Skocz do zawartości

Fanklub Lake People (Violectric, Niimbus)


Rekomendowane odpowiedzi

Widać skopali sterowanie, albo te przełączniki/styczniki nie są najlepszej jakości i kilkukrotne szybkie podłączenie rozłączenie poprawia styk, ale to dość dziwne. O ile dobrze pamiętam tam jest 256 kroków więc przejechanie od zera na max powoduje kilkukrotne załączenie i rozłączenie większości z nich, ciekawe czy zawsze idą po kolei czy przeskakują, były chyba rewizje układu sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 18:56, saudio napisał(a):

Daje radę tym bardziej, że ma ustawiany gain na wyjściu PRE, można sobie ustawić tak że będzie podobna głośność na słuchawkach i PRE. Tylko trzeba brać pod uwagę że nie podbarwia.

 

Jako, że nie potrafię znaleźć do tego sprzętu instrukcji w sieci to:

Czy można tam przypadkiem zafiksować wyjścia XLR, z tyłu na końcówkę klikając w jakiś guziczek?

Nie chciał bym by mi dzieci coś tam poklikały i potem nieświadomy odpalił bym audio wieczorem na pełnej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2024 o 14:52, saudio napisał(a):

Widać skopali sterowanie, albo te przełączniki/styczniki nie są najlepszej jakości i kilkukrotne szybkie podłączenie rozłączenie poprawia styk, ale to dość dziwne. O ile dobrze pamiętam tam jest 256 kroków więc przejechanie od zera na max powoduje kilkukrotne załączenie i rozłączenie większości z nich, ciekawe czy zawsze idą po kolei czy przeskakują, były chyba rewizje układu sterowania.

Już od dwóch tygodni wyraźnie zmalały zakłócenia podczas regulacji głośności, skoków głośności już w ogóle nie mam. Ciągle mam wrażenie że sam Niimbus gra lepiej. Uważam że do wersji PRO mogli dać złotego alpsa albo khozmo a nie tak wydziwiać. 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vonBaron napisał(a):

Już od dwóch tygodni wyraźnie zmalały zakłócenia podczas regulacji głośności, skoków głośności już w ogóle nie mam. Ciągle mam wrażenie że sam Niimbus gra lepiej. Uważam że do wersji PRO mogli dać złotego alpsa albo khozmo a nie tak wydziwiać. 

Mi się wydaje, że to sterowanie raczej nie styczniki nie po takim czasie, może nowy FW trzeba wgrać, albo potek sterujący coś powoduje, bo z tego co pamiętam, drabinka jest sterowana z potka i to co on podaje przekładane jest na ustawienie drabinki i jak pokręciłeś gałką to się potek przeczyścił, trochę to dziwnie wymyślili.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności