Skocz do zawartości

Fanklub Grado


majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz. Ja podałem swoje zdanie na ten temat :) Zresztą na przykładzie E2, którego nie uważałeś za ocieplonego a sa zarowno osoby uwazajace tak i tak. Polecam więc przyszłemu nabywcy zweryfikowanie osobiste jak będzie brzmiał w połączeniu z określonymi monitorami, ponieważ jak widać zdania są lekko rozbieżne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy! Jak wiadomo do słuchawek Grado SR60, ale nie tylko tego modelu lubią dostawać się włosy. Tym razem włos okazał się twardym rywalem na tyle twardym, że zostałem zmuszony do desperackiego kroku...jakim było użycie odkurzacza. Teraz gdy używam słuchawek prawa strona gra ciszej od lewej. Jedyną możliwością by zrównać obie strony okazuje się zdjęcie gąbki z prawej strony tak aby dźwięk na obu kanałach się zrównał. Moje pytanie jest takie czy możliwe jest, że przetwornik w Grado się przesunął o kilka milimetrów i powodował takiego typu problem? Druga sprawa zdjąłem grill, ale nadal nie mogę dojść do przetwornika, a przecież tej siateczki chyba nie da rady zdjąć, a więc jak się do niego dobrać? Liczę, że ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie należe do klubu, na złość nikt nie chce sprzedać sr60 :Phttp://www.alessandro-products.com/main.php?p=headphones Piotrus-q albo ktoś inny kupował z tej strony? Zastanawiałbym się nad Alessandro MS1 zamiast nowych grado sr 80 (czy nawet 60 patrząc na Polskie ceny :P ). GradoFan na forum danwo nie gościł, wie ktoś czym różni sie wersja 2009 od poprzednich? I czy opłaca się sprowadzać, cena 99$, jak z opłatami? Nie mam jeszcze Paypala, jak zaznaczałem wysyłke do Polski to niby nie policzyło mi nic za wysyłke, więc sama akcyza+cło?

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na head-fi ms-1i oceniają na coś pomiędzy sr-125i a 225i. Nowsza wersja ma chyba trochę więcej basu, tak by wynikało z konstrukcji. Ja sprowadziłem i jestem bardzo zadowolony, za te pieniądze nie kupi się chyba nic podobnego w Polsce. Wysyłka jest darmowa, cło to jakieś 70 pln ale nie zawsze każą płacić, nie wiem dokładnie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należe do klubu, na złość nikt nie chce sprzedać sr60 :Phttp://www.alessandr...hp?p=headphones Piotrus-q albo ktoś inny kupował z tej strony? Zastanawiałbym się nad Alessandro MS1 zamiast nowych grado sr 80 (czy nawet 60 patrząc na Polskie ceny :P ). GradoFan na forum danwo nie gościł, wie ktoś czym różni sie wersja 2009 od poprzednich? I czy opłaca się sprowadzać, cena 99$, jak z opłatami? Nie mam jeszcze Paypala, jak zaznaczałem wysyłke do Polski to niby nie policzyło mi nic za wysyłke, więc sama akcyza+cło?

 

Ha... no bo takich słuchawek się nie sprzedaje, szczególnie jak ktoś ich posłuchał jak grają z Samsung P3 albo Wave. :D

By the way.... Moje sr60 się rozkręcają, grają coraz piękniej, wygrzewanie podczas normalnego użytkowania też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

I od dzisiaj rana również dołączam do klubu. Narazie do SR60 troszke z niesmakiem podchodzę, mimo że kupiłem używane, ale nie wiem ile gość je wygrzewał i czy w ogóle to robił. Kabel mam raczej do wymiany, polecicie coś ?

 

Bylbym wdzieczny za jakakolwiek opinie jak 60tki pracuja w polaczeniu z Audinstem, sam sie przymierzam do rozpoczecia drogi "grado" w swoim zyciorysie wlasnie od ktoregos z najnizszych modeli, tj. 60/80 i sluchawki gralyby glownie z Audinstem, dlatego ciekaw jestem opinii (glownie mi chodzi o charakter grania i scene - jaka muzyka na nich brzmi fajnie a jaka wrecz przecienwie itd. kazde info jest dla mnie cenne bo chwilowo nie moge nigdzi odsluchac a w ciemno sie boje kupowac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności