Skocz do zawartości

Trochu śmiechu :d


Trance

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, waski napisał(a):

signal-2023-04-18-13-26-31-505.jpg

 

 

Hehe.. Pod sąd tego gościa, nazwisko, problem w tym, że sprawa uległa przedawnieniu i raczej mało kto pamięta tego wichrzyciela/renegata. :D  To mi się przypomina mi się - może coś przekręcam - ale mój tata znał taki dowcip/porzekadło.

 

Nauczyciel/-ka przychodzi na zajęcia i mówi: Nie nauczę Was mówić i pisać, bo jeszcze napiszcie lub powiecie coś głupiego. No niestety tego gościa ktoś nauczył mówić :D , a ten kto to zrobił nie był tak przewidujący jak wspomniany nauczyciel ;) . Co mądrość ludowa, to mądrość ludowa :);) .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 3 wersje:

 

1. Chłopak woli mamę niż córkę i pod pretekstem dania miodu odwiedza teściową, bo woli starsze, a przynajmniej tę starszą. A miód to taki "wybieg" - powód, by odwiedzić teściową.

 

2. Teściowa jest fanką "Kronik Spiderwicka" (nie polecam), a w bajce pewien skrzat domowy, który strzeże pewnej magicznej księgi i jest cały szczęśliwy jak nażłopie się miodu (inaczej robi się wredny i zielony). Może teściowa też myśli, że ma takiego skrzata w domu i że musi zostawiać miód, by go udobruchać, a w rzeczywistości jest to kuna baraszkująca u niej w spiżarni. A tak się składa, że zięć też wierzy w bajki.

 

3. Dowcip wymyślił rfzb i tylko on jeden wie, o co w tym chodzi a meandrów jego myśli nie da się zrozumieć na trzeźwo. :D 

 

Podałem 3 wersje. Może są jakieś inne wersje, o których mi nie wiadomo. Przypuszczam, że 3. wyjaśnienie jest najmniej satysfakcjonujące. :P 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać od razu, że fan Neymara.

 

Wpisałem "stupid song" w YT i się nie zawiodłem, dostałem to co wyszukiwałem :D:

 

 

 

Przypominkowo, Vlad, Zlad czy jak się zespół nazywa(ł), poczujecie przestrzeń, 4,3..1 OFF BLAST! :D 

 

 

 

Podobno pierwotnie piosenka była wykorzystywana podczas tortów więźniów w bazie w Guantanamo - najbardziej zatwardziali więźniowie doznawali załamania nerwowego po wielogodzinnym słuchaniu tego kawałka:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2023 o 11:11, Introverder napisał(a):

Są 3 wersje:

 

1. Chłopak woli mamę niż córkę i pod pretekstem dania miodu odwiedza teściową, bo woli starsze, a przynajmniej tę starszą. A miód to taki "wybieg" - powód, by odwiedzić teściową.

 

2. Teściowa jest fanką "Kronik Spiderwicka" (nie polecam), a w bajce pewien skrzat domowy, który strzeże pewnej magicznej księgi i jest cały szczęśliwy jak nażłopie się miodu (inaczej robi się wredny i zielony). Może teściowa też myśli, że ma takiego skrzata w domu i że musi zostawiać miód, by go udobruchać, a w rzeczywistości jest to kuna baraszkująca u niej w spiżarni. A tak się składa, że zięć też wierzy w bajki.

 

3. Dowcip wymyślił rfzb i tylko on jeden wie, o co w tym chodzi a meandrów jego myśli nie da się zrozumieć na trzeźwo. :D 

 

Podałem 3 wersje. Może są jakieś inne wersje, o których mi nie wiadomo. Przypuszczam, że 3. wyjaśnienie jest najmniej satysfakcjonujące. :P 

 

Facet chce aby teściowa dostała cukrzycy 

 

@Introverder piosenka tego z wąsami przypomina  naszych TRaperów znad Wisły i program KOC.

Teledysk pokazuje możliwości mikserów wizji i montażu lat 80.

Yankovic

https://youtu.be/notKtAgfwDA

 

 tą parodie Gangami Style lubię

 

 

 

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lord Rayden napisał(a):

Facet chce aby teściowa dostała cukrzycy 

 

@Introverder piosenka tego z wąsami przypomina  naszych TRaperów znad Wisły i program KOC.

Teledysk pokazuje możliwości mikserów wizji i montażu lat 80.

Yankovic

https://youtu.be/notKtAgfwDA

 

 tą parodie Gangami Style lubię

 

 

 

 

 

 

Pamiętam dobrze traperów i KOC - wychowany na tym :) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakuś bierze zestaw Pudziana.

 

 

 

Dziękuję, smacznego!

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Introverder
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2023 o 20:50, audionanik napisał(a):

Nóż jest na tyle długi, że jednym cięciem można oba jabłka naraz podzielić w proporcji 1/3. 
W sumie to chyba dobrze, że postanowiliście jednak zostać audiofilami.

1:2, ale dobrze kombinujesz.

W dniu 28.03.2023 o 18:13, Blizniak napisał(a):

IMG_6421.jpg

Coś jak u mnie w kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, majkel napisał(a):

1:2, ale dobrze kombinujesz.

Tu nie ma co kombinować, chodziło mi dokładnie o wynik, który potem narysował Bakuś (może być też bez przesunięcia). Jednym cięciem 2 jabłka dzielimy na trzy równe części, z czego jedna z nich jest w dwóch kawałkach.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel nie ja o tym decyduję.

Ale, "... Mam wuja generała, blisko współpracującego z wodzem generalnym i nigdy mi nie odmawia kiedy go o coś poproszę ... a kości moich wrogów bieleją na wszystkich frontach tej wojny ..." ;) (parafraza z CK Dezerterzy).

Edytowane przez Roo_Volt
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności