Skocz do zawartości
  • 1

Otwarte słuchawki - odpowiednik sivga robin


Neckol

Pytanie

Hej

Szukam otwartych słuchawek, które będą odpowiednikiem sivga robin. Naturalne/ocieplone granie z przyjemnym dołem.

Co do muzyki, to elektronika (w tym trance), muzyka filmowa, rock, metal. Lubię też posłuchać wersji akustycznych z ciepłym brzmieniem gitary :)

Skoro tak mi pasują robinki, to dlaczego chcę coś otwartego? Chcę więcej powietrza, przestrzeni. No i dziewczyna mnie bije, bo jej nie słyszę jak coś ode mnie chce :D

Źródło: Aune x1s Pro (z czasem mogę coś dokupić)

Budżet 900 pln (było ciut więcej, ale wiadomo jak to w życiu bywa :D ). Mogą być używki. Ewentualnie mogę 100 naciągnąć budżet.

 

Przez chwilę myślałem o audioquest nighthawk carbon (tak, wiem, są półotwarte :P ), ale zawieszenie na gumkach nie przeraża i nie wzbudza we mnie ani trochę zaufania. Guma się szybko degraduje. :( 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 1.12.2022 o 08:58, Inszy napisał(a):

To dorzuć jeszcze OneOdio Monitor 80, które nowe kosztują 350 zł, a do 1000, to dla mnie jedne z ciekawszych otwartych.

Testuję i po pierwszych minutach nie ma zauroczenia co nie wróży dobrze ;) Ale za 350zł to dla kogoś mniej wymagającego to bardzo dobra propozycja. Śmieje mi się micha, całkiem poprawne brzmienie, chyba muszę je wygrzać. 

Edytowane przez LukaszS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 10.12.2022 o 02:54, Inszy napisał(a):

No właśnie w tym rzecz, że całkiem poprawne 😉

Jak by je porównywać z innymi to brakuje im sceny, brakuje detali, grają trochę taniej ale jak się je włoży i słucha muzyki to jest po chwili zapomina się się o tych niedociągnięciach i jest przyjemnie, fun :) Chyba pierwszy raz polecane słuchawki na forum podeszły moim gustom 😂 to co mi jeszcze polecisz? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, marek_m napisał(a):

 

Zdecydowanie, ewentualnie kupować z opcją zwrotu.

Jakbym kupił z outletu ze zwrotu to tak. Nie chcę kupować nowych zakładając że pewnie wrócę je. Może uda się osłuchać w jakimś salonie choć to nie to samo co w zaciszu domowym na swoim sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 12.12.2022 o 11:48, LukaszS napisał(a):

Jakbym kupił z outletu ze zwrotu to tak. Nie chcę kupować nowych zakładając że pewnie wrócę je. Może uda się osłuchać w jakimś salonie choć to nie to samo co w zaciszu domowym na swoim sprzęcie.

Polecam bardzo, ale koniecznie z innym kablem. Stockowy brzmi fatalnie i przenosi szumy przy ocieraniu o ubranie. Tragedia. 

Chciałem nawet je już sprzedać, ale przyszedł kabelek i wszystkie problemy ustąpiły. 

W cenie do 2tys są super.  Szczególnie muzyka filmowa brzmi w nich super. Słucham ich często przed snem i doskonale się sprawdzają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 12.12.2022 o 11:48, LukaszS napisał(a):

Jakbym kupił z outletu ze zwrotu to tak. Nie chcę kupować nowych zakładając że pewnie wrócę je. Może uda się osłuchać w jakimś salonie choć to nie to samo co w zaciszu domowym na swoim sprzęcie.

Przecież masz do tego prawo jako kupujący i nie musisz się z tego tłumaczyć. Znajomy co dwa tygodnie zmienia w ten sposób słuchawki (żartuje :D)

 

tutaj masz dobrą ofertę; https://artaudio.pl/pl/p/Fostex-TH610-ART-AUDIO-Niepolomice/403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności