Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Air Maxów. Dla mnie są słabo wykonane, strasznie brzydkie... i na tym mogę poprzestać. Nie kupować. Lepiej skupić się na udanych seriach Nike, szczególnie AF1, oraz na konkurencji, gdzie New Balance wyróżnia się jako producent sneakersów oraz marki typu Ecco, a dla mnie Wojas w kwestii butów bardziej klasycznych. Nike Air Max, do tego Vansy, większość Converse, plus wiele innych marek, do tego rureczki, to dla mnie synonim...hmm... nie chcę nikogo obrażać, w każdym faceci w takich rzeczach nie chodzą :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kierujesz się stereotypem. Pamiętaj, że ubranie nie jest oznaką męstwa. Również nie chcę nikogo obrażać, ale wolę nosić rurki niż worki po ziemniakach (czyt. dresy). Oznaką męstwa nie powinien być ubiór czy wielkość bica, tylko charakter, osobowość i zainteresowania/hobby (interesuję się żużlem, jestem prawie na każdym meczu hokeja + należę do SKG, czyli młyn Górnika Zabrze - Torcida).

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kierujesz się stereotypem. Pamiętaj, że ubranie nie jest oznaką męstwa. Również nie chcę nikogo obrażać, ale wolę nosić rurki niż worki po ziemniakach (czyt. dresy). Oznaką męstwa nie powinien być ubiór czy wielkość bica, tylko charakter, osobowość i zainteresowania/hobby (interesuję się żużlem, jestem prawie na każdym meczu hokeja + należę do SKG, czyli młyn Górnika Zabrze - Torcida).

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Nie, to nie jest stereotyp, tylko moja opinia oparta na obserwacji. Mieszkam w dużym mieście, gdzie jest dużo młodych ludzi i widzę jak się ubierają. Łączę to z ich zachowaniem, sposobem wypowiadania się... i mam ocenę. Post nie był skierowany do Ciebie, tylko ogólny. Jeśli potrafisz uzasadnić, dlaczego faceci powinni bądź mogą nosić rurki, to przyjmę Twoje zdanie. Wg mnie, jeśli ktoś ma typowo męską budowę, to nawet będąc szczupłym w rurkach wygląda jak baba. Sorry, taka prawda.

 

Z tego typu spodniami korespondują odpowiednie do nich buty, które zwykle wyglądają jak damskie. Sam, chcąc zachować klasę, wolę ubrać spodnie garniturowe i skórzane buty, które także mogą być bardziej sneakersowe. Na co dzień chodzę w jeansach o klasycznym kroju (swoją drogą, są to spodnie robocze, więc typowo męskie) i tzw. adidasach marki Nike :P Sneakersy powinny być utożsamiane z butami typu New Balance właśnie i tym podobne, a nie jak Air Maxy, które są zwyczajnie brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem kierujesz się stereotypem. Pamiętaj, że ubranie nie jest oznaką męstwa. Również nie chcę nikogo obrażać, ale wolę nosić rurki niż worki po ziemniakach (czyt. dresy). Oznaką męstwa nie powinien być ubiór czy wielkość bica, tylko charakter, osobowość i zainteresowania/hobby (interesuję się żużlem, jestem prawie na każdym meczu hokeja + należę do SKG, czyli młyn Górnika Zabrze - Torcida).

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Nie, to nie jest stereotyp, tylko moja opinia oparta na obserwacji. Mieszkam w dużym mieście, gdzie jest dużo młodych ludzi i widzę jak się ubierają. Łączę to z ich zachowaniem, sposobem wypowiadania się... i mam ocenę. Post nie był skierowany do Ciebie, tylko ogólny. Jeśli potrafisz uzasadnić, dlaczego faceci powinni bądź mogą nosić rurki, to przyjmę Twoje zdanie. Wg mnie, jeśli ktoś ma typowo męską budowę, to nawet będąc szczupłym w rurkach wygląda jak baba. Sorry, taka prawda.

 

Z tego typu spodniami korespondują odpowiednie do nich buty, które zwykle wyglądają jak damskie. Sam, chcąc zachować klasę, wolę ubrać spodnie garniturowe i skórzane buty, które także mogą być bardziej sneakersowe. Na co dzień chodzę w jeansach o klasycznym kroju (swoją drogą, są to spodnie robocze, więc typowo męskie) i tzw. adidasach marki Nike :P Sneakersy powinny być utożsamiane z butami typu New Balance właśnie i tym podobne, a nie jak Air Maxy, które są zwyczajnie brzydkie.

W pewnym stopniu się z Tobą zgodzę, ale tylko w pewnym :D

 

Moje nogi nie należą do szczupłych, bo są dobrze zbudowane (running, treningi w piłkę oraz jazda na rowerze), więc z Twojego punktu widzenia nie powinienem się mieścić w rurki. Jak może zobaczyłeś - jest inaczej, ponieważ posiadam kilka par węższych spodni. Dlaczego je noszę? Uważam, że są mega wygodne, zero ograniczeń mam w nich. Słyszałem też stereotyp o tym, że rurki są babskie, bo nie mają miejsca na jajka. To fakt, jeśli je nosisz wysoko przy dupie, czyli masz szew dzielący prawą i lewą nogawkę praktycznie w dupie (niczym striny :D) to miejsca na klejnoty brak, ale jak nosisz luźno to jeszcze zostanie miejsca a miejsca :)

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Edytowane przez Kub3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nogi nie należą do szczupłych, bo są dobrze zbudowane (running, treningi w piłkę oraz jazda na rowerze), więc z Twojego punktu widzenia nie powinienem się mieścić w rurki. Jak może zobaczyłeś - jest inaczej, ponieważ posiadam kilka par węższych spodni. Dlaczego je noszę? Uważam, że są mega wygodne, zero ograniczeń mam w nich. Słyszałem też stereotyp o tym, że rurki są babskie, bo nie mają miejsca na jajka. To fakt, jeśli je nosisz wysoko przy dupie, czyli masz szew dzielący prawą i lewą nogawkę praktycznie w dupie (niczym striny :D) to miejsca na klejnoty brak, ale jak nosisz luźno to jeszcze zostanie miejsca a miejsca :)

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Ale to dobrze nie wygląda. Załóż spodnie o klasycznym kroju i będzie zaj*******. Zwłaszcza, jeśli masz wysportowane nogi. Nie widzę powodu, dlaczego rurki miałyby wyglądać lepiej niż klasyczne spodnie. Wyglądają gorzej i to nie jest tylko moje zdanie. Młode laski, owszem, uważają, że "faceci" w rurkach są sexy. Ale kobiety, dojrzałe kobiety? Nie znam ani jednej, która wolałaby rurki od jeansów. Obcisły strój jest dla kobiet, ku ucieszy facetów :woot: Większość butów jak Vansiki czy Maxy też ma kształt raczej dopasowany do kobiecych stóp, pasują do osób chodzących na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje nogi nie należą do szczupłych, bo są dobrze zbudowane (running, treningi w piłkę oraz jazda na rowerze), więc z Twojego punktu widzenia nie powinienem się mieścić w rurki. Jak może zobaczyłeś - jest inaczej, ponieważ posiadam kilka par węższych spodni. Dlaczego je noszę? Uważam, że są mega wygodne, zero ograniczeń mam w nich. Słyszałem też stereotyp o tym, że rurki są babskie, bo nie mają miejsca na jajka. To fakt, jeśli je nosisz wysoko przy dupie, czyli masz szew dzielący prawą i lewą nogawkę praktycznie w dupie (niczym striny :D) to miejsca na klejnoty brak, ale jak nosisz luźno to jeszcze zostanie miejsca a miejsca :)

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Ale to dobrze nie wygląda. Załóż spodnie o klasycznym kroju i będzie zaj*******. Zwłaszcza, jeśli masz wysportowane nogi. Nie widzę powodu, dlaczego rurki miałyby wyglądać lepiej niż klasyczne spodnie. Wyglądają gorzej i to nie jest tylko moje zdanie. Młode laski, owszem, uważają, że "faceci" w rurkach są sexy. Ale kobiety, dojrzałe kobiety? Nie znam ani jednej, która wolałaby rurki od jeansów. Obcisły strój jest dla kobiet, ku ucieszy facetów :woot: Większość butów jak Vansiki czy Maxy też ma kształt raczej dopasowany do kobiecych stóp, pasują do osób chodzących na obcasach.

 

Pewnie dlatego "dojrzałe kobiety" nie preferują rurek, bo "za ich czasów" rurki nie były modne.

 

Naprawdę myślicie, że da się zmienić czyjś styl jednym (...) postem? Żeby on sam jeden nosił te rurki... poza tym przypominam dawne czasy sprzed wieków, gdzie faceci ganiali w rajtkach ku uciesze projektantów i reszty świata. 7-10 lat temu były modne baggy, teraz wciąż rurki... Asortyment sklepów obuwniczych zmienia także stosownie do rodzaju spodni - kiedyś wszędzie były szerokie buty stylizowane na skateboardowe, teraz wszędzie sa trampki i pantofelki w stylu Vansa, by się z rurkami lepiej łączyły.

 

BTW, "jeśli masz wysportowane nogi" ... nie chciałbyś mnie widzieć w rurkach. Nie zapominaj o różnicy w budowie ciała, nie każdy "wysportowany" to chudy, bo bez tłuszczu.

"Obcisły strój jest dla kobiet"... od ilu lat kobiety ubierają się obciśle, że wypowiadasz to jako prawdę ogólną ;) ?

 

Wstrzymajcie się proszę z takimi postami jak ten powyżej, bo wiele tam złych emocji, zbędnych kategoryzacji, nielogicznego rozumowania i, co najgorsze, wymuszania na innych przejęcia swojego światopoglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4082467975

 

Podróbka zx750?

 

 

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Najprawdopodobniej, zresztą widać po wykończeniu.

Na ali pełno fejków http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=ZX750&catId=0&initiative_id=SB_20140323114625

 

Jakbym miał kupować buty na allegro to tylko od oficjalnego sprzedawcy danej marki lub pewnego sklepu.

Edytowane przez mac_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4082467975

Podróbka zx750?

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

 

Najprawdopodobniej, zresztą widać po wykończeniu.

Na ali pełno fejków http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=ZX750&catId=0&initiative_id=SB_20140323114625

 

Jakbym miał kupować buty na allegro to tylko od oficjalnego sprzedawcy danej marki lub pewnego sklepu.

Są to fake ZX 750. Spójrz na białą podeszwę - wygląda jak pianki "czapi bani" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedne rurki, ale ogolem maxy wole ze spodniami o luzniejszych krojach. W końcu to buty typu sneakers, a geneza tego typu to chyba moda czarnych dzielnic, nie? Wiem, ze w "get rich or die tryin" 50 cent jako dziecko wspominał, ze handlował narkotykami by zarobić na "sneakersy". Oczywiście wszystko przerzucone na realia filmu, pewnej niejeden z was oglądał (a jak nie to GORĄCO polecam). Wracając. W dzielnicach typu bronx raczej w rurkach nie łażą :D

 

Co do moich maxow. Dzisiaj przelazilem ok. 4-5h non stop i nie było zle. Stopa sie chyba przyzwyczaiła + mocniej musze wiązać. Jednak i tak spróbuje chyba jakis wkładek czy zapietki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedne rurki, ale ogolem maxy wole ze spodniami o luzniejszych krojach. W końcu to buty typu sneakers, a geneza tego typu to chyba moda czarnych dzielnic, nie? Wiem, ze w "get rich or die tryin" 50 cent jako dziecko wspominał, ze handlował narkotykami by zarobić na "sneakersy". Oczywiście wszystko przerzucone na realia filmu, pewnej niejeden z was oglądał (a jak nie to GORĄCO polecam). Wracając. W dzielnicach typu bronx raczej w rurkach nie łażą :D

Co do moich maxow. Dzisiaj przelazilem ok. 4-5h non stop i nie było zle. Stopa sie chyba przyzwyczaiła + mocniej musze wiązać. Jednak i tak spróbuje chyba jakis wkładek czy zapietki.

Cały paradoks w Maxach jest taki, że te buty początkowo były stworzone do ćwiczeń, co pokazuje nam powiedzmy podeszwa.

Nigdy nie miałem tych butów, i chyba mieć nie będę, ale z opinii znajomych jest to najwygodniejsze obuwie jakie mieli.

 

Wtrącę jeszcze coś do rurek. Nie wiem dokąd ten świat zmierza, że się ocenia ludzi po tym jak się ubierają, a nie po charakterze, ale narzucanie swojego zdania drugiej osobie to jest w pewnym stopniu dyskryminacja.

 

Mówi to szesnastolatek.

Edytowane przez Kub3n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi to szesnastolatek.

 

No i już wiemy czemu nosisz te nieszczęsne rurki.

Kwestia mody wśród obecnej młodzieży. Air Maxy są wygodne, ale zgodzę się, że mają w sobie taką "kobiecą lekkość" wyglądu. Kiedy dodać do tego takie ściskające wszystko spodnie, mamy obraz współczesnego młodzieńca, który (jeśli jest mocno chudy i nosi dłuższe włosy) jest z daleka nie do odróżnienia od jego rówieśniczki.

 

Też uważam, że mocno obcisłe rzeczy (jeśli nie są to np. ubrania biegowe itp. sprzęt) nie służą facetom. Są rzeczy, które słusznie mają rozróżnienie płciowe i czasem wchodząc do sklepu do rzekomo męskiego działu ubrań, mam wrażenie, że jednak coś jest nie tak. Równość równością, ale zniewieścienie mężczyzn (reprezentowane m.in. przez takie spodnie) jest czymś, co będzie miało negatywne skutki społeczne za jakiś czas.

 

A dla rozluźnienia atmosfery:

 

:D

8cvWPnH1quTlgmR4x4ptcjH0i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nie zamierzałem narzucać swojego zdania ani nikogo obrażać. Po prostu niektóre cechy garderoby dla kobiet powinny tam zostać, bo facetom nie pasują. Proste. Nikogo nie dyskryminuję, tylko wyrażam swoje zdanie. Nie czułbyś się lepiej na zawodach żużla w normalnych, męskich spodniach? Ja po prostu nie rozumiem idei noszenia rurek. Wygląda to śmiesznie na "mężczyźnie". I mówię to jako osoba, której rówieśnicy niestety też noszą czasem rurki.

 

Argument wrq o kobietach teoretycznie trafny, ale powtórzę, ludzie z mojego pokolenia też noszą rurki. W ogóle, kolego, Twój post jest nieco chaotyczny i nie wiem, co jest zarzutem w moją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej swoje, "bo to wygląda śmiesznie", "nie pasuje", "zniewieścienie mężczyzn (...) jest czymś, co będzie miało negatywne skutki społeczne za jakiś czas."... Dla Was wygląda śmiesznie, Wam nie pasuje... i ciekawe jakie skutki będzie miało noszenie rurek za jakiś czas ;) ? Mnie w podstawówce bardzo stanowcza katechetka ostrzegała przed niepłodnością przy noszeniu zbyt ciasnych jeansów, ale wspominała też o ślepocie od masturbacji.

 

Co do obrazka: nie trzeba mieć aż tak przypakowanych nóg, by idiotycznie wyglądać w rurkach.

 

Ah, jeszcze to: "normalne, męskie spodnie" ! No bo rurki są nienormalne. Nienormalne jest noszenie rurek. Noszenie rurek jest nienormalne. Nienormalni noszą rurki. To nienormalne!

"Nie czułbyś się lepiej...?"... Nie noszę rurek, ale chciałbym czuć się lepiej. Powiedz proszę, co mam zrobić, bo widzę, że się na tym znasz?

 

 

Wybaczcie, ale takich dyskusji nie da się inaczej prowadzić. Najlepiej po prostu skończcie wmawianie swojego świata innym. Jak po cichu się przyjrzycie to może uda Wam się zrozumieć. Bez tego nie macie na to szans. Po co oceniać bez próby zrozumienia? Egocentryzm pełną gębą.

Edytowane przez wrq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq widzę dalej swoje bez próby czytania ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że nie rozumiem trendu noszenia rurek i chcę spróbować go zrozumieć, dlatego proszę o wyjaśnienie. Dlatego poprosiłem kolegę Kub3n o wyjaśnienie. Noszenie rurek jest nienormalne, bo nie jest normą... Jasne? Może za jakiś czas będzie normalne, ale wolę tych czasów, szczerze mówiąc, nie dożyć. Dla mnie wygląda to bez sensu i swojego zdania nie zmienię, ale też nikomu nie mówię, jak ma się ubierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa spodni sprzedawana w sieciówkach jest zwężana, 1/4 nastolatków chodzi w rurkach, a Ty piszesz, że rurki nie są normą?

 

 

Zresztą strasznie mnie to wkurza, bo trudniej mi przez to spodnie kupić, ale nie wiem czemu temu zaprzeczyć.

Czemu ludzie noszą rurki/cokolwiek? Bo im się to podoba, bo widzą taki wzór kulturowy, który mają ochotę powielać. Z przeróżnych powodów. Najczęściej pewnie nierefleksyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności