Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

DAC do ATH M40x do 400zł

Wazzupek

Recommended Posts

Cześć,

Od miesiąca mam słuchawki ATH M40x i jestem z nich bardzo zadowolony, jednak zastanawiam się, czy dałoby się jeszcze coś z nich wyciągnąć, dlatego pomyślalem nad kupnem DACa, gdyż słuchawek używam z laptopem. Zastanawiam się na ile ta inwestycja ma sens, a jeśli ma to w jaki sprzęt zainwestować?

Zależałoby mi na dość ciepłym brzmieniu, bassie który miałby przyjemnego kopa i wyraźnej reszcie pasm.

Zastanawiałem się nad Prodigy Cube BE, ze względu na sporą popularność i dużą ilość wyjść (mógłbym od razu podłączyć głośniki niezbyt wysokich lotów), ale niepokoją mnie opinie, że dźwięk jest dosyć metaliczny, a nie chcę od razu po zakupie rozbierać sprzętu i czegoś w nim wymieniać. 

Czy Cube byłby dobrym wyborem? Znajdę coś sensowniejszego w tej cenie? A może nie ma sensu się w ogóle bawić w zakup czegokolwiek?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

15 godzin temu, Play napisał:

no jak ma być ciepło, to by pasował Dragonfly Black. Tylko byś musiał odłączać słuchawki i podłączać głośniki za każdym razem.

Ciągłe przepinanie mogłoby być upierdliwe, bo przy okazji i tego problemu chciałem się pozbyć.

A sama inwestycja w DACa w ogóle ma sens?

Wydaje mi się, że słuchawki i tak już grają bardzo fajnie, choć zauważyłem, że gdy podłączę słuchawki do telefonu (Huawei Mate 20 Lite) dźwięk robi się żywszy i góry zdecydowanie zyskują, co każe mi myśleć, że może jednak z laptopa nie da się wyciągnąć tak przyjemnego sygnału.

Edited by Wazzupek