Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

V-jays II no nie mogłem się oprzeć :rolleyes:

 

Toż to to samo co v-Jays v1 tylko, że brzydsze :D

 

Wiem, że to samo, ale nie mogłem się oprzeć V-kom. Zobaczę na żywo to ocenię wygląd. Choć ogólnie mi odpowiada. v1 mogła wdawać się ładniejsza co dla niektórych, ale ostatecznie nie lubię jak mi się coś błyszczy na głowie. ;) i zdecydowałem się na V2 Podoba mi się natomiast to że są takie małe i śprytne :lol: i to ma dla mnie największe znaczenie. Czytałem ich opisy i większość jest zadowolona z dźwięku. Kupiłem nówki za 20zł drożej niż Arthass w komisie używane sprzedaje :P

Przedtem w recenzjach pisali że jakby kosztowały mniej niż 200zł to byłby hit i teraz tyle kosztują więc myślę że z value będę zadowolony. Kupiłem wcześniej kossy będą do biegania, a kiedy ćwiczę słucham główie electro więc przyda się basik a na wszystko inne po domu i na spacery Vki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić od znajomego k420, nawet mu zapłaciłem ale okazało się że zostały mu ukradzione... no ale nie ma tego złego bo jak się okazuje V-jaysy były mi pisane. :D

 

Fajnie jakbyś zrobił jakieś dokładniejsze porównanie do K420 i czy w ogóle są porównywalne czy w ogóle inna liga ;).

 

na razie to ja sobie słucham e11 (ten zodiaca ;) ) z ZX700 i touchem album zespołu naszego kolegi z forum Light Corporation czy jakoś tak. Brzmi to świetnie :)

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 winyli niemieckich w tym jeden polski: Jacek Skubikowski - jedyny hotel w mieście

 

36 winyli? Chyba fortunę dałeś.

 

dokładnie to 16zł

 

No to gratulacje. :) Chyba, że to na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tytuły mało ciekawe jak chcesz to po przesłuchaniu mogę Ci kilka wysłać, za cenę przesyłki!

 

i żeby nie robić Ot to Debut III niedługo się u mnie zjawi.

Edytowane przez Radek229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu zakupiłem 20 winyli fabrycznie nowych(zapakowane fabrycznie) Deutsche Grammophon po 40zł za sztukę z klasyką: Beethoven 7,6,5,3,9 symfonie, Sonaty, Chóry, Chopin Etiudy i różne koncerty, kilka Meisterstucków Karajana Jeden dzień walne foto całej mojej kolekcji winyli jak już kupie brakujące 3 do kolekcji.

 

A tak w ramach tematu:

 

kupiłem ostatnio Shure SE425CL - super zakup!!

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwiedziłem dziś sanocki sklepik muzyczny "Sonic" i znalazłem płytę, której szukam od dawna... Płytę, której nakład wyczerpał się i nic nie wskazuje na to ,że ukaże się reedycja tego krążka. W zasadzie już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek ją dorwę po "normalnych" cenach (na necie juz do 150zł podchodził ten krążek na licytacji)... Mowa tu o drugim krążku Kalibra 44 - W 63 minuty dookoła świata. Ha! W Sonicu udało mi się ją wyrwać za nieco ponad 30zł!! kurcze... po raz pierwszy doceniłem to,że nasze społeczeństwo nie kupuje płyt!

 

Sprawdzajcie zalegające na półkach małych sklepików płyty CD... naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odwiedziłem dziś sanocki sklepik muzyczny "Sonic" i znalazłem płytę, której szukam od dawna... Płytę, której nakład wyczerpał się i nic nie wskazuje na to ,że ukaże się reedycja tego krążka. W zasadzie już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek ją dorwę po "normalnych" cenach (na necie juz do 150zł podchodził ten krążek na licytacji)... Mowa tu o drugim krążku Kalibra 44 - W 63 minuty dookoła świata. Ha! W Sonicu udało mi się ją wyrwać za nieco ponad 30zł!! kurcze... po raz pierwszy doceniłem to,że nasze społeczeństwo nie kupuje płyt!

 

Sprawdzajcie zalegające na półkach małych sklepików płyty CD... naprawdę warto!

 

Gdybym tak znalazł pierwszą płytę Poluzjantów... ceny na allegro 300-500 zł... Gratuluję zakupu. :) Ja na allegro parę takich "perełek" wyhaczyłem za stosunkowo małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności