Skocz do zawartości

W Co Gracie?


deritv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna ta Twoja sesja.Moja zaczela sie dopiero wczoraj i potrwa dwa tygodnie;< Za to po sesji czekaja na mnie 3 czesci Thiefa o!;]

To widzę że przepadniesz dla świata na kilka tygodni, a przynajmniej wieczorową porą bo granie w Thief'a w dzień to trochę chybiony pomysł. Do tego dobre nagłośnienie/dobre słuchawki i jest miodzio :D . Tylko nie zawal sesji byle by się szybciej dorwać do Złodzieja :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na to przygotowany,wynioslem plytki do dziewczyny i nie pozwolilem oddawac do konca sesji :lol:

Ciekawe czy Ci je odda, przewidując że jak już je dostaniesz w swoje łapki to nie znajdziesz czasu dla Niej ;) . Ale i tak z oddanie ich do końca sesji to był dobry pomysł :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz :D Akurat Neverwinter jedynka jest jedną z niewielu gier, które mi na moim lapku (1.5GHz intel celeron m., grafika zintegrowana 128MB, muzyka zintegrowana, pamięć 1GB) chodzi :P

 

BTW: jeśli ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe gry na PC (niekoniecznie RPGi, ale najchętniej właśnie (c/j)RPG) które ruszą na takiej konfiguracji poproszę o cynk tutaj, na gg lub na PW, bo mam wolne do 16 lutego i chętnie coś upoluję na allegro i przyciupię jeszcze na feriach. Ostatnio mam szczęście do aukcji, bo dziś za 17zł z wysyłką wygrałem pokrowiec oryginalny do mojego Navigona, który w kup teraz kosztuje powyżej 50zł :P

 

PS: czy istnieje jakaś strona, w której można wyszukiwać gry po wymaganiach? Wtedy mógłbym sobie sprawdzić wymagania neverwintera na encyklopedii gier i poszukać czegoś w tym przedziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz :D Akurat Neverwinter jedynka jest jedną z niewielu gier, które mi na moim lapku (1.5GHz intel celeron m., grafika zintegrowana 128MB, muzyka zintegrowana, pamięć 1GB) chodzi :P

 

BTW: jeśli ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe gry na PC (niekoniecznie RPGi, ale najchętniej właśnie (c/j)RPG) które ruszą na takiej konfiguracji poproszę o cynk tutaj, na gg lub na PW, bo mam wolne do 16 lutego i chętnie coś upoluję na allegro i przyciupię jeszcze na feriach. Ostatnio mam szczęście do aukcji, bo dziś za 17zł z wysyłką wygrałem pokrowiec oryginalny do mojego Navigona, który w kup teraz kosztuje powyżej 50zł :P

 

PS: czy istnieje jakaś strona, w której można wyszukiwać gry po wymaganiach? Wtedy mógłbym sobie sprawdzić wymagania neverwintera na encyklopedii gier i poszukać czegoś w tym przedziale.

 

No to FF na ePSXe:) Albo Chrono Trigger na SNESa. W oby wypadkach mozna sobie sciagnac tlumaczenie na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to FF na ePSXe:) Albo Chrono Trigger na SNESa. W oby wypadkach mozna sobie sciagnac tlumaczenie na PL.

Założę się, że tak sztandarowe tytuły Bolec ma już dawno za sobą :]

 

 

Ja natomiast pocinam ostatnio praktycznie tylko w CS 1.6 z kumplami, też ostatnio wykorzystałem 10 dni triala nowego dodatku do WoWa ale nie kupuję abonamentu bo to pranie mózgu a za 3 miechy maturka <_< Jako substytut klimatyczny odpalam od czasu do czasu WarCrafta 3 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że tak sztandarowe tytuły Bolec ma już dawno za sobą :]

Prawda, ale w zasadzie Neverwintera też już mam za sobą dawno, ale trafiła się okazja, kupiłem za 15.50 diamentową edycję, czyli jedynkę plus wszystkie dodatki.. w zasadzie po to, żeby sobie przypomnieć :D

 

edit: bo jakby nie było NWN przeszedłem raz, może dwa a FF czy CC/CT męczyłem więcej razy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności