Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

 

Pierwowzór w wykonaniu Rewinskiego lepszy, mimo, że uwielbiam Kobuszewskiego. A w jego temacie polecam Rodzinę Poszepszyńskich, Kobuszewski u szczytu komediowej formy i to przez 30 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kuratorium-podalo-konkursy-wazne-w-rekrutacji-do-liceum-religia-wazniejsza-od/8f3gm32

 

"(...) Kuratorium podało konkursy ważne w rekrutacji do liceum (...) można zdobyć punkty w konkursie na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego. Można też pozyskać punkty za wyróżnienia na festiwalu patriotycznym i piosenki religijnej, w konkursie na śpiewanie pastorałek i kolęd, na palmę i pocztówkę wielkanocną, a także w karaoke z Beatlesami. Z listy zniknął za to konkurs Kangur Matematyczny, od lat cieszący się popularnością wśród uczniów i nauczycieli, którzy zachęcali swoich podopiecznych do udział w tej rywalizacji. (...)"

Edytowane przez greg_jg
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja ostatnio.

 

Dostałem SMS że przyszła paczka do  paczkomatu więc poprosiłem dzieciaki i odbiór. Muszą być jakieś plusy posiadania potomstwa, nie?

 

Oczywiście nie poszły bezinteresownie, bo czekają na jakieś paczki z Aliexpress. Ubrały się, śmignęły i przyniosły paczkę do domu.

 

Pewne były, że to MUSI być chińczyk bo zapakowane tak, że koronawirus na zewnątrz by się nie przedostał.

Na oko to z 50 metrów taśmy zużyte do obklejenia całej paczki. Kto zamawiał w Chincach ten wie, że tam taśma chyba tańsza od papieru jest...

 

dobre 5 minut się dobierały do paki. A u mnie banan na twarzy coraz większy.

Cham jestem i gbur, bo nie potrafiłem im powiedzieć, że to od @NoWoR ostatnio zakupiłem kabelek zasilający i to on jest sprawcą całego zamieszania z niby-z-chin-paczką.

 

Mina moich dzieci i komentarz po 5 minutach dobierania się do paczki - bezcenne.

 

"eeeee, to znów kabelek dla Taty".

 

Ja myślałem przez moment że jednak tam był jakiś zmutowany koronawirus bo przez kolejne 3 minuty nie mogłem oddechu złapać. Ze śmiechu...

 

Małe rzeczy audio też potrafią cieszyć!

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

giphy.gif

I tak poza tematem, nie na wesoło ale nawiązując do medialnej "sraczki" na temat koronawirusa.

 

88310990_2547228658835238_4855480340812136448_n.jpg

Ta medialna sraczka jest najgroźniejsza. Mnie już nie śmieszy i chyba faktycznie trzeba będzie zrobić zapasy - InfoPiguła <-Polecam :

 

WIG20 stracił w minionym tygodniu 15.3% i jest to 1 z najgorszych tygodni w historii giełdy. KGHM stracił -22.4%, CCC -22.7%, Alior Bank -21%. WIG stracił -14%, mWIG40 (spółki średniej kapitalizacji) -12%, sWIG80 (małe spółki) -11%. Spadki z powodu paniki wywołanej koronawirusem. Jednak spółki państwowe tracą od dawna, od powstania 4 m-ce temu Ministerstwa Aktywów Państwowych łącznie o 57 mld zł, czyli -22% i ich wartość jest najniższa od 5 lat. W tym okresie Lotos stracił -134%, Tauron -61%, Enea -53%, PGNiG -53%, PKP Cargo -79%, a PGE -61%. W 5 lat na plusie tylko Orlen 7%, JSW 6% i PKO BP 7%

 

Wall Street zakończyła w piątek najgorszy tydzień od czasu światowego kryzysu finansowego w 2008. Indeks Dow Jones spadł o 12.4%, S&P500 o 11.5%, a Nasdaq o 6.4%. Powód: strach przed pandemią

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności