Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Weird_O napisał(a):

A nie mówiłem? ;))

No przyznam, że miałeś rację :))) One miażdżą. :D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tawek33 napisał(a):

Obecnie moj faworyt wsród iem-ów 

Gl-AMT16 / Effect Audio ares S / Wm1z

 

Wygrały z Piano Forte X? Koniec świata. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gracjan @Weird_O dziękuję za podzielenie się opiniami na temat Lime Ears Anima🙂👍🥇 Nie ukrywam, że wystawiacie moją "silną" wolę na poważną próbę😉 Tym bardziej, że miałbym dla nich taki chalkantytowy "stojak"😉

 

20230918_082328.jpg

 

Trzymam kciuki Gracjan, aby w przyszłości zagościły u Ciebie na stałe🙂👍

 

11 godzin temu, tawek33 napisał(a):

Obecnie moj faworyt wsród iem-ów 

Gl-AMT16 / Effect Audio ares S / Wm1z

20230917_202249.thumb.jpg.9210aebd8ef98b01194485da8a1f3785.jpg

 

Pięknie się prezentuje Twój zestaw🙂👍🥇

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze popołudnie umilają mi Lime Ears Pneuma pożyczone od @kurop z Astellem Kann Max. Fajne cieplo-ciemne granie, dużym dźwiękiem. Zaskoczyły mnie, bo gdybym nie znał ich ceny to powiedziałbym, że kosztują około 10k. :)

IMG_20230920_143136.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gracjan napisał(a):

Dzisiejsze popołudnie umilają mi Lime Ears Pneuma pożyczone od @kurop z Astellem Kann Max. Fajne cieplo-ciemne granie, dużym dźwiękiem. Zaskoczyły mnie, bo gdybym nie znał ich ceny to powiedziałbym, że kosztują około 10k. :)

IMG_20230920_143136.jpg

 

Z tego co widzę to kosztują ok 8500 - to jakoś dużo byś nie przestrzelił ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Z tego co widzę to kosztują ok 8500 - to jakoś dużo byś nie przestrzelił ;) 

To ja się wtedy sugerowałem starą ceną - wcześniej były za 7600 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo się dzieje u mnie, i po raz kolejny mam na testach IEMy. 

Dziękuję @Filip77za podesłanie mi FiR Audio M5. Słuchane są z Kannem Max. 

Rewelacyjne IEMy, z kapitalnym basem. Wrażenie jest jakby się stało zupełnie blisko kolumny, która generuje bardzo niski bas wstrząsający podłogą. A najbardziej lubię na nich słuchać kontrabasu. Bas jest bardzo wyraźny, bardziej niż w Animach, ale ciut gorszy jakościowo. Ogólnie te słuchawki są troszkę gorsze jakościowo od Animy. Ale uwaga, uwaga, one mają coś w sobie. Tak jak u12t to wrażenie przebywania na koncercie w jakimś mniejszym obszarze, tak Animy to wrażenie siedzenia na najwygodniejszym fotelu na świecie i słuchania hi-endowego dźwięku z zamkniętymi oczami i rozpływania się myślami i uszami :D

FiR M5 to jeszcze coś innego - wrażenie jakby się weszło do parku rozrywki i wybrało na największy rollercoaster pędzący 100 na godzinę 😂 Separacja, napowietrzenie, scena, a w zasadzie jej głębia i szerokość - to robi wrażenie. 

Jak wspomniałem - one są gorsze od Animy, ale mają ten czynnik spektakularności, który sprawia, że słucham z otwartymi oczami. 

Odnośnie średnicy jest ona deczko cofnięta za basem i wysokimi, ale nie jest to duża V-ka. Raczej sygnatura U. Jednak ten bas, mimo ogromnego rozmachu, nie nachodzi na żaden inny dźwięk. JAK ONI TO ZROBILI? 😁

IMG_20230921_204927.jpg

IMG_20230921_150133.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2023 o 20:58, Gracjan napisał(a):

Ostatnio dużo się dzieje u mnie, i po raz kolejny mam na testach IEMy. 

Dziękuję @Filip77za podesłanie mi FiR Audio M5. Słuchane są z Kannem Max. 

Rewelacyjne IEMy, z kapitalnym basem. Wrażenie jest jakby się stało zupełnie blisko kolumny, która generuje bardzo niski bas wstrząsający podłogą. A najbardziej lubię na nich słuchać kontrabasu. Bas jest bardzo wyraźny, bardziej niż w Animach, ale ciut gorszy jakościowo. Ogólnie te słuchawki są troszkę gorsze jakościowo od Animy. Ale uwaga, uwaga, one mają coś w sobie. Tak jak u12t to wrażenie przebywania na koncercie w jakimś mniejszym obszarze, tak Animy to wrażenie siedzenia na najwygodniejszym fotelu na świecie i słuchania hi-endowego dźwięku z zamkniętymi oczami i rozpływania się myślami i uszami :D

FiR M5 to jeszcze coś innego - wrażenie jakby się weszło do parku rozrywki i wybrało na największy rollercoaster pędzący 100 na godzinę 😂 Separacja, napowietrzenie, scena, a w zasadzie jej głębia i szerokość - to robi wrażenie. 

Jak wspomniałem - one są gorsze od Animy, ale mają ten czynnik spektakularności, który sprawia, że słucham z otwartymi oczami. 

Odnośnie średnicy jest ona deczko cofnięta za basem i wysokimi, ale nie jest to duża V-ka. Raczej sygnatura U. Jednak ten bas, mimo ogromnego rozmachu, nie nachodzi na żaden inny dźwięk. JAK ONI TO ZROBILI? 😁

IMG_20230921_204927.jpg

IMG_20230921_150133.jpg

 

Jak wypadają na tle U12T w kwestiach technicznych i pod względem basu? Naskrobałbyś coś więcej vs U12T? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Jak wypadają na tle U12T w kwestiach technicznych i pod względem basu? Naskrobałbyś coś więcej vs U12T? ;) 

Z pamięci, bo U12T obecnie nie mam, ale poniżej zamieszczę w punktach w czym górują U12T nad M5 oraz na odwrót ;)

 

Plusy M5 nad U12t: 

- dynamika 

- bas wielowarstwowy i potężny 

- rozciągnięcie góry

- większa scena

- bardziej efektowne granie 

- ciut lepsze technicznie od u12t 

 

Plusy U12t nad M5: 

- warstwowość dalszych planów (tu są nie do pobicia) 

- średnica bardziej organiczna

- bardziej neutralne i też naturalne

- szybszy, bardziej precyzyjny, mniej rozchodzący się na scenę bas. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wfmsiekierka napisał(a):

Jaka charakterystyka grania?

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

Dopiero odebrałem i testuje ale chyba właśnie o to chodzi w tych słuchawkach.

Po personalizacji charakterystyka grania jest dopasowana do Twoich uszu, jakie odbierasz częstotliwości.  Dodatkowo jest regulacja trybu immersion mode (dostosowuje niskie tony wg preferencji i słuchu)

Screenshot_20230929-181327.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2023 o 13:04, prophet1 napisał(a):

Tak trzeba żyć! :)

 

To prawda🙂👍 @Lord Rayden miło widzieć, że Pandy sprawiają dużo radości swoim dźwiękiem :) Czy mógłbym się zapytać Arturze o tytuł książki, jaką czytałeś? 

 

@espe0 bardzi fajnie się prezentuje teledysko-player🙂👍🥇

 

W dniu 28.09.2023 o 19:49, LuQi napisał(a):

Widać w tle, że trochę Ci się ich udało wycisnąć 🤣

 

Widać, że trochę ich było 😉🍻 

 

 @sheffunio bardzo mi się spodobało (poza Twoimi sprzętami) także tło maty, która oferuje ciekawą fakturę dla prezentowanych przez Ciebie skarbów audio🙂👍🥇

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności