykanie nosa i dmuchanie bylo i tak niezbedne przy wyciaganiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak a propos to jak sobie radzic z zatkanymi uszami? przelykac sline czy co? :P aha no i co jak jest problem bo sie dobrze zassa tips? na chama ciagnac czy sa jakies techniki? :P nie chce po prostu zeby q-jaysy mialy zbyt krotki zywot, a wczensiej nie uzywalem zbyt dlugo zadnych dokanalowek ani iemow... :P

 

Sprobuj nacisnac od dolu malzowine uszna przy podstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dokąd siloe nie powiedział swojego zdania problemów z Clipem nie było ;)

Ale kariera już widze się kończy powoli, czyli Fuze z racji tego że gra jak Clip też nie będzie taki dobry jak przewidywaliśmy ;]

A to Clip gra zle czy cóś :) ? Bo nie powiem chec mnie naszla na Fuze - kiedy Rockbox sie pojawi dla owej.

 

BTW. Q-Jaysowy boom chyba juz minal. Co nastepne :) ?

Moze najtansze customy FreQ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Q-Jaysowy boom chyba juz minal. Co nastepne smile.gif ?
w sumie tak - ci co byli zainteresowani kupili i zlych ocen raczej nie zebraly te sluchawki. no wlasnie jestem ciekaw co nastepne. o customy chyba bedzie ciezko - nie da rady ich tak latwo odsprzedac gdyby komus nie podeszly. obstawiam ze kolejny boom bedzie jak wyjdzie cos nowego w rozsadnej cenie - powiedzmy do 500zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak - ci co byli zainteresowani kupili i zlych ocen raczej nie zebraly te sluchawki. no wlasnie jestem ciekaw co nastepne. o customy chyba bedzie ciezko - nie da rady ich tak latwo odsprzedac gdyby komus nie podeszly. obstawiam ze kolejny boom bedzie jak wyjdzie cos nowego w rozsadnej cenie - powiedzmy do 500zl

Ale customowe FreQ kosztuja odpowiednia 90 USD, 140 USD i 190 :)

Wiec 2 z 3 sa nawet tansze niz Q-Jaysy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już inwestować, to czy jest sens robienie customów 1/2 przetwornikowych? Tylko 3 przetwornikowe sie opłacają.

Tylko, ze 3 driverowi IEMy - pomijam FreQ etc. kosztuja srednio ponad 2.000 PLN :)

Wiec z reguly trzeba byc juz na powaznie zdecydowanym...

Mimo, ze im wiecej tym wcale nie tak we wszystkim lepiej z punktu widzenia akustyki to ja tez mam podobne zdanie. Jesli juz bym kupowal - to raczej 3 driverowe. :) Oczywiscie o ile ksztalt uszu pozwoli - bo to tez ma duze znaczenie, czesc osob po prostu nie bedzie mogla takich miec i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze 3 driverowi IEMy - pomijam FreQ etc. kosztuja srednio ponad 2.000 PLN :)

Wiec z reguly trzeba byc juz na powaznie zdecydowanym...

 

W tym wypadku miałem na myśli tylko customy od freq.

 

Mimo, ze im wiecej tym wcale nie tak we wszystkim lepiej z punktu widzenia akustyki to ja tez mam podobne zdanie. Jesli juz bym kupowal - to raczej 3 driverowe. :) Oczywiscie o ile ksztalt uszu pozwoli - bo to tez ma duze znaczenie, czesc osob po prostu nie bedzie mogla takich miec i tyle.

 

Też prawda. Jak już szaleć to na całego :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najskuteczniejsze jest ziewanie :P nie wiem jak można je sztucznie wywołać

 

sztucznie wywołane ziewanie jest często spotykanym zjawiskiem, spowodowane jest niedotlenieniem mózgu (np. zbyt duże stężenie CO2 a zbyt małe O2 jeżeli przebywamy jakiś czas w nie wietrzonych pomieszczeniach, klasach :lol: biurach itp.) a odruch ziewania powoduje właśnie szybki dopływ tlenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności