Skocz do zawartości
  • 0

Najlepsze Iemy do tysiąca złotych nowe, na przeczekanie


Elos

Pytanie

Siema, jakiś konkretny iem do wyżej wymienionej kwoty który bije Kz Zax, separacja, detalem i speedem. Sprzedałem Mesty i zbieram na Multiverse mentor, więc szukam na przeczekanie jakiś fajnych doków, dziękuję z góry za info :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 godziny temu, Elos napisał(a):

Siema, jakiś konkretny iem do wyżej wymienionej kwoty który bije Kz Zax,


Jeśli chodzi o ilość przetworników to moźe być ciężko i to wszystko za trzy stówki 😅. Jeśli chodzi o jakość to poszukaj w firmie, której logo mam w awatarze np. model A5000, ale tam bieda- jeden przetwornik dynamiczny. 😂

 

Cytat

Hybrydowa konstrukcja z 16 przetwornikami


Imponują mi Chińczycy bo wiedzą co działa na klienta, doskonale czytają trendy na rynku i umieją to skutecznie sprzedać. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To i ja dołączę do wątku.

Z dobrych tanich to jedyne, co mi do głowy przychodzi to Zero Red za 220 na niemieckim Amazonie, wprawdzie to zupełnie inne granie niż to czego oczekujesz ale moim zdaniem warto.

Plusy: "tanie", dźwięk wysokiej próby, fajna barwa, dobra jakość wykonania słuchawek i kabla.

Gdy kupisz wymarzone IEMy to te sprzedasz z niewielką stratą lub oddasz za darmo np. bezdomnemu 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Inszy napisał(a):

A może zostawić KZ w spokoju?

No i to jest chyba najlepszy pomysł imho to są świetne doki. Dałem tacie swoją parę bo mu się spodobały i zamówiłem sobie dzisiaj nowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miał ktoś okazje posłuchać Hidizs MP145? W internetach zbierają pozytywne recenzje. Na amzonie za 755 zł 

https://www.amazon.pl/Linsoul-Hidizs-MP145-magnetyczny-przewodowe/dp/B0CNGTD6GN 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, chico99 napisał(a):

Inszy, jako "miłośnik" marki KZ, miał raczej co innego na myśli... he he

Brałem i też taka okoliczność pod uwagę ale jednak uwielbiam te doki imho zaxy to im wyszły wyjątkowo dobrze 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

Miał ktoś okazje posłuchać Hidizs MP145? W internetach zbierają pozytywne recenzje. Na amzonie za 755 zł 

https://www.amazon.pl/Linsoul-Hidizs-MP145-magnetyczny-przewodowe/dp/B0CNGTD6GN 

Ja miałem. Duży, ale szybki bas, szeroka scena, bardzo dużo detalu jak na tę półkę cenową. Ostatecznie nieco metaliczne brzmienie wyższej średnicy skłoniło mnie do pozbycia się ich, ale niektóre rzeczy grały spektakularnie. Mają bardzo duże kopułki - mi wygodnie siedziały w uchu, ale dla wielu mogą być zbyt duże.

Ostatecznie z planarów w tej cenie chyba jednak bym wolał Raptgo Hook x.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, Elos napisał(a):

Brałem i też taka okoliczność pod uwagę ale jednak uwielbiam te doki imho zaxy to im wyszły wyjątkowo dobrze 

Brawo!!! O to w tym wszystkim chodzi !!!

Nie jest ważne, czy się komuś podoba czy też nie... Najważniejsza jest twoja opinia, radość i przyjemność ze słuchania.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, chico99 napisał(a):

Brawo!!! O to w tym wszystkim chodzi !!!

Nie jest ważne, czy się komuś podoba czy też nie... Najważniejsza jest twoja opinia, radość i przyjemność ze słuchania.

 

Dziękuję :) Powiem Wam, że ostatecznie zakupiłem Dunu Vulkan na to przeczekanie, jutro powinny być. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
18 godzin temu, chico99 napisał(a):

"Do tysiąca złotych" za bardzo nie wyszło...;)

Ale jak wcześniej odsłuchałeś i kupiłeś świadomie, to bardzo ok.

Zakupiłem w ciemno po 3 recenzjach na head-fi, goście co mieli dużo droższe opcje się rozwodzili nad ich unikatowością :) 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, chico99 napisał(a):

"Do tysiąca złotych" za bardzo nie wyszło...;)

Nie wiem gdzie @Elos dokonał zakupu ale jak widać po poniższym przykładzie misja nie była awykonalna ;) : 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dunu-vulkan-stan-idealny

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, x86 napisał(a):

Nie wiem gdzie @Elos dokonał zakupu ale jak widać po poniższym przykładzie misja nie była awykonalna ;) : 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/dunu-vulkan-stan-idealny

Ja zakupiłem nowe  w AudioHeaven polecam! Już mam w paczkomacie, wstawię tu unboxing jak przyjdą skoro takie zainteresowanie tematem relatywnie spore nawet. ;D

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności