Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Mi doświadczony kolega polecał kiedyś gęsi smalec na bolce wtyczki sieciówek, ale już nie piszę o tym, bo jeszcze nie tak dawno kolega się oburzył, że publicznie raczę żartować."

"Tak jest, kierunkowość, kierunek, zwrot. Rok temu dwaj panowie z pomorskiego (branżyści) opowiadali mi beztrosko jak to obrócenie śrubki z nacięciem płaskim o kąt 90 stopni we wtyczce sieciowej mialo kolosalne znaczenie, a ile takich drobnych elementów mamy po drodze w torze audio? Wszędzie musi być sprawdzona kierunkowość, nawet deseczki podstawek pod ZG winny być osłuchane, bo grania z tego nie będzie."

 

 

316550203_5410954115700457_4097954384575073564_n.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Rafacio napisał(a):

"Mi doświadczony kolega polecał kiedyś gęsi smalec na bolce wtyczki sieciówek, ale już nie piszę o tym, bo jeszcze nie tak dawno kolega się oburzył, że publicznie raczę żartować."

"Tak jest, kierunkowość, kierunek, zwrot. Rok temu dwaj panowie z pomorskiego (branżyści) opowiadali mi beztrosko jak to obrócenie śrubki z nacięciem płaskim o kąt 90 stopni we wtyczce sieciowej mialo kolosalne znaczenie, a ile takich drobnych elementów mamy po drodze w torze audio? Wszędzie musi być sprawdzona kierunkowość, nawet deseczki podstawek pod ZG winny być osłuchane, bo grania z tego nie będzie."

 

 

316550203_5410954115700457_4097954384575073564_n.jpg

Szkoda że nie ma go już z nami.  Trzeba temat zrobić humor dla potomnych czy humor historii osób poległych.

domek.jpg

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""Żaden bezpiecznik nawet naj nie da takiego dźwięku jak jego brak czy to w zasilaniu czy w końcówkach mocy ,tak samo przekaźniki"

 

"To niestety prawda, ja jednak nie zdecydowałem się na usunięcie bezpieczników ze środka urządzeń. Nie mam za to żadnych bezpieczników w linii zasilającej do audio, wszystkie bezpieczniki które testowały robiły na tyle dużą różnicę że zdecydowałem się nie instalować żadnego.""

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności