Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość untitled37
Ipod i UM1 to IMo srednie połączenie.. cholernie sie nie zgrywają..

Ja wcale nie twierdzę inaczej, nano bardzo niedługo pewnie znajdzie się w komisie a jego miejsce zajmnie d2/p2/a816/v39 lub coś jeszcze wynajdę.

 

 

Za to o es7 nie mogę wzroku oderwać, ahhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie możecie się jeszcze poślinić ;p

 

duzo bym dał za nowke nie odpakowana w wersji 1gb... bo gra tak jak wyglada

 

@down : Zgram nute na moje czechowickie zapałeczki i zobacze czy graja jak mpio, jezeli tak to faktycznie fenomen odnalazłes

DSCF0366.JPG

DSCF0367.JPG

DSCF0368.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie możecie się jeszcze poślinić ;p

 

duzo bym dał za nowke nie odpakowana w wersji 1gb... bo gra tak jak wyglada

 

@down : Zgram nute na moje czechowickie zapałeczki i zobacze czy graja jak mpio, jezeli tak to faktycznie fenomen odnalazłes

Strasznie wyeksploatowany... U mnie generalnie urządzenia po kilku latach przebiegu są w znacznie lepszym stanie ;p

Nie mówiąc już o tym, że nie kupiłbym czegoś w tak kiepskim stanie, jeżeli nie nazywa się iFP-599/999 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wyeksploatowany... U mnie generalnie urządzenia po kilku latach przebiegu są w znacznie lepszym stanie ;p

Nie mówiąc już o tym, że nie kupiłbym czegoś w tak kiepskim stanie, jeżeli nie nazywa się iFP-599/999 :>

 

no nie powiem ze był zdewastowany troche ;) , ale za 40zł 512mb wielkosci pudełka z zapałkami z dzwiekiem na poziomie ifp ( raz lepiej, raz gorzej ) ale w sumie z tymi sluchawkami co mialem okazje sluchac tego i tego to prawde mowiac ifp nie gorował za czesto ... ( w sumie to tylko cal! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem ze był zdewastowany troche ;) , ale za 40zł 512mb wielkosci pudełka z zapałkami z dzwiekiem na poziomie ifp ( raz lepiej, raz gorzej ) ale w sumie z tymi sluchawkami co mialem okazje sluchac tego i tego to prawde mowiac ifp nie gorował za czesto ... ( w sumie to tylko cal! )

Jak za 4 dychy, to można się pobawić ;)

Ale nawet jakby był nowiutki, to jakoś za bardzo biżuteriowo mi wygląda... takie świecidełko, i się pewnie palcuje niemiłosiernie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie palcuje sie mocno, dla porownania clip palcuje sie duzo bardziej ... ogolnie szybka z przodu palcuje sie mnijwiecej na poziomie tej z ifp.

 

 

a zwreszta to ma grac nie wygladac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście, tylko zdjęcia generalnie raczej wyglądają niż grają.

Przynajmniej u mnie ;>

 

 

Fuze np, - brzydkie pudełeczko o niepoprawnych proporcjach imho ;p a i jeszcze świadomość tego, ze przeciętny przechodzień myli go z nano3g tudzież rozpoznaje to jako jego podróbę...

 

Btw czy to normalne, że szybka Fuza się tak rysuje? Trzymam go w kieszeni spodni/kurtki, jest w niej kompletnie sam, a po 3tyg wygląda jakby latał luzem z drobnymi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fuza.

 

Rysuje sie, jesli trzymasz w kieszeni ze sluchawkami.

 

A co do wygladu. Mi sie podoba duzo bardziej od nano trzeciej generacji.

Do tego jak sie trzyma w reku to czuc, ze to porzadny sprzet, a nie takie

lekkie, nieporeczne gowno jak nano ;]

 

A jesli chodzi o podrobki.. tak samo mialem z meizu. Kto by sie przejmowalem plebsem..

 

Wazne ze mi sie podoba.

 

Poza tym, wiekszosc moich znajomych jest juz zreformowana i sa otwarci na playerowe alternatywy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności