Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam iPoda i iModa więc wiem coś o tym ! :) . I naprawdę je lubię. Ze wzmakiem i bez.

Mógł byś napisać jakie różnice są miedzy iPodem a iModem z wzmacniaczem? Oraz co dokładnie zostało zrobione w twoim iModzie?

 

 

Wyręczę Lorda. Wszystko już było napisane o tych różnicach. iMod gra tak jak wzmak w niego wpięty. z "dziury mini-jack" to nic inego jak zwykły iPod Video.... Zatem nie da się opisać gry iModa ani w porównaniu do iPoda, ani do innego DAPa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam iPoda i iModa więc wiem coś o tym ! :) . I naprawdę je lubię. Ze wzmakiem i bez.

Mógł byś napisać jakie różnice są miedzy iPodem a iModem z wzmacniaczem? Oraz co dokładnie zostało zrobione w twoim iModzie?

 

 

Wyręczę Lorda. Wszystko już było napisane o tych różnicach. iMod gra tak jak wzmak w niego wpięty. z "dziury mini-jack" to nic inego jak zwykły iPod Video.... Zatem nie da się opisać gry iModa ani w porównaniu do iPoda, ani do innego DAPa.

 

To wiem, o ile się nie mylę gdzieś w wątku Forzy o imodzie 5g można to znaleźć i to nie raz napisane. Bardziej zadając pytanie chodziło mi o to jak zgrywa się imod z smsl sap-4s i czy różnice są bardzo wyraźne względem normalnej dziurki. Bo to jego dostrzegłem w podpisie a zastanawiam się nad poeksperymentowaniem z wyjściem line-out z t2g z jakimś wzmakiem od smsl(a 4 i 5 można ostatnio łatwo upolować w chinach). I również wiem że tacze do starszych clasików czy video mają się jak pięść do oka, ale to zawsze jakiś punkt zaczepienia.

A już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą plajerka, więc im więcej opinii tym bardziej świadomy wybór. Tak wiec szukam, czytam i pytam równocześnie :) Ale cały czas po głowie chodzi mi polowanie na ipoda touch 4g lub iphona 4s. Mają sporą przewagę gdyż mają jeszcze wsparcie i kilka innych korzystnych funkcji przy dość dobrej według mnie jakości dźwięku. Tych dwóch niestety też nie miałem okazji odsłuchać łeb w łeb :(

 

#ADD

Ok znalazłem temat który mi więcej wyjaśni chyba wzmacniacz i iPhone w jednym zestawieniu. Co nie zmienia fakt że wydaje mi się że im więcej opinii przeczytam tym lepiej dostrzegę w którą stronę odsłuchów lepiej iść. Wszystkiego chyba nie dam rady przesłuchać :(

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMod oddaje charakter SMSLa po prostu. Mocniejszy, lekko analogowy, dość swobodny. Nie męczy się z słuchawkami. Sam iPod nieco chudszy dźwięk ma, mniej nasycony. Polecam opisy rettera o porównaniu tańszych wzmacniaczy z Chin. Jest na forum.

Oba sprzęty na RockBoxie. Zgranie z SMSLem, dla mnie super.

IMod wewnętrzny z kondami w środku (ostateczna produkcja - Fatso).

 

Taczkę 4G późnym jak przyjdzie od RymCymCyma.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie też coś zebrało na ipoda - kupiłem niszczejącego video 5g i już poszedł do Kuropa na modyfikacje (cf mod + kondensatory), a zaraz będę się za wzmakiem oglądał...

 

Żeby OT nie robić załączam zdjęcia "przenośnego" audio ;)

Ładnie spasował X5 z C5, Vorzuge jest mniejszy i dosyć śmiesznie to wygląda :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie rywalizują hd565 ME (Michałczok Edyszon) vs grado sr80

 

565: klasa brzmienia, scena, lekko wypchnięty wokal brak takiej bezpośredniości

sr80: emocje bezpośredni przekaz reszta rozjechana ... nawiasem mówiąc lepiej grały z imoda niz x5

 

gallery_39810_429_72924.jpg


Wynik no cóż hd565 kopią tyłki sr80 ale grado dzielnie się bronią. Fajne jednak nie moje brzmienie ale ta bliskość dźwięku da się polubić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie :) . Zazwyczaj robi wszystko co mam w stopniu OK/ HD380Pro przerosły Szajsunga/ Ale z Meizu M6... Trzęsienie ziemi... :)

 

edit: Kto wie co to :)WP_20150313_22_29_05_Pro.jpg

 

dzięki eq Dap'a te doki robią gnój

 

 

Przejrzałem w końcu na oczy.. Zostawiłem sobie : MH1,MH1C,Skullcandy Aviator, Fitear334,Szufle1G,M6 i odratowanego Vibeza. Teraz tylko DT990 32OHM Edition i jestem w domu/

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ma. Ale często, gęsto ma uwaloną baterię. Parametryczne EQ i możliwość Wgrania RB robią z niego pożeracza niskoomowych słuchafonów, lepszego niż Video5g imho/

 

-a pytałem o doki... niedocenieane basowce od TDK w ceramicznej budzie.. po korekcji EQ szaleją aż miło./

 

 

EDIT:Jak ja tęsknie za Super.Fi3 Studio.....

Edytowane przez NuBreed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności