Skocz do zawartości

odtwarzacz audio do 2k


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć nadszedł czas na wymianę mojego a35 więc szukam dapa, który głównie będzie używany do tidala(choć nie wymagam żeby był) i lokalnych plików flac/dsd. Dobrze by było jakby posiadał usb c i jakąś sensowną baterię i oczywiście może być to używka. Na koniec dodam że chciałbym by był mały i zgrabny oraz nie przypomniał telefonu. Osobiście w oko mi wpadł Cayin n3pro oraz 

 ASTELL&KERN A&NORMA SR25. Jeżeli taka informacja jest potrzebna to posiadam link2 oraz topping nx1s a główne słuchawki to koss ksc75,porta pro i tanchijm ola...

Edytowane przez alsian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cayinie i Astellu jest w ogóle możliwość zainstalowania Tidala? Nie ma tam przecież Androida. 

 

Poczekaj może na HiBy R5 Gen 2, na Audeos masz preorder za 2099 zł. Demon prędkości to nie będzie jeśli chodzi o obsługę Tidala, ale w tej cenie chyba nic lepszego nie znajdziesz pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cayin N3 Pro albo jakaś używka z iBasso pokroju DX220. Cayin ma kilka trybów dźwięku i ogólnie jest git, dx220 gra lepiej ale bateria jest taka sobie i jest większy. Kwestia co cenisz wyżej, ale jeżeli dźwięk to focus nr1, to iBasso

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rev napisał:

Cayin ma kilka trybów dźwięku i ogólnie jest git

Zdecydowanie. Kupiłem go już prawie rok temu, a dalej jestem oczarowany tym DAPem. Nie tylko bardzo przyjemne muzykalne brzmienie, ale jest to też świetny transporter cyfrowy. Można wrzucić do niego kartę microSD z naszą biblioteką i podpiąć go wyjściem liniowym do wzmacniacza, a muzyką sterować zdalnie z telefonu, jak pilotem. Cała reszta dzieje się już lokalnie, bez straty jakości. Oczywiście głównym aktorem są i tak lampki i te tryby, pomiędzy którymi możemy się przełączać, a 2x AK4993 w dual mono, to wisienka na torcie. W tych pieniądzach dostajemy prawdziwy kombajn i moim zdaniem killera, a design i to zielone etui, to miód malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Artorias napisał:

Zdecydowanie. Kupiłem go już prawie rok temu, a dalej jestem oczarowany tym DAPem. Nie tylko bardzo przyjemne muzykalne brzmienie, ale jest to też świetny transporter cyfrowy. Można wrzucić do niego kartę microSD z naszą biblioteką i podpiąć go wyjściem liniowym do wzmacniacza, a muzyką sterować zdalnie z telefonu, jak pilotem. Cała reszta dzieje się już lokalnie, bez straty jakości. Oczywiście głównym aktorem są i tak lampki i te tryby, pomiędzy którymi możemy się przełączać, a 2x AK4993 w dual mono, to wisienka na torcie. W tych pieniądzach dostajemy prawdziwy kombajn i moim zdaniem killera, a design i to zielone etui, to miód malina.


Pełna zgoda, to co ten DAP kosztuje to jest naprawdę super deal, no i ten form factor to wygryw 100%. Mały, poręczny, dobrze trzyma na baterii. Mój już ma półtora roku i dalej lubię i używam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności