Skocz do zawartości

Zdjęcia Stacjonarnych Zestawów Audio


lobuz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od pewnego czasu HE6 słucham w takiej konfiguracji : Gustard A20h + HiFiMan EF-6 lub z samego Gustarda, który bardzo dobrze sobie z nimi radzi w pojedynkę :) 

DSC_0028.JPGDSC_0033.JPG

 

Gustard to chyba mój najlepszy audio zakup zaraz po HE6 jaki dokonałem na naszym bazarku :) Obłędny stosunek ceny do jakości brzmienia 😵 Korzystając z okazji pozdrawiam poprzedniego właściciela 🙋‍♂️

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw mnie jeżeli mylę osoby :) Wczesniej zdaje się miałeś iCana... Jaka różnica na plus względem poprzedniego systemu ? 

 

Gratki oczywiście!

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Popraw mnie jeżeli mylę osoby :) Wczesniej zdaje się miałeś iCana... Jaka poprawa na plus względem poprzedniego systemu ? 

 

Gratki oczywiście!

Dziękuję. Dobrze pamiętasz :) iCan Pro na razie leży i czeka spakowany na nowego właściciela bo pod mój gust EF-6 wypada ciut lepiej. Fang Bian dobrze wiedział co robi wypuszczając EF-6 razem z HE-6. Synergia jeżeli chodzi o wzmak do tych słuchawek jest w moim odczuciu nie do pobicia. Słuchając tego zestawu po prostu wszystko jest na swoim miejscu i gra tak jak powinno. Rozmach, wielki dźwięk jak z iCan Pro ale do tego większe dociążenie, spójność i deko cieplejszy. iCan Pro stosuje większą separację i odległości między składowymi sceny.

 

Co do Gustarda to bazuje na podwójnym AKM AK4497EQ czyli flagowych chipach sprzed ładnych paru lat. Jest gładko, szczegółowo, z dużą sceną i dużo muzykalnego, radosnego ciepełka. Bardzo dobre zejście basu i dodatkowo od siebie dociąża więc jak na moje potrzeby kombo kompletne i uniwersalne pod wszystkie słuchawki których używam. Shanling H7 na AK4499EX ma jeszcze trochę większą scenę, lepszą separację i precyzję ale jest chłodniejszy, "poważniejszy" i tym samym mniej rozrywkowy.

Edytowane przez x86
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

Słuchawki

Gratuluje kolekcji,na prawdę robi wrażenie.

Jest w czym wybierać i zapewne, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.🤩🤩🤩.

6 godzin temu, Tytus1988 napisał(a):

I pozostając w temacie wątku zestawów stacjonarnych... poddany ostatnio "jesiennym czyszczeniom" tor cyfrowy, tj. od prawej strony Copland DAC215-> ASL Twin Head mk1 -> Cayin A50T -> iFi Audio Pro iESL🎶

Cała śmietanka, a Cayin A 50T, to mój ulubieniec.🙂

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

Piękny zestaw Przemku

Nazbierała się niezła kolekcją, a u mnie bida panie, tylko dwie pary dużych słuchawek i dwie iemów.😁

A bywało tak.

 

20190707_120721 (Copy).jpg

20190726_155402 (Copy).jpg

20191119_194728 (Copy).jpg

Edytowane przez pablo650
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem było jeszcze grubiej.

20200829_135617 (Copy).jpg

IMG_20210121_194024 (Copy).jpg

IMG_20210503_201524 (Copy).jpg

 

A teraz jest już spokojniej, inaczej, ale dźwiękowo lepiej.

Na blacie jest luźniej i co nieco pod blatem. A Matrix już też poszedł w dobre ręce.🙂

 

IMG_20220912_160946_392 (Copy).jpg

IMG_20220826_165319_227 (Copy).jpg

 

Pod Blatem.

 

IMG_20210522_151157 (Copy).jpg

IMG_20210522_151410 (Copy).jpg

Edytowane przez pablo650
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Tytus1988

Fajne były te Dynusie Focusy 140, ale żona prosiła abym znalazł coś mniejszego i czarnego, znalazłem ale chyba przesadziłem z wielkością w druga stronę.

 

IMG_20210831_182448 (Copy).jpg

Edytowane przez pablo650
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio dość często wpinam słuchawki do dziurki mojego JVC AX-F1. To niby element mini wieży, ale JVC bardzo mocno się do niej przyłożyło - szczególnie do wzmacniacza, który działa w klasie A i rozgrzewa zimową atmosferę nie tylko obwodami, ale i naprawdę dobrym dźwiękiem.

Z czasem dojrzewam do myśli o pozbyciu się mojego Questyle. Jego ubarwione granie ma nieodparty urok, ale znajdowało to lepsze zastosowanie do korygowania potrzebujących tego (w moim odczuciu) słuchawek. Obecnie właściwie wszystkie posiadane przeze mnie nauszniki strojone są tak jak lubię, więc zacząłem doceniać liniowość i neutralność sekcji wzmacniającej. Czym go zastąpię jeszcze nie wiem, to nie będzie łatwy wybór.

Zdjęcie przedstawia jakąś trzecią część mojego audio, niestety całości nie mam jak zrobić zdjęcia - z różnych powodów. Mogę powiedzieć, że JVC napędza też kolumny Dali Concept 1, które stoją na biurku i sprawdzają się świetnie w bliskim i dalszym polu. Kiedy chcę większego odsłuchu, w ruch idzie mój Marantz i podpięte doń Jamo C93.

 

obraz.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności