Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Wrq. A pokaz mi buty lifestylowe, ktore dzisiaj wytrzymaja ponad 2 Lata bez nadmiernego dbania :P Moze adidasy - nie wiem, nie posiadam.

 

jesli chodzi o NB, to mi sie podobaly zanim byl hype na nie. Obecnie sa chyba popularniejsze od maxow (co jest zrozumiale, bo cena) I chyba nie kupilbym od nich Nic teraz. EW. Model 1500, bo wyroznia sie mocno.

nike free run któreś, nie pamętam dokładnie które - 2,5 i narazie tylko sznurówki poszły. Jeszcze trochę wytrzymają, conajmniej pół roku. W zamian wezmę NB H520BK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie dam więcej jak 150zł za buty które nie bd jakieś super mega z wyglądu, jakości, wytrzymałości bo to nie ma sensu zwyczajnie
a napisałem o dc bo kupiłem za 130zł i są lepiej wykonane przynajmniej na takie wyglądają od większości butów jakie miałem tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1500 sa klockowate :) , 1300/960 lepsze z ksztaltu

new_balance_1300_ARC_1.jpg

<3

Szkoda ze gdybym teraz chciał je kupić to o ile bym znalazł na rynku wtórnym swój rozmiar to zapłaciłbym miliony monet.

 

A co do 1500 to jest faworyt (również niedostępny;))

marcin-wawrzyniec-new-balance-1500-sns-g

 

A wracając do tematu AF1 na lato, to LOW na wieczorne wyjście dają rade. ;)

Wiesz ze pierwsza kolorystyka kosztuje 1K+ ? Moj znajomy ma takie xD

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

To ze 1500 sa klockowate to fakt, i raczej chodziło mi o stockowe kolorystyki, bo edycje specjalne sa B.drogie i nie za bardzo wykonane, te na twoim jpgu przeszły zabieg splaszczania, dość często stosowany obecnie w 1500,am1

Sry za post pod postem

 

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wrq. A pokaz mi buty lifestylowe, ktore dzisiaj wytrzymaja ponad 2 Lata bez nadmiernego dbania :P Moze adidasy - nie wiem, nie posiadam.

jesli chodzi o NB, to mi sie podobaly zanim byl hype na nie. Obecnie sa chyba popularniejsze od maxow (co jest zrozumiale, bo cena) I chyba nie kupilbym od nich Nic teraz. EW. Model 1500, bo wyroznia sie mocno.

 

nike free run któreś, nie pamętam dokładnie które - 2,5 i narazie tylko sznurówki poszły. Jeszcze trochę wytrzymają, conajmniej pół roku. W zamian wezmę NB H520BK
Moje free run 5.0 siedzą na reklamacji i przetarly sie po na jednym i drugim bucie po 2 tyg noszenia ;)

 

Co NB. Te szare z czarnym sa najladniejszym modelem. Rownież je chciałem, ale sie spóźniłem i juz nie produkują. Te z eastenda można mieć bodajże za ok 400 zł (nie wiem dokładnie ile pkt rabatu przyjmują na nie), ale ja mam 140 i bym wykorzystał, aczkolwiek teraz nie przymierzam sie chyba do zakupu tak drogich butow. Ew. Converse'y za jakies 150 zł rownież z punktami :)

 

PS. To nie jest tak, ze 1500 sa dla mnie najładniejsze. Te szaro czarne sa wyjątkowo ładne, aczkolwiek inne produkowane w Anglii maja ładniejsze bryły. Nie kupie ich tylko z powodu ich popularności - new balance ma każdy. Do tego wszystkie sa podobne. Niedrogie, wiec tutaj selekcji dot. Zasobności portfela nie ma. Wychodzisz na ulice, a tam (chocby każdy miał inny model) to wszyscy w tych samych butach. Tak samo jak af1 white mid.

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nb-997-sneaker.jpg

NB997 są bomba ale nie za 799zł.

 

Z NB mam 373 i 1500. Oba modele wygodne jak diabli. 1500 wykonane są lekko mówiąc słabo jak na cenę katalogową 499zł (za 250 na wyprzy zeszłorocznej na ich sklepie online kupiłem). 373 z kolei chyba niezniszczalne.

 

Acz bryłę najlepszą od nich to chyba 577 mają

Day-NB577-570x379.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tacy 15 lat, to jeszcze rozumiem, płeć im się nie wykształciła, ale pow. 20 i takie gatki....

Masz rację, ale tak na marginesie, co się wydarzyło takiego strasznego w Twoim życiu, że zrobiłeś się taki zgorzkniały i nastawiony anty(wstaw cokolwiek)? Kiedyś było trochę luźniej u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest postawa antycokolwiek, wlasciwie to sie swiat zmienil, a nie ja. Na wielu plaszczyznach sie zmienil na gorsze.

 

Wysłano mobilnie

na gorsze, bo ludzie mogą kupić buty takie, jak im się podobają, bo wybór duży. co jest dzisiaj z tym tematem nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję. Jak to jest że osoby ubierające się w sposób stonowany ewentualnie mające gdzieś kwestię stylu ubioru i ubierające się konserwatywnie raz na jakiś czas robią wjazd w tym temacie i zaczyna się flejm na temat rurek, pedalstwa, zniewieściałego podejścia itp. Kamon, co to komu przeszkadza? Jeden zbiera otwieracze do puszek inny znaczki jeszcze inny buty. Jeden chodzi w hi-topach od Nike inny woli cielaki w kolorze ciemny brąz. Tylko jak to jest że ci pierwsi nie jadą drugim że się ubierają jak stary dziad a ci drudzy owszem docinać muszą?

I tak, mam (chyba) więcej butów niż moja dziewczyna. Zniewieściały raczej nie jestem, ot hobby.

Dobra, bulwers-mode off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland, z jednej strony masz rację, ale z drugiej chyba za bardzo trzymasz się przeszłości lub przebywasz w nie tym rejonie globusa. Ja mam chyba więcej wiosen na karku niż Ty, a jakoś mi ten świat aż tak nie uwiera. ;)

 

Dobra, offtop mode off.

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowano mnie w systemie konserwatywnym. Taki juz umre. Nie mam nic przeciwko metro czy innym upodobaniom, ale gdy wszyscy beda metro, nie sadze by to wyszlo swiatu na dobre. A dzis gdy ktos nie goli sie pod pachami i w okolicach intymnych to sie "musi" wstydzic.

 

Wysłano mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzis gdy ktos nie goli sie pod pachami i w okolicach intymnych to sie "musi" wstydzic.

Oooo... Chłopie, Ty masz większy problem niż mogłoby się wydawać. Ciężkie musi być Twoje życie. Nie zazdroszczę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... Odnoszę wrażenie, że znowu mój post nt rurek wywołał burzę z powodu niezrozumienia :( Roland, nie przesadzaj znowu. Ze swoją małą krucjatą przeciw rurkom mogę się schować, bo gdzie się pojawiasz, już nie ma co zbierać.

Dla mnie to, jaką nosze odzież, ma znaczenie. Powinno mieć dla każdego faceta, niezależnie od wieku. Buty są dla mnie tym bardziej ważne, gdyż ostatnio źle trafiam z jakością i szukam, czytam, oglądam żeby znaleźć coś, co wytrzyma więcej niż 1 rok i będzie miało odpowiedni "casualowy" wygląd lub "wyjściową" klasę. Idealny zestaw to eleganckie półbuty w neutralnym kolorze.... i ładne, stylowe, dobrze wykonane sneakersy. Buty wygodne na co dzień. Nic mocno wyróżniającego, ekstremalnego, co nie znaczy, że buty są mi obojętne. To jeden z najważniejszych elementów ubioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykonania typowe buty za 400zł, czyli warte maks 200. Z wyglądu ładna, klasyczna bryła... ale nie ma dobrej wersji kolorystycznej. Czarna była by idealna, gdyby nie niebieskie wstawki. Nie mam też zaufania do siatki na przodzie buta. Na moje przód się pierwszy rozleci.

Zmienić kolor i porządnie zszyć przód, byłyby ciekawe :)

 

Aha, biało-zielone są ładne, ale nie lubię mocno białych butów, łatwo u******lić na mieście.

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności