Skocz do zawartości

Aune AR5000 - słuchawki posiadające Fun Factor


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Suszec napisał(a):

Jaki kabelek pod nie zamówiłeś? :D 

 

ja też szukam czegoś dłuższego i jakościowego, ale głupio wydawać równowartość 1/3 ceny słuchawek na kabel 

Raczej 1/2, a nie 1/3 he he.

No może i głupio, ale mam już jeden od Jimmiego Dragona do TH610 (z miedzi JD) i pasuje mi jakość wykonania. A dobry towar musi kosztować. Niestety.

Teraz zamówiłem zbalansowany z OCC 7N.

Prawdopodobnie lepszy byłby z miedzi złoconej. Ale szkocki żyd 🤪 co to siedzi ukryty we mnie i czasami wyłazi, nie pozwolił na aż  takie fanaberie😂.

Po za tym 3,5 jack jest co raz częściej spotykany w słuchawkach i łatwiej (tak myślę) będzie go sprzedać w razie czego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LuQi napisał(a):

 

Będzie dostępny w Audeos? 

 

2 godziny temu, wfmsiekierka napisał(a):

Sprawdziłem ofertę aune w twoim sklepie i Aune AR3 brak

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka
 

 

Póki co jest jako wariant przy słuchawkach, ale może dziś pojawi się osobno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 12:49, Samin napisał(a):

U mnie jednak nie zostaną, tak jak dźwiękowo jest fajnie to dalej preferuje sv023 a dodatkowo sivgi są dla mnie o niebo wygodniejsze.

Wysłane z mojego CPH2415 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jakbyś porównał jedne z drugimi? S023 miałem okazję posłuchać przez kilka dni i ogólnie bardzo fajne słuchawki, mega wykonane i niesamowicie wygodne, ale minimalnei może dla mnie za jasne i mogłyby być nieco bardziej dociążone, choć nie były to wielkie niedostatki. Zastanawiam się teraz właśnie nad tymi AUNE (i może OLLO AUDIO S5x, ale tu już raczej cena za wysoka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 
Jakbyś porównał jedne z drugimi? S023 miałem okazję posłuchać przez kilka dni i ogólnie bardzo fajne słuchawki, mega wykonane i niesamowicie wygodne, ale minimalnei może dla mnie za jasne i mogłyby być nieco bardziej dociążone, choć nie były to wielkie niedostatki. Zastanawiam się teraz właśnie nad tymi AUNE (i może OLLO AUDIO S5x, ale tu już raczej cena za wysoka).
Myślę że właśnie tak bym powiedział że są delikatnie lepiej dociazone. Dałbym na Twoim miejscu tym aune szanse.

Wysłane z mojego 2306EPN60G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności