Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

„Nie zadzieram z nikim powyżej 42. roku. Oni są inaczej zbudowani. Ich rodziny formalnie przeszkoliły ich w czymś zanim skończyli 2 lata. Mieli klucze do domu w wieku 5 lat, byli w stanie przygotować pełne posiłki i byli prawie samowystarczalni w wieku 9 lat. Każdego letniego dnia wychodzili z domu o świcie i nie wracali aż do zmroku, i przeżyli cały dzień na wodzie z węży ogrodowych i, przy odrobinie szczęścia, kanapce na wypadek, gdyby rodzice poszli na zakupy. Spędzali trzy czwarte swojego życia samotnie, rodzice sprawdzali ich może dwa razy w miesiącu. Większość z nich uniknęła przynajmniej jednej próby porwania i znają 15 różnych sposobów usuwania plam krwi z ubrań. To ostatnia prawdziwa i niebezpieczna generacja”

 

Troszkę powyższe jest przesadzone, bo ja np klucze miałem w wieku 7 lat od trzeciego wyjścia do szkoły. Pierwsze dwa dni byłem odprowadzany.🤣

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

W letnich klimatach🌞

I wydanie specjalne 1 z 10😉 @Hustler to chyba ten odcinek 😉

 

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności