Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Bokka - Don't Kiss And Tell

 

Ambitny miks rocka, elektroniki i jazzu. Muszę sięgnąć po poprzednią płytę, która jest w zupełnie w innych klimatach.

 

http://m.onet.pl/rozrywka/muzyka/alternatywa,8tchqt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zakupy to kabelek z miedzi srebrzonej od kolegi Szymona (brewamator) z żółtym oplotem na moje życzenie oraz jużwczesniej kupione od FeXa VE Monk.

 

Kabelek podobno ma silne związki materiałowe z kol. Perulem ;) . Zdjęcie z działu DIY zrobił brewamator.

kabelek.jpg

20151028113651_Ve monk.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje skromne zakupy to kabelek z miedzi srebrzonej od kolegi Szymona (brewamator) z żółtym oplotem na moje życzenie oraz jużwczesniej kupione od FeXa VE Monk.

 

Kabelek podobno ma silne związki materiałowe z kol. Perulem ;) . Zdjęcie z działu DIY zrobił brewamator.

 

Kabelek na Van Dammie czy posrebrzonym 6N occ ? Też zleciłem zrobienie podobnego do swoich PM-3. Jak wrażenia, różnica względem stockowego znacząca, słyszalnie dodaje góry ?

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tajemnica Perula. Wydaje mi się, że na zestawie T4G i B1 (gain high) jest trochę więcej góry i otwarcia. Jakby "zaostrzenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie mdli od tych MONK ale dzisiaj dotarły i do mnie <_< Tak sobie łeb w łeb z RE-400 podłączone do Fijo E07k porównuję to VE stoją po cieplejszej i ciemniejszej stronie grania z lekkim kocykiem, góra spokojniejsza,mają lepszy wykop na basie ale trochę gorszą fakturę . Perkusja ma większą energię, całościowo grają z większym życiem, dźwiękiem potężniejszym i czego się nie spodziewałem bliższym głowy wokale wdzierają się do środka a już hifimany grały blisko. Jak na takie kmioty to serwują sporo detali. Mogą się podobać. Jak po kilku minutach założyć RE-400 to "wydają się" być chude i bez życia. Począwszy jednak od dołu poprzez średnice kończąc na górze to RE-400 jakościową mają lepsze wszystkie pasma. Czuć różnicę ale i cenę.

No ale porównując ze słuchawkami dołączanymi do galaxy S6/Edge to o wiele wiele lepiej MONK wypadają.

Gdyby wszędzie panował taki stosunek ceny do oferowanego dźwięku to flagowce kosztowałyby 300 stówki.

No i ten kabel hehe nieźle pojechali wygląda jak z solidnych muszli aż mi nie pasuje :D .

Hype uzasadniony.

Edytowane przez Yamdit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do słuchawek, które mimo konstrukcji sprawiły mi ogrom radości i rozrywki podczas słuchania.. Tym razem w odświeżonej edycji z nowymi padami..

 

s-l300.jpg

 

i do posłuchania.. Chyba, że będą rewelacyjne to i kupienia

 

m9b-opakowanie1.jpg?w=1180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do słuchawek, które mimo konstrukcji sprawiły mi ogrom radości i rozrywki podczas słuchania.. Tym razem w odświeżonej edycji z nowymi padami..

 

s-l300.jpg

 

i do posłuchania.. Chyba, że będą rewelacyjne to i kupienia

 

m9b-opakowanie1.jpg?w=1180

Te większe wygladaja jak Ausdom M05 którymi się bawie od jakiegoś tygodnia - OK ale bez cudow. Jakie mialy pady wcześniej?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Dawindyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności