Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Każde z tych IEMów różnią się od siebie na tyle, że nie zakwalifikowałbym ich jako słuchawek o podobnej sygnaturze.

 

Ety HF3 - brzmienie skrajnie neutralne, góra ucięta w najwyższych rejestrach, brzmienie monitorowe.

Audeo - bardzo muzykalna, ocieplona średnica, góra dobrze zaznaczona i świetnie rozciągnięta, bas głęboki, ale ilościowo dość skromny.

MA750 - brzmienie na planie V-ki, obfity bas, góra nieco cyfrowa (a przy tym nie rozciągnięta tak dobrze jak w Audeo), nieco odchudzona średnica.

RE-400 - ciepłe/gęste średnicowe brzmienie, góra bardzo łagodna i niezbyt imponująco rozciągnięta, bas przyjemny i serwowany w optymalnych ilościach.

 

Nie to, żebym się czepiał, po prostu dla mnie tych modeli nie można sklasyfikować jako słuchawek o podobnej sygnaturze, ale może za dużo wełny mi do uszu weszło :)

Edytowane przez MrSheep
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo, RE-400 i MA750 mają podobny sposób prezencji, bliską średnicę, podobną scenę.

Oczywiście Audeo grają lekko, średnicowo, jasno, RE-400 jeszcze muzykalniej, ciemniej, gładziej, MA750 mają zejście i dociążenie, mimo, że są jasne, ale dla mnie one wszystkie mają sporo cech wspólnych w innych aspektach jak pominąć same wykresy częstotliwości :P

No HF3 są specyficzne i nigdzie nie pasują :F

PS: łączy je jeszcze to, że to z jedyne z niedrogich uniwersali, które mi się bardzo podobają :>

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nazwijmy to po prostu słuchawkami o wysokim współczynniku ceny do możliwości z jednej półki cenowej jak nikt się nie zgadza ;<

 

Co zrobię jak nic nie zrobię :|

 

PS: HF3 na białych i z adapterem rezystencyjnym nie chorują już na ścięcie ;)

Edytowane przez crysis94
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audeo, (...) i MA750 mają podobny sposób prezencji, bliską średnicę, podobną scenę.

 

WTF, Crysis :mellow:

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja to łączę inaczej - Audeo i RE-400 mają wspólne cechy, a "RE-400 brzmią bardziej klasycznie, MA750i nowocześnie, ale oba modele ce****ą się muzykalnością i bezpośredniością."

ALE ZOSTAWMY JUŻ TEN TEMAT :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Grają dość ciepło. Wykonanie ok, chociaż brakuje jakiejś gąbki na pałąku. jak na on - ear wygodne.
AP001 dodaje sporo dołu.
Hjenga poleci za 40 +kw. APek może zostanie na jakiś miesiąc a potem mam cichą nadzieję na 50 +kw. //sold :)

Edytowane przez wnwk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności