Skocz do zawartości

MŚ w piłce nożnej Qatar 2022


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, micbud napisał(a):

brzydko wychodzić z grupy.

Wyszliśmycz grupy tak brzydko jak tylko się brzydko dało i co dalej, jaka wizja rozwoju i poprawy stylu bo ja jej nie widzę. Każdy mecz reprezentacji po Nawałce to obawa o wynik z "tuzami" jak np Albania czy Austria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 897
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obawa "kibiców". Bo kibice się niczego nie obawiają. Poza tym kto powiedział, że kibice, piłkarze i trener chcą przegrywania w ładnym stylu? Garstka tzw. "kibiców" i zagranicznych mediów na szczęście nie jest w tej kwestii wyznacznikiem, mimo, że bardzo by chciała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, micbud napisał(a):

Obawa "kibiców". Bo kibice się niczego nie obawiają

Morawiecki 2.0 ? 🤭🤔🤣 Zero jedynkowe podejście do tematu niewiele do niego wnosi, czyli ładny sty = porażki, brzydki a wręcz pokraczny = wyjście z grupy po historycznym sukcesie i zwycięstwie z Arabią 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński 3.0? mexican-laugh-laugh.gif

 

póki co, tylko takie podejście w PL w kwestii piłki nożnej się sprawdza. Ale dalej bujaj w obłokach i myśl, że Polska to nowa Brazylia, tylko trener nie ten. To jest dopiero podejście zerojedynkowe :DDDD😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, micbud napisał(a):

Kaczyński 3.0? mexican-laugh-laugh.gif

 

póki co, tylko takie podejście w PL w kwestii piłki nożnej się sprawdza. Ale dalej bujaj w obłokach i myśl, że Polska to nowa Brazylia, tylko trener nie ten. To jest dopiero podejście zerojedynkowe :DDDD😂

Czyli jedyne wyjście Twoim zdaniem to laging a skoro tak to może zgłoś się na trenera / selekcjonera 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne wyjście Twoim zdaniem to ciągłe zmiany trenerów na kolejnych bez pomysłu i klepanie w kółko tego samego, byle w ładnym stylu. To skoro tak, to zgłoś się na prezesa pzpn, bo na forum się marnujesz.

 

tom-cruise-scientology.gif

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, micbud napisał(a):

Czyli jedyne wyjście Twoim zdaniem to ciągłe zmiany trenerów na kolejnych bez pomysłu i klepanie w kółko tego samego. To skoro tak, to zgłoś się na prezesa pzpn, bo na forum się marnujesz.

 

tom-cruise-scientology.gif

Przemyślę propozycję i jak rozumiem mam Twój głos😁 Ten facet zwany też Czesio 711 nogdy nie powinien (jak i Brzęczek) dostać takiej funkcji , a więc tak moim skromnum zdaniem zmiana musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, jakby nie wyszedł z grupy i np. nie wyeliminował Meksyku, który chyba z 40 lat nie miał problemu z wyjściem z grupy, to z pewnością wszyscy tzw."kibice" pialiby z zachwytu, bo znów się coś Polsce nie udało. A tak jest jak jest. Miejmy nadzieję, że w kolejnych rozgrywkach znów mu się nie uda i będzie jęk "kibiców" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, micbud napisał(a):

, że w kolejnych rozgrywkach znów mu się nie uda i będzie jęk "kibiców" :D

Myślę żemu na bank się nie uda bo poleci aż huknie, tylko to dopiero po Świętach aby nie płakał przy stole wigilijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, micbud napisał(a):

czyli jest nadzieja na kolejne wyjście z grupy, skoro mu się znów tak nie uda. Może tym razem nie trafimy pod rząd na dwa najlepsze zespoły na świecie i zajdziemy dalej.

Wystarczyło strzelić karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Wyszliśmycz grupy tak brzydko jak tylko się brzydko dało i co dalej, jaka wizja rozwoju i poprawy stylu bo ja jej nie widzę. Każdy mecz reprezentacji po Nawałce to obawa o wynik z "tuzami" jak np Albania czy Austria.

Nie zapominaj, że naszym kosztem Szwecja nie pojechała na mundial, a oni z reguły wychodzili z grupy na mundialu.

Do tego Czesio miał całkiem dobre wyniki w Lidze Narodów i to z mocnymi reprezentacjami, dzięki czemu mamy banalną grupę eliminacyjną na kolejnym Euro. Akurat ten trener potrafi grać z mocnymi ekipami i z reguły wykładał się właśnie na słabszych.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artorias napisał(a):

Nie zapominaj, że naszym kosztem Szwecja nie pojechała na mundial

Nie zapominaj że powinniśmy grać z Rosją i zapewne by nas w ogóle nie było na Mundialu.

 

2 minuty temu, Artorias napisał(a):

Do tego Czesio miał całkiem dobre wyniki w Lidze Narodów

Które to te dobre wyniki z mocnymi drużynami w LN , szóstka ze schyłkową Belgią czy mówisz o tym fartownym remisie z pomarańczowymi? 🤔

 

Jeśli wam się na to dobrze patrzy to ok, ja nie odmawiam wam tej "przyjemności" w końcu każdemu może się podobać coś innego :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Które to te dobre wyniki z mocnymi drużynami w LN , szóstka ze schyłkową Belgią czy mówisz o tym fartownym remisie z pomarańczowymi? 🤔

Chodziło o Holandię, a czy fartowny, to inna sprawa. Holendrzy są mega mocni i na papierze nie mamy do nich podjazdu.

5 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Jeśli wam się na to dobrze patrzy to ok, ja nie odmawiam wam tej "przyjemności" w końcu każdemu może się podobać coś innego :)

A czy ktoś tu napisał, że się dobrze patrzy? Ja bardziej niż do taktyki mam pretensje do naszych zawodników, bo w meczu z Argentyną mieli problem, żeby wymienić 2 podania między sobą. Były też problemy z przyjęciem piłki, w zasadzie ze wszystkim, ale to akurat nie była wina trenera. Dorzuć do tego słaby mundial Lewego na którego wszyscy liczyli i mamy to co mamy.

Na Chorwację i Maroko też mi się źle patrzyło, bo taktyka, zwłaszcza Chorwacji była trudna do oglądania, a wyjechali z brązem. Różnica taka, że oni piłkarsko pokazali dużo wyższy poziom i byli bardziej zagrani.

Edytowane przez Artorias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować. Cały sztab trenerski oprócz stylu pogrążyła afera premiowa. 

Ta kadra zasługuje na dobrego trenera, ze światowej topki. Niestety PZPN woli zatrudniać amatorów typu Sousa, Czesio. Dzięki temu więcej kasy zostaje im w kieszeni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować. Cały sztab trenerski oprócz stylu pogrążyła afera premiowa. 

To prawda. Afera premiowa spowodowała też konflikty wewnętrze pomiędzy piłkarzami a trenerem, a nawet pomiędzy samymi piłkarzami, bo jedni chcieli ją zależnie od minut na boisku, inni nie. 

Zakładając nawet dobrą taktykę, to przy takim burdelu wewnętrznym trudno oczekiwać dobrej gry od piłkarzy. Czesiu się też nie popisał w tej sytuacji i jest współodpowiedzialny za ten chaos. Ta reprezentacja nie ma autorytetu na ławce trenerskiej i pytanie czy jakikolwiek autorytet będzie chciał taką reprezentację przejąć. Szczerze? Wątpię. Trzeba liczyć na talent z własnego podwórka. Największą szanse na tem moment według mnie miałby Papszun, bo to co zrobił z Rakowem jest niebywałe, ale pewnie prezes x-komu, go tak łatwo nie wypuści, zwłaszcza że drużna robi z roku na rok wyraźne postępy i już w naszej ekstraklasie odjechali wszystkim.

 

Zastanawiałem się kto będzie dzisiaj komentował finał i jednak Szpaku :D

No i kolejna sprawa, czy Messi nie zgaśnie w najważniejszym meczu, bo już mu się nie raz zdarzało. Oj będzie ciekawie.

Edytowane przez Artorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak patrząc na mecz, to Ameryka Południowa ma najlepszy styl piłki nożnej, a może bardziej waleczny. 

Europa, to taka piłka ułożona dla kasy...

@Palpatineobstawiłeś meczyk ? ✌️😁

Edytowane przez mrbudyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grają Argentyńczycy, nie spodziewałem się że aż tak zdominują Francuzów, ci nawet nie pierdnęli póki co i dwie bramki bagażu do przerwy. Jakość na pewno mają żeby się odkuć ale szczerze to póki co nic na to nie wskazuje - ten któremu zarzucano "spuszczanie głowy" dzisiaj dzielnie prowadzi Argentynę po tytuł, za to Kylian nieobecny na boisku. Ciekawe czy jeszcze będą emocje w tym meczu czy Argentyna dobije Francję? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności