Skocz do zawartości

To może meet w krakowie?


reGGarf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

odkopie temat bo coś mało aktywne towarzystwo.

może uda się coś przed świętami zorganizować ?

zajęć będzie mniej, czasu więcej, to można by się ustawić gdzieś w ustronnym miejscu.

a jak widzę po sygnaturkach użytkowników z krk to sprzęt będzie zacny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razel to jak możesz, ustal termin, miejsce i powysyłaj PMki ludziom z tematu, ja tak robiłem z kielczanami.

 

Napiszcie, czy mam targać DT880Pro i OTLa, bo są w Kielcach.

 

Nie wiadomo czy będzie do czego wpiąć otl'a ale Beyery targaj zdecydowanie bo na dzień dzisiejszy jest to mój numer 1 do następnego zakupu więc chętnie ich posłucham nawet w przenośnego grajka ;) Ja moge przytargać to co w sygnaturce, tyle że ogólnie ze wzmakami to może być ciężko bo to uzależnione jest od tego jaka będzie miejscówka.

 

EDIT:

Zapomniałem że jeszcze sygnatury nie zmieniłem :D Nie mam już HD580, a zamiast Headboxa mam Holdegrona FMB Nano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ktoś jeszcze się dopisał, odezwał? Bo ja nic nie wiem :(

 

Nie no mówiłem o sobie że zaglądam :) Ogólnie coś w krakowie kiepsko z ludźmi bo mało osób sie deklarowało jak już kiedyś ktoś wyskoczył z pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porozsyłać pmki to rzecz nietrudna

jednak żeby to zrobić to trzeba mieć ugadany dokładny termin i miejsce spotkania

sam wiem jakie były przygotowywania do ostatniego krakowskiego spotkania

praktycznie każdemu odpowiadała inna data oraz godzina.

co do miejsca. o tej porze roku najodpowiedniejsza była by jakaś cicha kawiarnia, jednak ja niestety stronie od tego typu miejsc więc sie nie wypowiem, może wy macie jakieś pomysły ? Ostatecznie mogę udostępnić swój pokój akademikowy na meeta, jednak dopiero w następny łikend (18-20 grudnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie to gdzie i o której bo dalej nic nie wiadomo, a tak to juz porozsyłam te PMki. Krakowa nie znam, na wybór miejsca przeze mnie nie ma co liczyć.

 

jak to bedzie normalne miejsce, mogę przyciągnąć laptopa, ale z Beyerami mogę się nie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też ok, ale jestem niepocieszony że nie będzie Beyerów :(

 

Niestety Sony X1050 nie dotrze do mnie przed weekendem więc przyniose tylko Cowona, Phonaki i Ultrasone. Ogromniastych AKG niechce mi się targać, chyba że ktoś bardzo będzie chciał. Zastanawiam sie jeszcze czy będzie tam gdzie zaparkować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności