Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety taki już jest urok tego hobby. Gdyby wszyscy mieli takie same gusta, wymagania i perspektywę, czy nie byłoby znacznie nudniej i bezbarwniej? Dlatego cały czas dodajemy "wg mnie", "moim zdaniem" czy po prostu "subiektywnie".


Przesłuchałem do tej pory sporo modeli słuchawek, tych starszych i nowszych, ale M220 PRO były dla mnie od pierwszego założenia bezpieczniejszym i tańszym substytutem DT990/600 Edition. Edition grają owszem w wyższej klasie, tak samo K7XX, ale od M220 PRO bardziej zaznaczają skraje, co niekoniecznie musi się przekładać na jednoznaczną "lepszość". W M220 PRO docenia się przede wszystkim to, że słuchawki kosztują tak mało a tak wiele rzeczy robią przynajmniej dobrze, miejscami bardzo dobrze (na welurach). Przełyka się wtedy fakt, że to tylko mid-fi, a docenia całościowe wyważenie, uniwersalność, scenę, możliwości modowania, wygodę (również po modach) etc.


Błędne koło powstaje wtedy, gdy trzeba zaufać jednej z kilku skrajnych wobec siebie opinii. Wybiera się wtedy taką osobę, której doświadczenie lub gust pokrywają się z naszymi. Jeśli widzę, że osąd o jakiejś parze wydaje użytkownik D600 czy XB300, to już wiem że jego opis odnośnie basu kompletnie nie pokryje się z moją własną tolerancją na niskie częstotliwości. Zresztą było już sporo przypadków, że opinie czytane m.in. na tym forum zupełnie nie pokrywały mi się z tym, co notowałem u siebie, nawet z teoretycznie bardziej dopasowanych torów niż posiadał opiniodawca. Ale też wcale nie oznacza to, że opinie te są niewiarygodne. Są po prostu subiektywne i pisane z innej perspektywy niż "złoty środek" tonalności.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się chwalę - tyle się naczekałem, że chyba mogę? :F

 

Oryginalny headband nie będzie się komponował, ale nie wiem czy zostanie ten czy inny ;)


Tak myślę, że dam im ten z DT880 Edition, a Edition dostaną stock T70...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się chwalę - tyle się naczekałem, że chyba mogę? :F

Zamówiłem wcześniej... i dziś dostałem tę fotkę, że dostanę takie... 2 miechy poślizgu. :)

Michał miał już chyba dość zaspamionej skrzynki :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince - HITnRUN phase two

Większość recenzji ma niepochlebnych, a niektóre wręcz złe. Nie wiem o co chodzi. Mi się bardzo podoba.

Może sprawa jest taka, że Prince wrócił tu do korzeni? Dużo soulu, funk, nawet rockujący utwór się zdarzył (Rocknroll loveaffair)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem płytę "Under The Radar Volume I" Robbiego Williamsa. Ciekawe niepublikowane wcześniej utwory, szkoda tylko że nie ma w wersji "fizycznej". Niektóre z nich mają duży potencjał i spokojnie można było wydać je jako tradycyjny album.

 

Ale okładka do mnie nie trafia ;)

http%3A%2F%2Fwww.rockol.it%2Fimg%2Ffoto%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności