Skocz do zawartości

Austrian Audio The Composer polecają się do odsłuchu we Wrocławiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wiedeń rok połowa drugiej dekady XXI wieku. Wielki potentat przejmuje prawa do niewielkiej firmy. Gasną lampy, ostatni pracownicy zamykają drzwi pracowni, w której tworzyli z pasją wyjątkowe, doceniane od 1949 roku produkty.

To koniec pewnej ery... 


Twórcy nie mogą się pogodzić z takim przebiegiem wydarzeń i zakładają niewielką manufakturę, w której małymi krokami rozwijają swoje produkty. Wreszcie pod koniec 2023 roku przedstawiają swój flagowy koncept - The Composer. Zgodnie z nazwą - produkt ukazujący brzmienie w formie w jakiej kompozytor je stworzył. Słuchawki stają się jednym z największych odkryć na znanych w całej Europie targach Audioshow, a grupa pasjonatów postawiła na swoim. 


Scenariusz nowego serialu z Netflixa? Nie, to tylko nieco ubarwiona historia marki Austrian Audio i ich najnowszego produktu. 
The Composer są świetne i można je już odsłuchać w MP3Store Wrocław. Zapraszam 

 

Austrian_Audio_Composer_Hifipro_Wrocław.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Palpatine napisał(a):

Jak one się mają do nowych i starych Utopii?

Na tle HD800S wypadają mnie więcej tak

frequency-response-measurements-of-the-austrian-audio-the-v0-3h405mh0qwvb1.png.webp

słuchałem i porównywałem w towarzystwie @vonBaron i @BearPL i zgodnie stwierdziliśmy, że utopie OG są o klasę wyżej, ale rzecz jasna ktoś może być innego zdania; nie wiem jak brzmiał werdykt @Tytus1988 który też brał udział w porównaniu.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Samuel_ napisał(a):

słuchałem i porównywałem w towarzystwie @vonBaron i @BearPL i zgodnie stwierdziliśmy, że utopie OG są o klasę wyżej, ale rzecz jasna ktoś może być innego zdania;

Jaka sprytna ekwilibrystyka słowna, podparcie się autorytetem innych kolegów, ale jednocześnie zostawia furtke dla innego zdania, tak więc.... W tym temacie to ja mam inne zdanie. Niestety nie słuchałem tego razem, a w dużym odstępie czasowym, ale z Focalami dla mnie jest tak, że ani Utopie słuchawki, ani Utopie kolumny, ani żadne inne Focale nie grają dla mnie dobrze. Niby jasno, niby szczegółowo (niby powinno mi się podobać), a jakoś tak zawsze bezjajecznie i dźwięk jakiś taki rozmemłany. Zdecydowanie Austrian Audio bym polecił.

Sam bym nie kupił, bo wiadomo, że coś takiego jak słuchawki za kilkanaście koła to absurd, ale jak ktoś musi to AA.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności