Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie stawiam kloca na PC i granie na PC , wiec napisze o konsoli. Co generacja , to coraz gorzej - stawia sie na grafike , na *******u typu ladny dymek z lufy , a hype z grania gdzies zanika. Wyscig na cyfry konsol sie skonczyl , teraz ktora gra ma miano exlusive..... magia sie gdzies zawiesila.

 

Rynek sie zmienil, chcac dotrzec do jak najwiekszego grona graczy, dev inwestuja w grafe i efekciarstwo. Przyszlosc branzy wlasnie lezy w rekach casuali bo ich jest najwiecej. Wystarczy spojrzec jakie zyski generuje Wii i jakie gry na ta platforme powstaja. Szkoda ze tak to sie wszystko zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie napisałem że to nie do końca bijatyka, ale moim zdaniem najlepsza gra na świecie. W jedynkę własnie nie grałem, ale mam zamiar kupić przez Xbox Live. A efekciarstwo dwójki to dla mnie akurat wielki plus. Całe życie czekałem na taką grę i nie przeszkadza mi, że grafika nie jest next genowa, a fabuła przeznaczona jest dla 5-latków.

 

Dla mnie dwojka ssala troche i nawet napisze , ze jako maniak tej gry , to ja sobie odpuscilem i skonczylem po paru miesiacach lezenia na polce.

Jedynka klasa , ma klimat i w ogole - wiekszy skill musi byc ;)

Jak bedzie , wez sobie wersje Black - ma poziom trudnosci Master Ninja :D

 

 

Rynek sie zmienil, chcac dotrzec do jak najwiekszego grona graczy, dev inwestuja w grafe i efekciarstwo. Przyszlosc branzy wlasnie lezy w rekach casuali bo ich jest najwiecej. Wystarczy spojrzec jakie zyski generuje Wii i jakie gry na ta platforme powstaja. Szkoda ze tak to sie wszystko zmienia.

 

 

Wii odnosi sukces , bo wyroznia sie z tlumu , dali innego pada , konsola dla calej rodziny od 0 do 100 lat ;) Innowacyjne sterowanie w grach - to jest sukces i pokazuje, ze liczy sie pomysl , a nie grafika.Kiedys tych pomyslow ludzie mieli wiecej , dzisiaj to samo nam wala , zmienia sie cyfra przy tytule ktory znam z PSX z 97 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xboxa 360 kupiłbym dla kolejnych części final fantasy, last remnant i innych rpgów spod stajni sqenixa, chociaż w porównaniu ze starymi rpgami coraz mniej mi się podobają. Playstation 3 kupiłbym dla Killzone 2 i MGS4, bo - killzone 1 na ps2 i liberation na psp były świetne, a metal gear solidy jak do tej pory wszystkie ukończyłem, a najbardziej urzekł mnie snake eater na ps2.

 

szybkiedit: m. in. dlatego że dzieje się tak, jak się dzieje nie mam już PSP, tylko samego NDS'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP umarlo , nikt sie tym nie interesuje , mialbyc Devil May Cry i nie ma , Gran Turismo wychodzi od premiery PSP . Teraz Motorstorm i Littlew big planet sie pojawi , ale i tak DS wymiata :D

 

Kolo ktory robil wczesniejsze Finale juz nie siedzi w interesie , wiec Final umiera ;) A sony traci flagowe tytuly - Ace combat na X , Tekken 6 na X wyjdzie. DMC 4 sie pojawil na X ...... Takze , sony ssie palke w tej generacji i jest na 3 miejscu -a mialo pozamiatac rynek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że PSP przeżywa drugą młodość - wpadło kilka tytułów które nieco rozruszały platformę, część też jest zapowiedzianych no i w ciągu ostatniego miesiąca widziałem dość sporo osób z PSP czy to na mieście czy gdzieś po dworcach albo centrach handlowych. Mam wrażenie, że upowszechniło się coś ostatnimi czasy. Ale przeszedłem wszystkie tytuły, które chciałem przejść (i Crisis Core, o którym jak usłyszałem że będzie kupiłem PSP :) ), a jednak to na DS'a jest więcej (j)RPGów teraz i to mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dwojka ssala troche i nawet napisze , ze jako maniak tej gry , to ja sobie odpuscilem i skonczylem po paru miesiacach lezenia na polce.

Jedynka klasa , ma klimat i w ogole - wiekszy skill musi byc ;)

Jak bedzie , wez sobie wersje Black - ma poziom trudnosci Master Ninja :D

To samo słyszałem, ale jednak z pierwszym NG miałem styczność raz przez 10 minut, także dwójka była jakby moim pierwszym razem z tą serią. Jak dla mnie i tak była świetna, a Obliberation Technique po prostu mnie urzekło. Przymierzam się właśnie do Black, ale na pewno będzie mi brakowało OT. No i najpierw magisterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga szatańska myśl w mej głowie. Żeby sobie sprawić PS2 slim tą z wbudowanym zasilaczem.. jest okazja koleś z Wrocławia więc odbiór osobisty raczej na bank. Poza tym cena niewysoka imo, 200zł z grami. Tylko kwestia czy mi się chce do tego wracać :P Ale na dzień dzisiejszy to jedyna rozsądna stacjonarka dla mnie, biorąc pod uwagę że nie mam jeszcze LCD'ka (ale wypatrzyłem już samsunga 32" z mpeg-4 i stosunkowo niskim poborem mocy 70W i ogólnie dobrymi parametrami, kwestia obejrzenia go jutro na żywca). Cena znośna, 1.8kpln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie pod monitor 22" podpinał :D Wprawdzie nie ma drugiego wejścia i bym musiał bawić się w przepinanie, no i w końcu 1680x1050, ale mógłbym się pobawić. Może sobie coś sprawię, ale najpierw muszę kupić kartę graficzną do pieca i rozwiązać kilka innych bugów z nim :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest z Assasina i na koncu ta laska pytajaca czy wszystko ok :D

 

 

Konsole - gry , powrot do przeszlosci , ja sie chowalem na tym :

 

 

 

I jak widze ta dzisiejsza nedze dla casuali , to chetnie odkupie amige z tymi grami ;]

 

Gry ktore wymagaly skilla , pomyslenia , zrecznosci - szybkiej reakcji . Obecnie gry sa tak lamerskie ze w tym wyscigu przy grafice i w ktorej scigalce opony ladniej wygladaja zapomnieli o funie plynacym z grania. Zenua .... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z amigi to ja pamiętam najbardziej:

-

tej gry się bałem jak brat z kuzynem grali, a ja siedziałem obok i się wpatrywałem :P

-

- Barbarian

-

- Battle Isle 2

-

ta gra wymiatała :D lubiłem w to pogrywać ;]

-

świetna bijatyka zwierzętami :P pamiętam że były jakieś levele na moście, gdzie można było szybko skońćzyć walkę wywalając kogoś za most ;)

- [http://www.youtube.com/watch?v=iJB_1e-MlyY]Cannon Foddery[/url] - klasyk, kto miał Amigę i nie grał w tą grę niech się chowa :) (uwaga, film ma ponad 50 minut xd) Jaka ta gra była prosta - w większości polecenie misji brzmiało "kill all enemy" ewentualnie "destroy enemy buildings" :D

-

- Kolonizacja

-

-

- jedna z fajnych chodzonych w prawo nawalanek, potem w tą samą grę grałem też na pegazusie, zawsze z kumplami multi co-op (czytaj na dwa pady :P) wersja na pegaza miała rozbudowaną ścieżkę dźwiękową heheh

- Dune (uwaga film trwa 3 godziny :P)

-

- klasyk RPG ;]

-

-

- takie damskie mario hehe

-

- klasyk

- Ikari Warriors - taka contra ;)

- Incredible Hulk, tej gry też się bałem jak miałem pare latek ;]

-

- klasyk, kiedyś w Gamblerze pisali, że żeby przejść wszystkie części Ishara życia może zabraknąć :) (te odgłosy strzelające, które słychać w trakcie gry, to odgłosy stacji dysków amigi

-

- też imo klasyk

-

(3 godziny) - następny klasyk

-

- taka napierdzielanka, dość fajna, przed każdą pojedynczą walką był loading

-

- ta gra dopiero miażdżyła! :D Uwielbialem tłuc skinów, zomo i palaczy heheh. Prosta fabuła, fajne teksty typu "wąchaj", albo "nie będziesz szczał na mój chodnik" hahah, albo jazda maluchem po każdym levelu, to mój nr 1! :) i ta muzyka :wub:

-

- klasyk, nie zapomnę 10 zmian dyskietek przed wgraniem fatality i zostającej w ręce rączce dżojstika podczas ich wykonywania, ile to się dżojów na tym zmiażdzyło :D

-

kolejna polska giera na Amisię

-

-

- klasyk

- Prince of Persia - klasyk ;]

-

- walki dinozaurów

-

- z początku się tej gry bałem :D

-

- klasyk

-

:D

-

- klasyk, dłuugie godziny

-

-

- rozwalanie autka miażdżyło, plus ta ścieżka dźwiękowa ach ;] lubiłem Vegę zawsze

-

coś wspaniałego, jeszcze pamiętam jak się perswadowało w grze ;]

-

klasyk, potem grałem w to też na C64 ;] zakłady były dobre hehe

-

- miaaaażdży, drugi tytuł po Franko, zawsze się bałem po nocach z tych poschizowanych dźwięków w grze heheheh

-

klasyk ;]

-

 

 

Gier było o wieeele więcej, to są tylko te, których tytuły jak przeglądałem listy mi coś mówiły jeszcze i potrafiłem sobie fragmenty gry przypomnieć (pominąłem też sporo oczywistych tytułów pokroju boulder dasha czy arkanoida, galagi itd itd itd). Dzięki za poruszenie tematu, sobie powspominałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z amigi to ja pamiętam najbardziej:

- ...

- ...

... 123 pozycje gier podane przez Bolca...

:P

 

Chyba bardzo Ci się nudziło ;) Ja lepiej wspominam Atarusia, choć do koleżanki czasem chodziłem pociupać... na Amisi :P

 

Luck1985

Taaaaak Jo!Joe i Flashback, to było to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=7DUbtFj4Ki0...feature=related

 

Rubik o_O

 

O, a tu odcinek o sołlblejd, mojej ulubionej napierdzielance http://www.youtube.com/watch?v=l3z4WBRNNMI...feature=related

 

Rubikowi się nudziło/musieli mu dobrze zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności