Skocz do zawartości

Sluchawkowe Boomy i Przyplywy Radosci


fallow

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje - tez cos takiego praktykowalem i sporo to dawalo - w k24p analogiczna sytuacja ale polecam tam tez wywalic najwyzsza gore, bo jest chamsko podbita. wytlum komore za przetwornikiem to sie powinna polepszyc

Coś ala |_| ? :D

 

Ja pamiętam JBL 220 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kpp

To jest chyba akurat zjawisko trwałe :)

 

masz racje - tez cos takiego praktykowalem i sporo to dawalo - w k24p analogiczna sytuacja ale polecam tam tez wywalic najwyzsza gore, bo jest chamsko podbita.

Nie słuchałem 24, ale w 26 wysoka góra jest całkiem fajna... na tyle fajna że trochę dołożyłem :)

 

wytlum komore za przetwornikiem to sie powinna polepszyc

Dzięki za radę, spróbuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście wolę charakterystykę brzmienia tanich dokanałówek niż jakichkolwiek pchełek. ;) Te pierwsze usiłują chociaż udawać "prawdziwe słuchawki", te drugie są przeważnie żałosne w każdym aspekcie brzmienia, a z jednymi i drugimi nie chcę mieć na dłużej do czynienia (z drugimi właściwie w ogóle) - przyszła wiosna i na łepetynę powędrowały DJki a SHE gdzie ich miejsce, na dno szuflady. :>

Brestinder, widzę że po raz kolejny próbujesz robić z małych Philipsów zło wcielone - moim zdaniem w swoim segmencie nie mają zbytnio konkurencji, bo ile trzeba wydać żeby usłyszeć coś znacząco lepszego w wydaniu dokanałowym? Oczywiście absolutnie nie twierdzę, że to dobre słuchawki w skali bezwzględnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom na SRSy w miarę szybko się skończył, bo SRSy to pchełki - gdyby były to dokanałówki, boom trwałby znacznie dłużej :) Pchełki nawet grające wybitnie, nie zostaną zaakceptowane przez większość, gdyż posiadają wady, które dyskwalifikują je na starcie (np. brak izolacji, ciągłe wypadanie, konstrukcja otwarta itp).

 

Podsumowując, SRSy to znakomite słuchawki, jeżeli ktoś akceptuje pchełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom na SRSy w miarę szybko się skończył, bo SRSy to pchełki - gdyby były to dokanałówki, boom trwałby znacznie dłużej :) Pchełki nawet grające wybitnie, nie zostaną zaakceptowane przez większość, gdyż posiadają wady, które dyskwalifikują je na starcie (np. brak izolacji, ciągłe wypadanie, konstrukcja otwarta itp).

 

Podsumowując, SRSy to znakomite słuchawki, jeżeli ktoś akceptuje pchełki.

a ja czekam na dokanałowe SRS'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi koledzy zamawiaja juz Q-Jaysy jak widze w dziale sluchawki.

Teraz pozostaje poczekac na pierwsze wrazenia :D

Bardzo ciekaw jestem jak zostana odebrane, bo o ile wiem ze Caleb i Dawindyk - po prostu lubia taki sposob prezentacji, to ciekawe jak z reszta :)

Przyznam, ze mnie takze korci by je sobie zamowic i po prostu dla wlasnego oswiecenia dluzej potestowac.

Wybadam jednak forumowy rynek i jesli nie bedzie zawiedzionych - to pozniej gdybym kupil - nie bedzie takze problemow z odsprzedaza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kupowaniem jest taki, że badasz na spokojnie i czekasz na sprawdzony model, ale jak juz masz pewność to pojawia sie jakaś nowość podobno powalająca wszystko dotychczasowe na kolana, albo kupujesz tą nowość i cieszysz się pół roku, zanim zaczną po niej jechać :).

 

Najbezpieczniej z tego akurat punktu widzenia inwestować w SHURE e530, ACS lub inne tego typu "wykopu" powyżej 1000 zł. To daje komfort spokoju co podatniejszym na opinie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kupowaniem jest taki, że badasz na spokojnie i czekasz na sprawdzony model, ale jak juz masz pewność to pojawia sie jakaś nowość podobno powalająca wszystko dotychczasowe na kolana, albo kupujesz tą nowość i cieszysz się pół roku, zanim zaczną po niej jechać :)

A mi się wydaje, że niezłe rzeczy po prostu same się bronią i przechodzą próbę czasu, pomimo występowania nieraz fal nieprzychylnych opinii. Choć i od tego na pewno znajdą się wyjątki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi koledzy zamawiaja juz Q-Jaysy jak widze w dziale sluchawki.

Teraz pozostaje poczekac na pierwsze wrazenia :D

Bardzo ciekaw jestem jak zostana odebrane, bo o ile wiem ze Caleb i Dawindyk - po prostu lubia taki sposob prezentacji, to ciekawe jak z reszta :)

Przyznam, ze mnie takze korci by je sobie zamowic i po prostu dla wlasnego oswiecenia dluzej potestowac.

Wybadam jednak forumowy rynek i jesli nie bedzie zawiedzionych - to pozniej gdybym kupil - nie bedzie takze problemow z odsprzedaza :)

 

Zawiedzeni z pewnoscia beda - boomy biora sie wlasnie z tego ze kupuje sie sluchawki w ciemno nie zastanawiajac sie czy komus odpowiada taki sposob prezentacji. Ja juz widze potencjalnie niezadowolonych w grupie zamawiajacych - jesli komus odpowiada prezentacja a'la bose to qjays'y raczej kiepsko do niej pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to właśnie IEM'y mogą na początku najbardziej rozczarowywać, jeśli ktoś pierwszy raz spotyka się z taką konstrukcją. Szczególnie jak wydaję duużo kasy. Ja swoje pierwsze um1 chciałem wyrzucić do śmietnika jak pierwszy raz posłuchałem ;)

 

 

oj tak mam to odczucie po ALtecach, mimo ze modowanych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel, Dawindyk - K518DJ nie są dla mnie wzorem, ale najlepszymi słuchawkami, jakie dotychczas miałem. Stwierdzenie, że nie akceptuję innej szkoły grania niż AKG odnosiło się do słuchawek, które dotychczas miałem lub słuchałem.

Na meecie nie słuchałem Beyerdynamiców, ale w SR60, SR80, KPP czy PX100 nie wszystko mi się w nich podobało pod względem dźwiękowym. Natomiast w K518DJ znalazłem dokładnie to, czego oczekiwałem :)

 

Porównywałem też K310p z serią MX, kilkoma niższymi i średnimi modelami Sony, JVC czy Philipsa. Najbliżej mojego zadowolenia były Sony, ale nie za cenę, którą oferowały. VP-SRS200 dotychczas nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności