Skocz do zawartości

Buty


kubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącę jeszcze coś do rurek. Nie wiem dokąd ten świat zmierza, że się ocenia ludzi po tym jak się ubierają, a nie po charakterze, ale narzucanie swojego zdania drugiej osobie to jest w pewnym stopniu dyskryminacja.

 

Mówi to szesnastolatek.

 

 

No niestety, ludzie tak Cię odbierają, jak Cię widzą. Spotkasz się z tym w znacznym stopniu, kiedy zaczniesz szukać pracy. Tutaj długie włosy, tatuaże w widocznych miejscach, czy właśnie "nietypowy" ubiór może zdecydować czy pracę dostaniesz, czy nie.

 

Trochę offtop, no ale może też napiszę. Kilka dni temu widziałem szczupłego, wysokiego chłopaka w takich obcisłych spodniach. Z daleka naprawdę nie potrafiłem rozpoznać, czy to nie dziewczyna. Bardzo podobny styl - klik. To wolny kraj, jak ktoś chce niech zakłada nawet nietypowe cuda zrobione przez siebie samego, zakazu nie ma, jednak niestety trzeba się liczyć, że otoczenie może zareagować tak, a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na szczęście kolega może wyjechać z tego poronionego kraju i szukać pracy w długich włosach, rurach i wydziarany po uszy z tunelami w uszach. Jeśli będzie miał podstawy merytoryczne, to znajdzie dobrą i nikt nie będzie go oceniał po tym, że wygląda jak idiota. ;) Znam dość dobrze firmę, międzynarodową korporację, gdzie szef oddziału (ok 1500 ludzi) i szef logistyki są wydziarani od nadgarstków po kołnierzyk i nikomu to w niczym nie przeszkadza. ;)

Edytowane przez KaDargo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrwalem je tanio na alledrogo, rocznikow powyzej 2009 szczerze odradzam kupować z racji sporo gorszego wykonania

Ja zraziłem się do Nike ostatnio, bo ceny maja zaporowe a jakość woła o pomstę do nieba.

Zawsze chciałem kupić sobie Joradny, ale jak patrze teraz na ceny nowych wydań to sry, ale 600-700 zł za buty w których odpada farba, pęka gąbka albo guma?

 

Myślałem teraz żeby kupić AF1 na wiosnę/początek lata, ale chyba zastanowię się na jakimiś reebokami classic.

Na fotkach wyglądają spoko, zobaczymy jak na żywo to się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up pomyśl nad dc jestem pozytywnie zaskoczony ich jakością

Potwierdzam, miałem DC rok temu i faktycznie długo się trzymały, przetrwały nawet cioranie na asfaltowym boisku. Z tego typu butów wytrzymały najdłużej, miałem Supry i Etniesy, ale sprawowały się dużo gorzej. Jaki masz konkretnie model?

AF1 na lato, to raczej kiepski pomysł.

Edytowane przez Aerial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez słyszałem, ze DC sa niezle. Wiem, ze jakosc ciuchów maja kozacka. W zasadzie poza Jordanem najlepsze jakie mam i mierzyłem, ktore nie pochodzą z Polski. Na nogach moich ostatnio były: http://kosmossklep.pl/obuwie/sportowe/buty_dc_centric_s_black_red.html - max wygodne. Polecam.

 

Co Do nike to jak pisałem wczesniej tez sie zawiodłem. Trzecia para pod rząd z ktora mam problemy. Sa jednak bardzo ładne.. Wczoraj mierzyłem flyknity i uczucie całej poduszki pod stopa jest świetne. Wygladaja jak z kosmosu i to jedna z ich głównych zalet, ale i wad :P Plus cena, ktora wymyślił ktos chyba będąc naje.. Nacpanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DC, oh, jakie Wy wspaniałe.

 

Ostudzę tych, którzy nigdy nie mieli z nimi do życzenia. TO nie tak, że wydajesz 250-300zł na buty skateboardowe i masz idealny obuw. To są buty na max 2 lata chodzenia, później niejednolita podeszwa zaczyna się rozwalać, zciera się, robią się dziury...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde buty prędzej czy później zniszczysz. ~1,5 roku chodzenia dzień w dzień to i tak sporo jak na dzisiejsze standardy.

 

Nie chodzę w typowo "sportowych" butach, ale przed chwilą kupiłem takie:

M373SNN.jpg

 

Jakoś mi się spodobały :)

 

Myślałem jeszcze nad tymi, ale mają za szerokie czubki jak na mój gust:

ML574CVC.jpg?rand=836617208

Edytowane przez Rzadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrq. A pokaz mi buty lifestylowe, ktore dzisiaj wytrzymaja ponad 2 Lata bez nadmiernego dbania :P Moze adidasy - nie wiem, nie posiadam.

 

jesli chodzi o NB, to mi sie podobaly zanim byl hype na nie. Obecnie sa chyba popularniejsze od maxow (co jest zrozumiale, bo cena) I chyba nie kupilbym od nich Nic teraz. EW. Model 1500, bo wyroznia sie mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle bym przytulił: http://www.city-shop.pl/product-pol-6002-New-Balance-Buty-1500-GYB-NBML1500GYB-.html

Z tego, co rozumiem, to chyba są z naturalnej skóry i zamszu, a nie, jak obecny model na stronie NV, z zamszu.

Ale kolor nie ten, i nie wiem czy to nie jakiś wałek :) Nie znam sklepu.

 

Buty mają wytrzymać więcej niż 2 lata. Wolałbym skórzane, z podeszwą szytą a nie klejoną.

Szukam sklepu internetowego, gdzie NB dało się po modelach wyszukiwać. Był tu gdzieś wrzucony. Wie ktoś?

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 sa klockowate :) , 1300/960 lepsze z ksztaltu

new_balance_1300_ARC_1.jpg

<3

Szkoda ze gdybym teraz chciał je kupić to o ile bym znalazł na rynku wtórnym swój rozmiar to zapłaciłbym miliony monet.

 

A co do 1500 to jest faworyt (również niedostępny;))

marcin-wawrzyniec-new-balance-1500-sns-g

 

A wracając do tematu AF1 na lato, to LOW na wieczorne wyjście dają rade. ;)

Edytowane przez Roni11
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności