Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Bresiu, wiadomo że do takich gier jak Tekken czy GoW zostanie pad, ale nie widzę przeszkód żeby do reszty zastosować te pałeczki. Myślę że będą one przeznaczone i dla casuali i dla bardziej ambitnych graczy i naprawdę wierzę w ten sprzęt.

 

Folii nie próbowałem, a coś daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bresiu, wiadomo że do takich gier jak Tekken czy GoW zostanie pad, ale nie widzę przeszkód żeby do reszty zastosować te pałeczki. Myślę że będą one przeznaczone i dla casuali i dla bardziej ambitnych graczy i naprawdę wierzę w ten sprzęt.

 

Folii nie próbowałem, a coś daje?

 

Ja dalej zostane przy swoim zdaniu. Zobaczymy jak bedzie...

 

Nie wiem jak z folia, trzeba wyprobowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie folie: hori, a potem zwykłą, nie były to folie antyrefleksyjne, toteż nie spełniały takowej funkcji. Nie wiem czy dostaniecie folię antyrefleksyjną do psp.

 

Ciekawy jestem czy mozna przyciac te od notebookow np: http://www.allegro.pl/item630309358_folia_...syjna_w_wa.html

 

 

Przed chwila przeczytalem ciekawy wywiad z Davidem Cage'em, tworca Heavy Rain, kilka jego odpowiedzi pozwole sobie tutaj zacytowac:

 

Czy uważasz, że branża idzie w dobrym kierunku?

 

Nie zawsze mam takie wrażenie. Kierujemy się w stronę gracza niedzielnego, co jest uzasadnione poprzez obecność rynku zbytu na ten rodzaj rozrywki. Ale uważam, że jest wiele do zrobienia w temacie interaktywności w grach. Interaktywność może być formą sztuki, nie tylko zabawą. Ale niestety Nintendo odnosi tak wielki sukces ze swoim sprzętem, że to właśnie ta firma będzie miała wpływ na branżę przez najbliższe lata. Szczerze mówiąc, nie uważam, aby to było dla niej dobre. Dlatego tak bardzo cieszę się, że są ludzie z Sony, którzy podejmują ryzyko współtworzenia gry, która jest tak głęboka i rozbudowana od strony artystycznej. W branży jest naprawdę mało firm, które podjęłyby takie ryzyko. Chwała im za to.

 

Co sądzisz o sterowaniu za pomocą ruchu? Widzimy mocny nacisk w tym kierunku - każda firma ma teraz swoje rozwiązanie. Czy planujesz wykorzystanie tego w swojej kolejnej grze?

 

Na pewno jest coś ciekawego w sterowaniu ruchem. Chociażby większe zanurzenie w świecie gry. Ale nie uważam, że wszystkie gry powinny wykorzystywać to rozwiązanie - w przypadku niektórych sprawdzi się to lepiej, w przypadku innych w ogóle. Nie jestem przekonany, aby wszyscy chcieli skakać na sofie przed telewizorem. Sam też lubię usiąść i bawić się dla czystego relaksu. Ale dla dzieciaków, żon, w przypadku niektórych gier sterowanie ruchem może być genialne.

 

Calosc tu: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6692...__wywiad_z.html

 

No i zgadzam sie z nim calkowicie, o to wlasnie mi chodzilo w poprzednich moich wypowiedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale niestety Nintendo odnosi tak wielki sukces ze swoim sprzętem, że to właśnie ta firma będzie miała wpływ na branżę przez najbliższe lata.

 

Tru. Wszyscy stękają na Wii, że drogie, że ****iane, ale nie da się ukryć, że te ich j-popierdółki robią furorę na całym świecie (tylko w mniejszym lub większym stopniu).

 

> Ale nie uważam, że wszystkie gry powinny wykorzystywać to rozwiązanie - w przypadku niektórych sprawdzi się to lepiej, w przypadku innych w ogóle.

 

Też prawda.

 

edit:

PanowIe, jeSli nie wierzycie, że rozdziewiczonO || już PSP 3k, to praGnę was zachEcić do powęszeNia dziś wieczorem po internecie. Nic więcej nie powiem, bo nie rozmawiamy tu o piractwie i proszę już tego tematu nie kontynuować ;) To jest 100% pewna informacja.

 

edit2: zainteresowani na gadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już nie moge. Jeszcze wczoraj wieczorem (po ciężkiej bitwie) streaming z kompa w mym pokoju działał, net nie. Dziś odpalam kompa i konsole a xpudlo nie widzi PieCa. Nici z muzyki i filmów. Kto mi to potrafi wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też mi sie wydaje, że jak już coś, to lepiej po prostu na kompie posłuchać/obejrzeć, ale cóż.. nie wiem, nie pomogę Ci :rolleyes:

 

PS: do połowy lipca postawiłem sobie za cel kupić PSP 3k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki że mi wygodniej odglądać ma TV filmy niż na kompie (kwestia jakości obrazu monitora SEMPRON).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejna, po Rolando podrobka na iphone [flOw]

 

rolando nie było podróbką, a to co widać na filmiku jest po prostu kopią 1:1 aka plagiatem (bo autor udostępnił kiedyś kod źródłowy)

 

... swoją drogą żałuję że się spóźniłem i jak próbowałem toto ściągnąć to już nie było dostępne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flOw to świetna giera, razem z echochrome to jedne z najlepszych gier na PSP (oczywiście kwestia gustu i jestem przygotowany na atak za to co napisałem, bo zaraz się masa ludzi odezwie, że GoW jest lepszy ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolando nie było podróbką, a to co widać na filmiku jest po prostu kopią 1:1 aka plagiatem (bo autor udostępnił kiedyś kod źródłowy)

 

... swoją drogą żałuję że się spóźniłem i jak próbowałem toto ściągnąć to już nie było dostępne :P

 

Rolando jest tak podobne do Loco Roco, ze IMO mozna mowic tu o podrobce, a wlasnie Aquatica plagiatem.

 

flOw to świetna giera, razem z echochrome to jedne z najlepszych gier na PSP (oczywiście kwestia gustu i jestem przygotowany na atak za to co napisałem, bo zaraz się masa ludzi odezwie, że GoW jest lepszy ^^).

 

Echochrome szybko mi sie znudzilo, ale flOw jest swietne. Wkretowa grafa. Dla mnie ta gra ma "glebie" jak malo ktora. Fajne analogie do ewolucji swiata i kierunkow rozwoju organizmow (rozne umiejetnosci). Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki że mi wygodniej odglądać ma TV filmy niż na kompie (kwestia jakości obrazu monitora SEMPRON).

A nie lepiej podłączyć kompa BEZPOŚREDNIO pod TV, niż pośrednio przez Xa, który w kwestii np. napisów ssie i połyka? No chyba że masz jakiś TV, do kótrego się nie da (niektóre nie łapią rozdzielczości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zamierzam wrzuć do X360 dysk twardy ( mam wersję arcade ). W sieci oraz w chipie 09/09/2009 znalazłem instrukcję jak taki dysk zrobić i zamontować samemu.

Mam tylko jedno pytanie, wszędzie jest napisane, że użyli dysku WD model 1200BEVES, w sklepach internetowych znalazłem tylko wersję 1600BEVES, będzie się ona nadawać? Xbox nie będzie sprawiał problemów z większym dyskiem? ( będzie wykrywał poprawnie 120GB ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz na myśli RODa? Dziś wysłałem info do serwisu o padniętym napędzie w moim xpudle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Warszawskim Xbox Night. I zwyciężyłem. ;)

Stałem się posiadaczem: Forza Motorsport 3, czapki Halo 3:ODST, Karty pamięci o pojemości 512MB z Wormsami na pokładzie, zeszytu Xbox i dwóch długopisów z logiem Xbox. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności