Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie pm3 sa uniwersalne. W focalach w pracy wyyrzymywalem. Oppo tym bardzoej sie sprawdza. Super wygodne. Jako portable w ogole nie bede uzywal.

Fakt wysokie maja dosc grube, nieco schowane. Mozne tego nie lubic. Do mooch zatosowan i preferencji jest to super. Ale abstrahujac od preferencji to one sa po prostu lepsze od L2, focali, momkow i innych ktore sluchalem.

Zwlaszcza holografia, spokoj grania, separacja, kontrola. Z reszta bedzie recka na muzo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie sa to zadne bolaczki. LCD-XC, LCD-X, LCD-2 Rosewood sa tego przykladami. A sa i nawet takie co sieja wysokimi jak glupie jak HE400.

Dla mnie one naturalniej oddaja barwy niz dynamiki. Kazda technologia zapewne ma klopoty i problemy i z mojego dosiwadczenia wnika ze zdecydowanie latwiej zaakceptowac mi te z planarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie wygrzales ich ( MOE ) ?

Ponadto cos wisi w powietrzu z tymi MOE, praktycznie kazdy je zaraz po zakupie sprzedaje, niby recenzje przychylne, ja sam wciaz zastanawiam sie czym to jest spowodowane bo nieukrywam jestem potencjalnie napalonym kupujacym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o On-Ear, te mniejsze? Więc reklama zadziałała, sam kupiłem skuszony na jakiejś stronie www. Okazały się tylko poprawne, ze słabym tłumieniem i nijakim dźwiękiem. Do Amperiorów od Ciebie to im daleko :)

Nie, nie, chodzi o wersje MOE ( over ear )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem w jednym czasie On-Ear i Over-Ear to te dwa modele wydały mi się grać podobnie acz Over-Ear jednak były lepsze (wyraźniejsze skraje pasm, lepsza scena, przestrzeń, wypełnienie basu, wybrzmiewanie wysokich). Ogólnie obie pary to bardzo ciekawie grające słuchawki, czy warte swojej premierowej ceny, tego nie wiem, za mało tego typu słuchawek miałem. Ale jak pierwszy raz odsłuchiwałem model wokółuszny to miałem podobne wrażenia co maciux w swojej recenzji na Zakupku, nawet się zastanawiałem po kiego mi stacjonarka jak takie małe słuchawki grają tak fajnie prosto z iPhone'a :) Jednak jak przy większości zakupowych podniet po jakimś czasie jednak ten entuzjazm nieco się ostudził... Co nie zmienia faktu, że słuchawki są na pewno bardzo dobre i to jak do tej pory najlepsze portable jakie miałem (porównywałem chociażby z bdb Phiatonami MS400).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crisis z moją pensją to najgorszy możliwy wybór...


Ale HE300 to chyba nie jest najlepszy wybór ???

 

A wracając do meritum, uważam, świetny bo:

 

1. słuchawki dźwiękowo z the wire bardzo dobre

2. mam do nich dekle od Michauczoka i dwie pary padów: welurki i skórki, kabel custom

3. Jak by nie liczyć, co najmniej 4 różne brzmienia czyli 4 w jednym

4. nie kosztowały mnie złotówki: ( ze snuffdbko zamieniliśmy się, on dostał moje MOE i HM5, mnie zbędne, bo mam słuchawki o tym brzmieniu na półce tj. Momentum i k551)

5. wyglądam w nich wreszcie jak prawdziwy audioświr czy tam HIFI.MAN

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności