Skocz do zawartości

Ultrasone Pure - zapowiedź nowości, połączona z preorderem!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Witajcie,

 

Ultrasone nie zwalnia tempa i ostatnimi czasy prezentuje dużo ciekawych nowości. - tym razem przedstawiamy Ultrasone Signature Pure! My również chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, więc łączymy siły i wraz z zapowiedzią nowych słuchawek, oferujemy Wam możliwość zamówienia ich w preorderze, na specjalnych warunkach 🤫

 

1.jpg

 

Słuchawki mają być odpowiedzią na rynkowe bestsellery segmentu Pro, pokroju Beyerdynamic DT770. Producent skupił się głównie na jakości dźwięku i ogólnym stosunku cena/jakość, jednak z pewnością nie zabraknie Wam w nich również wygody i nie będziecie narzekać, na komfort użytkowania. My ze swojej strony zapewniamy, że słowa producenta znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości - z pewnością w naszym zespole pojawi się kilka par po dostawie, na użytek prywatny 🤗

 

Regularna cena Ultrasone Signature Pure - promocja zakończona

 

Specjalnie dla Was, w trakcie preorderu, możecie zamówić je w cenie promocja zakończona. Zamówienia zbieramy od dziś - można je realizować odwiedzając jeden z naszych salonów stacjonarnych lub poprzez stronę internetową, dodając informację "Ultrasone preorder" w uwagach.

 

Istotne uwagi:

1. Preorder planujemy utrzymać do 15 sierpnia lub do pojawienia się dostawy. Istnieje więc realne ryzyko, że akcja zakończy się przed 15 sierpnia. Z uwagi na to, zachęcamy, aby nie zostawiać decyzji na ostatnią chwilę, gdyż nie będziemy w stanie utrzymać tych cen po dostawie.

2. Promocyjna cena obowiązuje tylko w okresie trwania preorderu. Wymogiem uzyskania ceny jest złożenie zamówienia we wspomnianym okresie oraz jego opłacenie promocja zakończona + w przypadku sprzedaży wysyłkowej 15zł kosztów wysyłki - opłata nie jest doliczana przy odbiorze osobistym w wybranym sklepie 

 

Dane do przelewu za zakupy w MP3Store: 
Santander - numer konta: 51 1090 1870 0000 0001 0250 8990 
MP3store, 01-184 Warszawa, ul. Działdowska 12

 

W tytule proszę podać 4-literowy nr zamówienia

 

3. W przypadku realizacji wysyłkowej, do zamówienia należy doliczyć koszt transportu 15zł 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Stay tuned 🎵

 

Pozdrawiamy,

Zespół MP3Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Przesyłamy jeszcze krótką, ale merytoryczną informację od infoaudio.pl:

https://www.infoaudio.pl/artykul/2325,ultrasone-signature-pure-wytna-konkurencje-nowy-standard-sluchawek-w-nieprawdopodobnie-niskiej-cenie

 

Zgodnie z zapowiedzią na facebooku, planujemy również przesłać krótki opis naszych wrażeń z odsłuchu i użytkowania - pojawi się na dniach.

 

Stay tuned 🎵

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi padami? 20, 25, 30 mm? Grubość? Jak widzicie nawet mnie w końcu swoją akcją zainteresowaliście. Może wreszcie będzie można sprzedać wsio i zostać z Pure z dwoma rodzajami padów.

Edytowane przez Rafacio
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2023 o 10:21, Rafacio napisał(a):

O co chodzi z tymi padami? 20, 25, 30 mm? Grubość? Jak widzicie nawet mnie w końcu swoją akcją zainteresowaliście. Może wreszcie będzie można sprzedać wsio i zostać z Pure z dwoma rodzajami padów.

 

Grubość padów, fabrycznie są 25mm. W opcji oferują 20 (podobno obniżają trochę bas) i 30 (podobno podbijają jeszcze bardziej).

 

No nic, złamałem się.

Zobaczymy co to warte.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Zgodnie z zapowiedzią, przesyłamy Wam opis wrażeń jednego z naszych współpracowników - zachęcamy do lektury 👀

 

Ultrasone Signature Pure charakteryzują się czystym i zwartym dźwiękiem, ujawniającym mnóstwo niuansów w nagraniach. Ogólna prezentacja jest przyjemna, przystępna i wyjątkowo uniwersalna - zabawna, soczysta, pyszna i wciągająca, a jednocześnie zachowująca studyjne standardy w zakresie zrównoważenia brzmienia.

 

Słuchawki mają ponadprzeciętną umiejętność wyczucia przestrzeni, obrazowania stereofonicznego, holograficznej prezentacji i zapewniają ujmujący realizm. Wrażenie robi również kontrola energii, tj. pomimo tego, że nie są łatwe do wysterowania jakoby wskazywała na to ich specyfikacja techniczna, to nadal wspaniała dynamika oraz masa dźwięku jest zachowana nawet przy niższych poziomach wzmocnienia i głośności.

 

Centralnym elementem Signature Pure jest bas - ciężki, głęboki, silny, ofakturowany i mocno zróżnicowany. Bas, który jest bardzo wpływowy, ale jednocześnie bardzo precyzyjny i nie zamazuje żadnego z pięknych, wyraźnych szczegółów, które te słuchawki zapewniają w zakresie średnich i wysokich tonów. Bas jest świetnie kontrolowany nawet po EQ, potrafi zejść bardzo nisko zachowując czystość.

 

Średnica w stosunku do basu jest lekko wycofana, ale bardzo bogata pod kątem treści - niewiarygodnie bujna, gładka i przejrzysta, gwarantuje słodką prezentację w szczególności damskich wokali. Góra jest również wycofana, chociaż nie tak bardzo jak średnica co daje nam wrażenie lekko rozrywkowej V-ki, ale jednocześnie dalej balans tonalny jest zachowany. Góra nie jest natomiast w żaden sposób męcząca, jest raczej wyrafinowana i pełni rolę wsparcia dla całego brzmienia Ultrasone Pure.

 

To słuchawki, które zostały stworzone po to, żeby dawać wysokiej klasy przyjemność. W swojej półce cenowej oferują zarówno znakomitą reprodukcję dźwięku, jak i zachwycające cechy techniczne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest to inwestycja w brzmienie, które nie zawiedzie żadnego entuzjasty MUZYKI.

 

Jeżeli chodzi o sprzęt towarzyszący - słuchawki zagrają nawet pod tańszą konfiguracją, jednak trzeba zaznaczyć, że mocno skalują się ze sprzętem. Docelowo warto zapewnić im odpowiedni wzmacniacz, który potrafi oddać ~ 2W @32Ohm. Dopiero w takim układzie sił potrafią pokazać pełnię swoich możliwości, dzięki właściwej kontroli.

 

Stay tuned 🎵

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MP3store napisał(a):

Góra jest również wycofana

Jestem już stary i potrzebuję oraz lubię sporo góry. Czy nie ma takiego wycofania ja w Sennkach serii 5? Z ultrasone słuchałem tylko 480 i tam wszystko mi pasuje. Czy w pure jest tej góry dużo mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
W dniu 25.07.2023 o 14:55, jasiuch napisał(a):

Jestem już stary i potrzebuję oraz lubię sporo góry. Czy nie ma takiego wycofania ja w Sennkach serii 5? Z ultrasone słuchałem tylko 480 i tam wszystko mi pasuje. Czy w pure jest tej góry dużo mniej?

 

480i są mimo wszystko jeszcze bardziej zrównoważone, w związku z czym odbiór sopranów będzie bardziej wyrazisty. Powiedziałbym wręcz, że w stosunku do Pure są agresywnie neutralne. Jednym i drugim brakuje ultra-wysokiej góry. Pure reprezentuje trochę bardziej zrelaksowane i rozrywkowe podejście do strojenia, ale cała reszta warstwy psychoakustycznej jest na wyższym poziomie niż w 480i.

 

Jeśli bardzo lubisz soprany, to postawiłbym na porządnie wygrzane 480i :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Słuchawki zamówione. 

17 godzin temu, Rafacio napisał(a):

A co ci nie pasuje w PRO480, że kombinujesz z Pure?

Nic nie wspominałem, że mi nie pasuje. Wręcz przeciwnie. Nic nie kombinuję, takie hobby 😁🤓

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, xtpppp napisał(a):

z ciekawosciamowilem :)

Mnie ciekawi powód, dla którego usprawiedliwiasz swoje zamówienie tą ciekawością. Po co? Ja się nie usprawiedliwiam pisząc, że uważam iż PRO480 to lepsze słuchawki od Susvar. Po prostu tak uważam i tyle.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Mnie ciekawi powód, dla którego usprawiedliwiasz swoje zamówienie tą ciekawością. Po co? Ja się nie usprawiedliwiam pisząc, że uważam iż PRO480 to lepsze słuchawki od Susvar. Po prostu tak uważam i tyle.

Ja uważam, że ogólnie Ultasone to taki sam scam jak HiFiman, tylko tańszy... i tyle 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2023 o 12:43, discodroid napisał(a):

 

480i są mimo wszystko jeszcze bardziej zrównoważone, w związku z czym odbiór sopranów będzie bardziej wyrazisty. Powiedziałbym wręcz, że w stosunku do Pure są agresywnie neutralne. Jednym i drugim brakuje ultra-wysokiej góry. Pure reprezentuje trochę bardziej zrelaksowane i rozrywkowe podejście do strojenia, ale cała reszta warstwy psychoakustycznej jest na wyższym poziomie niż w 480i.

 

Jeśli bardzo lubisz soprany, to postawiłbym na porządnie wygrzane 480i :) 


czyli 480i wymagają wygrzewania?

 

pytam, bo słuchałem ich (nowych) ze 2h i nie nazwałbym ich zrównoważonymi…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
2 godziny temu, zOrg napisał(a):


czyli 480i wymagają wygrzewania?

 

pytam, bo słuchałem ich (nowych) ze 2h i nie nazwałbym ich zrównoważonymi…

 

Moim zdaniem absolutnie tak! To jeden z tych "mitycznych produktów", które dopiero po solidnym wygrzaniu nabierają odpowiedniej barwy i właściwego charakteru brzmienia. Przy okazji Ultrasony są również fajnym benchmarkiem dla niedowiarków, którzy nie ufają takim sprawom jak wygrzewanie albo nie rozumieją w ogóle idei. Chcesz zmienić czyjeś nastawienie? Podaruj mu Ultrasone na co najmniej 150-200h i na bieżąco obserwuj zmiany. Myślę, że mógłbyś się mocno zaskoczyć.

 

A pod czym ich słuchałeś i jak byś je nazwał? :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, discodroid napisał(a):

Moim zdaniem absolutnie tak! To jeden z tych "mitycznych produktów", które dopiero po solidnym wygrzaniu nabierają odpowiedniej barwy i właściwego charakteru brzmienia. Przy okazji Ultrasony są również fajnym benchmarkiem dla niedowiarków, którzy nie ufają takim sprawom jak wygrzewanie albo nie rozumieją w ogóle idei. Chcesz zmienić czyjeś nastawienie? Podaruj mu Ultrasone na co najmniej 150-200h i na bieżąco obserwuj zmiany. Myślę, że mógłbyś się mocno zaskoczyć.

Nie wiem o czym ty piszesz. Nie słyszę żadnych zmian w PRO480 od momentu ich zakupu. Może na samym początku trochę się rozruszały i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, discodroid napisał(a):

 

Moim zdaniem absolutnie tak! To jeden z tych "mitycznych produktów", które dopiero po solidnym wygrzaniu nabierają odpowiedniej barwy i właściwego charakteru brzmienia. Przy okazji Ultrasony są również fajnym benchmarkiem dla niedowiarków, którzy nie ufają takim sprawom jak wygrzewanie albo nie rozumieją w ogóle idei. Chcesz zmienić czyjeś nastawienie? Podaruj mu Ultrasone na co najmniej 150-200h i na bieżąco obserwuj zmiany. Myślę, że mógłbyś się mocno zaskoczyć.

 

A pod czym ich słuchałeś i jak byś je nazwał? :) 


z Alien + i nazwałbym je basowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
6 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Nie wiem o czym ty piszesz. Nie słyszę żadnych zmian w PRO480 od momentu ich zakupu. Może na samym początku trochę się rozruszały i to wszystko.

 

No widzisz, a ja słyszę ;) 

 

@zOrg- Bo i owszem, one mają jakościowo świetny bas i w gruncie rzeczy sporo basu objętościowo, ale odbiór ilości i jakości w tym przypadku będzie subiektywny, w każdym razie zmierzam do tego, że jak najbardziej masz prawo do takiego sposobu postrzegania dźwięku 480i. Pragnę jednak przypomnieć, że temat wątku odnosi się do zupełnie innego modelu, a mianowicie Signature Pure. W kontekście porównania obu modeli, uzasadnione wydaje się określenie 480i jako agresywnie-neutralnych w porównaniu z modelem Pure. Zaś o Pure można śmiało powiedzieć, że to słuchawki basowe, lecz i tutaj ostateczny werdykt zależy od wielu indywidualnych czynników.

 

Ultrasone to bardzo specyficzny i dość specjalistyczny producent. Zamykanie jego dźwięku w jednej kategorii jest trudnym zadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności