Jump to content

Fanklub Lake People (Violectric, Niimbus)

Recommended Posts

Widać skopali sterowanie, albo te przełączniki/styczniki nie są najlepszej jakości i kilkukrotne szybkie podłączenie rozłączenie poprawia styk, ale to dość dziwne. O ile dobrze pamiętam tam jest 256 kroków więc przejechanie od zera na max powoduje kilkukrotne załączenie i rozłączenie większości z nich, ciekawe czy zawsze idą po kolei czy przeskakują, były chyba rewizje układu sterowania.

W dniu 8.10.2023 o 18:56, saudio napisał(a):

Daje radę tym bardziej, że ma ustawiany gain na wyjściu PRE, można sobie ustawić tak że będzie podobna głośność na słuchawkach i PRE. Tylko trzeba brać pod uwagę że nie podbarwia.

Jako, że nie potrafię znaleźć do tego sprzętu instrukcji w sieci to:

Czy można tam przypadkiem zafiksować wyjścia XLR, z tyłu na końcówkę klikając w jakiś guziczek?

Nie chciał bym by mi dzieci coś tam poklikały i potem nieświadomy odpalił bym audio wieczorem na pełnej...

W dniu 27.01.2024 o 14:52, saudio napisał(a):

Widać skopali sterowanie, albo te przełączniki/styczniki nie są najlepszej jakości i kilkukrotne szybkie podłączenie rozłączenie poprawia styk, ale to dość dziwne. O ile dobrze pamiętam tam jest 256 kroków więc przejechanie od zera na max powoduje kilkukrotne załączenie i rozłączenie większości z nich, ciekawe czy zawsze idą po kolei czy przeskakują, były chyba rewizje układu sterowania.

Już od dwóch tygodni wyraźnie zmalały zakłócenia podczas regulacji głośności, skoków głośności już w ogóle nie mam. Ciągle mam wrażenie że sam Niimbus gra lepiej. Uważam że do wersji PRO mogli dać złotego alpsa albo khozmo a nie tak wydziwiać. 

Edited by vonBaron

22 minuty temu, vonBaron napisał(a):

Już od dwóch tygodni wyraźnie zmalały zakłócenia podczas regulacji głośności, skoków głośności już w ogóle nie mam. Ciągle mam wrażenie że sam Niimbus gra lepiej. Uważam że do wersji PRO mogli dać złotego alpsa albo khozmo a nie tak wydziwiać. 

Mi się wydaje, że to sterowanie raczej nie styczniki nie po takim czasie, może nowy FW trzeba wgrać, albo potek sterujący coś powoduje, bo z tego co pamiętam, drabinka jest sterowana z potka i to co on podaje przekładane jest na ustawienie drabinki i jak pokręciłeś gałką to się potek przeczyścił, trochę to dziwnie wymyślili.

Edited by saudio