Skocz do zawartości

Dzisiaj Widzialem (spotkalem)...


poonieq

Rekomendowane odpowiedzi

A ja około 7:40 - 8:00 jadę 22 z ul. Bogusławskiego (o ile nie jadę samochodem).

 

 

"Ale... czekam na reckę e4 "

 

Na co czekasz?

Z Bogusławskiego? Godziny podobne do moich :-)

 

Czekam na recenzję Shure e4. Oliwier nabył i miał je opisać. Ciągle nie wiem do końca czy warto dopłacać i zamiast e3 brać e4 więc czekam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z takim pytankiem jest ktos ze Szczecina? bo z tego co mi sie zdaje ty tui duuuza wiekszosc to ze stolicy :) Ogolem ciekawi mnie czy sporo osob ze szczecina ma lepszy sprzet bo ostatnio to widuje tu tylko te ochydne sluchawki creative, albo jakies od nokii. kurcze sporo luda ma sluchawki na uszach ale to same komorki albo jakies creativy. raz widzialem i poda ale nie podoba mi sie ich ksztalt i biale sluchawki wiec nie przyjzalem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w gdańsku jest totalna bieda ;] albo nieświadomość, dotąd widziałem tylko Sporty - mojego kumpla zresztą (planujemy testy żeby wreszcie dojść, które są naszym zdaniem lepsze;]). Dziewczyny ciężko uświadczyć z dobrym sprzętem, z jakimkolwiek nawet - zauważyłem, że wszystkie, gdy chcą zmienić utwór, robią to 'w torbie' ;] co do jednej.

 

Swoją drogą odkąd posiadam playerka uświadczam o wiele więcej ludzi ze słuchawkami ;]

 

natomiast gdybym zobaczył jakąś dziewczyne z H10 rzeczywiście bym się zakochał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedzialabym ze w szczecinie bieda. mieszkam na pogodnie :)

 

wsrod moich znajomych mozna spotkac z 8 iriverkow, a ze sluchawek:

ksc 55 sztuk 2 i porty sztuk 2 :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w gdańsku jest totalna bieda ;] albo nieświadomość, dotąd widziałem tylko Sporty - mojego kumpla zresztą (planujemy testy żeby wreszcie dojść, które są naszym zdaniem lepsze;]). Dziewczyny ciężko uświadczyć z dobrym sprzętem, z jakimkolwiek nawet - zauważyłem, że wszystkie, gdy chcą zmienić utwór, robią to 'w torbie' ;] co do jednej.

 

A wiesz czemu? Kieszonkowców tam jak mrówków :lol: ! Co tylko się przejdę po Gdańsku to wszyscy przechodnie patrzą sobie na ręce.

 

W Elblągu jest lepiej - przynajmniej w PWSZ-tce na wydziale informatycznym ;) . Każdy chodzi ze słuchawkami w uszach - szkoda tylko że 99% ma albo Creatywki, albo jakieś no-name z odzysku/demobilu/sklepu z tuszami do drukarek :blink: . Na razie staram się zlokalizować ten jeden procent :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na uczelni to tylko 1 no-name i 2 Creativy N200 (łacznie z moim). Kuzynka ma Creativa TX FM a kuzyn iRivera H10 z Ameryki. Reszta albo discmany albo wbudowane odtwarzacze mp3 w telefon. Raz w busie widzalem nawet goscia z oldschoolowym walkmenem na kasety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności