Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na fali ostatnich wydarzeń, ciekawostki o Islandii: mieszkańcy Islandii wierzą, że ich wyspę zamieszkują elfy, skrzaty i trolle. W 2014 roku o Islandczykach zrobiło się głośno, gdy ich sąd wstrzymał budowę jednej z dróg - inwestycja miała być bowiem zrealizowana na obszarze, na którym mogą żyć elfy.

 

http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,114158,15276849,Islandzki_sad_zdecydowal__drogi_nie_bedzie__bo_to.html

 

:woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fali ostatnich wydarzeń, ciekawostki o Islandii: mieszkańcy Islandii wierzą, że ich wyspę zamieszkują elfy, skrzaty i trolle. W 2014 roku o Islandczykach zrobiło się głośno, gdy ich sąd wstrzymał budowę jednej z dróg - inwestycja miała być bowiem zrealizowana na obszarze, na którym mogą żyć elfy.

 

http://podroze.gazeta.pl/podroze/1,114158,15276849,Islandzki_sad_zdecydowal__drogi_nie_bedzie__bo_to.html

 

:woot:

Może to one im pomagają na boisku :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety w wojsku czyli jak nie powinien wyglądać żołnierz ;)

 

Z góry uprzedzam, że w filmiku padają brzydkie stwierdzenia, kwieciste epitety itp. także oglądacie na własną odpowiedzialność :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno się tak nie uśmiałem, to tak odnośnie tych memów z Pazdanem :P

 

Ja tam myślę, że Pazdan w duecie z tą płytą laminowaną na naszym przedpolu bramkowym stanowiliby mur nie do przebicia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności