Skocz do zawartości

Koss Porta Pro


martinuz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamierzam to zrobić. Wezmę Nano 1G, KPP. Myślę, że niektórych przekona ten dźwięk, może nawet znacznie bardziej niż duet V39+PX100. Mnie przekonuje, zwłaszcza w muzyce akustycznej kasuje V39 na dzień dobry.

 

Tylko proponowana SCC jest trochę niefortunnym miejscem. Może rozważycie jakieś inne warianty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie recka ok, ale:

- wprawdzie z Metallicą nie testowałem, ale do hard rocka (np. Maximum the Hormone) i metalu (np. Onmyouza, Manowar) IMO dość dobrze pasują (co innego, że słucham na dość "specyficznych" ustawieniach eq, i na normalu to właściwie nic dla mnie nie brzmi dobrze).

- mało podatne na EQ!? Niewiele znam słuchawek, których dźwięk można bardziej zmodyfikować przez user eq niż w KPP :P (przynajmniej w T10).

 

EDIT: dobra, jest jeden power/speed metalowy album, który na KPP brzmi cienko - Vanishing Vision od X-Japan (rzeczywiście gitar prawie nie słychać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kpp są bardzo dynamiczne i żywiołowe, więc dobrze wypadają tam, gdzie potrzebne są te cechy.

 

jak wypadają w porównaniu do px100?

zjadają je na śniadanie.

px100 mają gorszy, płytki, niepełny (czasami po prostu mówię - zbyt dobrze kontrolowany :P - bas musi mieć trochę swobody :D) bas.

góra? bez zastrzezeń u kpp ani pxów.

średnica. nie podobała mi się ta z pxów.

 

 

ale niewiele osób tak negatywnie ocenia px100. ;];];]

 

 

 

 

a recka - smaczos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie przepraszam kolegów, ale gdyby nie EQ, to po raz drugi bym sprzedał KPP (i pewnie znów po kilku m-cach kupił kolejny egazmplarz, bo się można w nich zakochać). Basy są za intensywne, na razie nie mogę słuchać chocby na Normalu :wub:

 

A test bardzo fajny. Na jakiej jakości piosenkach testowane KPP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc.

Miałem już KPP i ostatnio kupiłem iRiver T60 4G... i troszkę się zawiodłem, tylko nie wiem czy na T60 czy na KPP? Naczytałem się, że iRiver'y są super, i kiedyś ze KPP też rewelacja (nie zaglądałem na to forum), ale razem jakoś nie grają rewelacyjnie. Grają ładnie ale czegoś mi brakuje w ich brzmieniu :(? Zmieniam EQ, ale niewiele to daje. Głównie słucham metalu, (melodyjnego) gotnic metalu, doom metalu, czyli zgadzałoby się z recenzją Martinuz'a, że KPP nie pasują do tego rodzaju muzyki.

Co byście polecili, jakie słuchawki by pasowały (nie pchełki, powiedzmy do 150pln) do muzyki jakiej słucham (i do iRiver'a T60, jeżeli ma to wpływ)?

Z góry dziękuję za Wasze propozycje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności