Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hip Hop


Pszemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Aloha,
Też zarzucę swoim groszem, no to lecim. Od razu napisze, że polskiego rapu niemal nie słucham.
Dziwię się że tego jeszcze tu nie ma :)


Tony D - raper niemiec, ale eng albumy ma, jego flow. Delightful~!




Kolejno: Crusaders for real hip-hop
Jeśli nie słuchałeś... Take a seat and listen. Perła w morzu.



Klasyk który pewnie kazdy zna, i kazdy powinien znać. G-Funk







  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Francja

 

Niemcy

 

wybieraj :)

 

ja wrzucę ciekawy album. kiedyś się chłopem mega jarałem, choć bardziej pierwszym albumem. później o nim zapomniałem i jakoś przypadkiem znowu na niego dzisiaj wpadłem. i sobie słucham w ten zimny dzień. mocny, przećpany klimat

 

https://youtu.be/qW4Q8s-gHu0?list=PLTHcRtehh_qtQ9Ztcj3XPBA0SPNRL3X57

Edytowane przez Play
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Możecie polecić jeszcze jakieś klasyczne albumy ? Ostatnio przesłuchałem madlib Shades Of Blue oraz album który wrzucił wyżej fuzz. Prosił bym o coś klasycznego w takim stylu jak i bez jazzu :) Do dziś jestem zachwycony Dj shadow endtroducing :) Dj premier też już mam całą dyskografię :)

Edytowane przez Dawid06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz DJ Shadow, to pewnie polubiłbyś inne zespoły z left-field hip-hop i elektronicznej sceny hip-hopowej. Może coś wrzucę po świętach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

RE: Ponad 10 lat temu została wydana najlepsza płyta afro kolektywu - czarno widzę, warto sobie przypomnieć. :D

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLVx7nMJGpwCO5pISJXpCMy4q4taN2b5j5

 

w tej playliście brakuje

i jednego skita :)

 

 

Hmmm... niespecjalnie śledzę polski HH, ale brakuje mi w waszych wypowiedziach grupy Afro Kolektyw, który wg mnie jest jedną z najoryginalniejszych zjawisk w naszym hip-hopie, głównie ze względu na baaaardzo specyficzny humor i ładunek autoironii tongue.gif , no i wykorzystanie żywych instrumentów.
Zainteresowanych odsyłam do stron, gdzie można ściągnąć (legalnie) ich kawałki:
Strona oficjalna zespołu
2 kawałki z płyty "płyta pilśniowa"
i jeden z najnowszego albumu "czarno widzę"
Aha, nie należy się zrażać faktem, że facet od wokali (czy jak się to w HH nazywa) został nazwany "postrachem logopedów" biggrin.gif

Edytowane przez fuzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z soundtracka Total Overdose, dobrany przepikantnie cały meksyko-hiphopowym repertuarem.

 

Kto nie wyskakiwał z bazooką z samochodu w trakcie strzelając, ten nie zrozumie jak tam ta muza była kapitalnie dobrana.

 

Że nie wspomnę o Return of The Tres, czy innym świetnym tracku, Tres Delinquentes.

Edytowane przez deton24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności