Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, side napisał(a):

NightHawk z padami Dekoni

 

Czyli Nighthawk Carbon tylko bez Carbon :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hammerh34d napisał(a):

Mam na myśli, tak bez tipsów żadnych?

Wiem co masz na myśli. Tak, bez żadnej gumki czy pianki 😊.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hammerh34d napisał(a):

Znam ten model wizualnie od dawna, ale I was today years old kiedy zrozumiałem że to dokanałowe pchełki:D
Kurde, absolutnie nie są mi potrzebne, ale jestem bardzo ciekawy jak toto bzyczy.

To zupełnie coś innego i ciężko je opisać. Nawet recenzenci mają z tym problem, piszą wypracowania i mało w tym treści 😊.  Ze względu na konstrukcję tubową, osadzenie centralne przetwornika oraz komorę akustyczna tubową odczuwalne są takie odbicia dźwięku, muzyka płynie, jest otwarta i niczym niepohamowana 😊. Miłośnicy potęgi basu mogą być zawiedzeni, do metalu (chyba słuchasz jeśli pamiętam) nie za bardzo, ale świetne są do jazzu i klasyki. Z WA8 sprawdzają się u mnie najlepiej. Coś pięknego. Mam jeszcze 2 pary niższych modeli (ze stali i mosiądzu). Te są z miedzi, chromowanej i pozłacanej.

IMG_2392.jpeg

Cytat

Specjalny stop tłumiący pokrywa obudowę

Do tłumienia obudowy z miedzi chromowanej stosuje się specjalny, bardzo drobny proszek manganu; tłumienie osiąga się bez użycia miękkich materiałów. Wnętrze obudowy pokryte jest naturalną żywicą. 
Wytłumienie dźwięku bez dodawania mu zmatowienia wydobywa harmonijny charakter 
obudowy z chromowanej miedzi

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_2393.jpeg

IMG_2394.jpeg

IMG_2395.jpeg


 

C.d. zabawy. Trochę więcej dołu? No problem 😊. Jeszcze trochę posłucham i wycofam żółtą walizeczkę z bazarku. Podobnie było z lampą OTL Sinus. 😊

IMG_2397.jpeg

IMG_2398.jpeg

IMG_2399.jpeg

IMG_2401.jpeg

 

Czas na ładowanie 😊.

IMG_2402.jpeg

IMG_2403.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 7
  • Thanks 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumii_20230906_071713261.jpg

 

Idealne połączone na cieplejsze dni🌞... i wieczory🌜Audio Technica ATH-AD500X oraz EarMen Sparrow🎧🎵🥰 Dziękuję @Najner za wypożyczenie zestawu😉👍🥇

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2023 o 11:04, lobuz1 napisał(a):

Jeszcze trochę posłucham i wycofam żółtą walizeczkę z bazarku.

Właśnie się dziwiłem, że chcesz to sprzedać. Nie znam tego sprzętu, ale wygląda to na fajne zabaweczki - nie pozbywałbym się, jakbym miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bednaar napisał(a):

Właśnie się dziwiłem, że chcesz to sprzedać. Nie znam tego sprzętu, ale wygląda to na fajne zabaweczki - nie pozbywałbym się, jakbym miał :)

Za dużo mam tego sprzętu i dlatego wystawiłem żółtą walizeczkę. Ruch na bazarku jest tak słaby, więc duża szansa że ze mną zostanie. Ostatnio odpaliłem ten sprzęt i gra to bardzo fajnie, dobrze technicznie, bez suchości, angażująco. 

Kiedyś zabierałem go w trasy i używałem jako przenośną stacjonarkę. Ostatnio biorę twsy. Pozdrowienia z Bratysławy. :) 

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

Nie wiem co to ale wygląda fajnie, trochę śmiesznie, więc daję lajka 👍:D

Popieram kolegę, wielokrotnie było poruszane co prezentowane jest na zdjęciu. Nie każdy z nas jest detektywem Rutkowskim czy innym Colombo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Co to za taki fajny mały odtwarzacz? Bo mój x3II kończy się powoli? Chyba, że ktoś umie gniazdo słuchawkowe wymienić w czymś takim?

Shanling M1s

https://www.amazon.pl/M1s-Odtwarzacz-odtwarzacz-Bezstratny-audiofilów/dp/B0BYHGDR4M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się te sprzęty zgrywają, nie słychać mezaliansu. 

Sivga Robin i iBasso DX320.

Petarda!

IMG20230915150608.jpg

IMG20230915150453.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności