Skocz do zawartości

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

A za Chadą rozesłano list gończy, bo się nie stawił z przepustki, jednocześnie na swoim fejsbuku wstawił jakiś post w stylu "szukajcie a znajdziecie".

 

Co za głupek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Chadą rozesłano list gończy, bo się nie stawił z przepustki, jednocześnie na swoim fejsbuku wstawił jakiś post w stylu "szukajcie a znajdziecie".

 

Co za głupek...

i aresztowali Kroolika Underwooda (on coś poza śpiewaniem refrenów Kaenowi robił?)

 

A Chada to ponoć na koniec 2013 już im nie wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i aresztowali Kroolika Underwooda (on coś poza śpiewaniem refrenów Kaenowi robił?)

 

 

Noooo dogrywał się jeszcze Peji, Buczerowi, Bezczelowi i wielu innym :D A tak poważnie, to przecie ma swoje dwie płyty na legalu.

 

Słuchałeś ich? Ja nie. Ba, nie znam nikogo chyba kto zna go spoza featów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trubul nawet mi podeszło :) A ja wyjątkowo wrzucę coś trochę nowszego niż typowe klasyki

 

Do pobrania za darmo

https://soundcloud.com/gitbeats/git-x-hubbs-times-like-this

 

A teraz mała prośba: Przesłuchałem wszystko co najlepsze z lat 90-95. Jakie albumy dalej byście polecili? zarówno te killery jak i trochę słabsze. Za każdą pomoc dam like :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja East nie słucham, więc nie polecę.

Ale z West tak na szybko:

Bone Thugs-N-Harmony - Creepin' on Ah Come Up

5th Ward Boyz - Gangsta Funk

B.G. Knocc Out & Dresta - Real Brothas

Dazzie Dee - Re-Birth

Menace Clan - Da Hood

Sam Sneed - Street Scholars (OG)

South Central Cartel - All Day Every Day

The RBX Files - 1995

Twinz - Conversation

K-Dee - Ass, Gas Or Cash

 

To są albumy w całości godne polecenia.

Może coś Ci się spodoba. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wschód to polecę absolutną klasyką: Capadonna, KRS-One, GangStarr, Percee P, Capone'n'Noreaga, Talib Kweli, Ghostface Killah, Madlib... Osobiście lubię też słuchać producenckich albumów DJ Premiera.

 

Do tego dodaj sobie samplowane klimaty z Chapter 13, Rashid Hadee (fenomenalny producent, dla mnie godny następca J Dilli, którego też polecam), Eyedea, Ivan Ives, Atmosphere, Brother Ali, Evidence i Dillated Peoples...

 

Jest w czym wybierać z klasyków ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trubul nawet mi podeszło :) A ja wyjątkowo wrzucę coś trochę nowszego niż typowe klasyki

 

Do pobrania za darmo

https://soundcloud.com/gitbeats/git-x-hubbs-times-like-this

 

A teraz mała prośba: Przesłuchałem wszystko co najlepsze z lat 90-95. Jakie albumy dalej byście polecili? zarówno te killery jak i trochę słabsze. Za każdą pomoc dam like :)

czyli 95-00? tak na bardzo szybko

518u4pqePnL._SY300_.jpg51thq618kVL._SX300_.jpg

41LmLidhscL._SY300_.jpg51mWAYEtjGL._SY300_.jpg61QOR0PkxvL._SY300_.jpg51yuHqX8RYL._SX300_.jpg61uhvrac%2BsL._SY300_.jpg41VYmBnpEpL._SY300_.jpg

61LvgCeaZRL._SY300_.jpg51sne9Cls0L._SY300_.jpg

511KZePHr2L._SY300_.jpg51U4B34ePHL._SY300_.jpg

to co moze byc nieczytelne to album busta rhymesa - wszystkie jego z tych lat (i nie tylko) sa godne polecenia oraz outkast (ta sama sytuacja). obok lauryn hill to oczywiscie mos def. daj znac czy Ci sie cos z tego wybitnie spodobalo to moze sie cos mi uda jeszcze polecic podobnego;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klasyków po '95 polecam ******ste Eminem - The Slim Shady LP i bardziej abstrakcyjne Dr. Octagon - Dr. Octagonecologyst oraz Company Flow - Funcrusher Plus. Poza tym podobne typy co już były wcześniej wymienione np. Mos Def - Black on Both Sides, Jay-Z - Reasonable Doubt i The Blueprint, ale ja za "normalnym" hip-hopem nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności